doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

před první epizodou žádná nebyla, ne?! 1 / 1 další epizoda
Oficiální název: Pilot
Český název:
Ally McBealová
Oficiální označení:
#AM00 [AM101]
FOTODOKUMENTACE

Napsal: David E. Kelley
Režie: James Frawley
Poznámka: Richard řekl "...popojedem..." 2x

Guest Stars:
Larry Brandenburg - soudce Raynsford Hopkins
Richard Riehle - Jack Billings
Pat Mcnamara - Ralph Lyne
David S. Dunard - soudce Hupp
Paul Collins - soudce Williams
Michael Mantell - Joseph Shapiro
Michael Caslin - Henry Thorton
Susan Knight - Joanne Wilderová
Kim Delgado - soudní úředník
Glance Heavenward - chodec
Tom Virtue - Allyin otec
Ashley Marie - Ally (věk 12 - 14)
Michael Galeota - Billy (věk 12 - 14)
Mika Boorem - Ally (věk 7)
Nicholas Pappone - Billy (věk 7)

Seriál "Ally McBeal" začíná Allyiním monologem z okna. Vzpomíná, jak se zamilovala do chlapce, který se jmenoval Billy Allen Thomas. (Vidíme záběry z minulosti). Vzpomíná, jak se poprvé políbili, a jak se jí při tom rozechvělo celé tělo. "Jeho dolní ret se stěží dotýkal mého horního rtu. Bylo to kouzelné." Jejich první setkání nebylo tak půvabné, protože si skřípla si nerv v krčním svalu. Jak si dále vybavuje, dovídáme se, že Ally následovala Billyho na právnickou školu, i když právníkem být nikdy nechtěla. Později se Billy rozhodl, přestoupit do Michiganu, protože chtěl být hned po vystudování úředníkem u soudního dvoru. "Takže v podstatě mezi nás vkládáš kariéru," říká Ally. " Dobře, já chci studovat taky právo. Ale tady v Bostonu, " říká. Vracíme se k Ally, stále koukající z okna ven. " Tak jsem tady, oběť své vlastní volby. A právě začínám."

A tak "Ally McBealová" začíná.

Ally pracuje ve firmě, kde to má ráda, ale jeden ze společníků jí začíná mít trochu moc rád. Dokazuje jí to tím, že jí osahává "pozadí". Nejprve si Ally myslí, že je to jenom její představivost, ale jednou v noci, když je v knihovně, přijde Jack Billings (tak se onen nevychovanec jmenuje) a popadne její zadeček oběma rukama. Ally se otáčí a řekne mu, aby to už nikdy nedělal a upustí mu knihu na hlavu. Jde za svým šéfem a žaluje mu na Billingse. On se brání. Prohlašuje, že trpí poruchou - je posedlý nutkáním osahávat ženská pozadí a říká, že si od mačkání jejího zadku nemůže pomoci. Ally dostane právníka, sepíší žalobu a rozhodnou se vše zveřejnit. Billingse to v nejmenším nerozhodilo. Našel si novou strategii, začal mačkat všechny ženské zadky, které v práci potkal. Ally jde zpět ke svému šéfovi, který v podstatě připustí, že by raději ztratili ji než Jacka Billingse, a tak Ally ve firmě skončí.

Když vychází z budovy s krabicí svých věcí v podpaždí, vrazí do svého starého spolužáka z práv Richarda Fishe. Ally a Richard si nebyli nijak blízcí, ve skutečnosti si o něm pamatuje jen to, že právníkem chce být jen proto, aby vydělával hromady a hromady peněz. Richard ale právě založil firmu a nabídl jí práci - ode dneška.

Jak Richard Ally provádí kanceláří, poví ji, že spoluzakladatelem firmy je John Cage, ale že zde dnes není, protože má nějaké stání. Nicméně že je stejně tak dobrý jako on. Richard použije přirovnání (am.): " způsobí déšť, když spí." Richard ukáže Ally její kancelář a představí jí s Elaine Vassal, její asistentkou. Ally je od začátku jasné, že Elaine se snaží být "tou co všechno ví" a že chce být do všeho zapletena. Elaine podá Ally informace o případu, který jí chce Richard přidělit. "Nejlýp je začít tak, když d toho skočíš rovnýma nohama, " říká Richard.

Ally bude reprezentovat časopis Man Made. Elaine říká, že soudce, který projednává žalobu si není u žen zrovna moc jistý. Do Allyiny kanceláře vstupuje muž. Richard jej představí jako Billyho Alana Thomase. Ally je v šoku. Billy řekne Richardovi, že už se znají. Billy si matně vzpomíná, že spolu asi chodily. Nicméně, oba řeknou Richardovi, že to nebude problém. Ally se omluví a jde do koupelny.

Koukaje do zrcadla, říká si sama pro sebe, že to není nejlepší úděl. " Je to jen malý záchvěv, toť vše," myslí si. Představuje si, jak na ní padá obrovský valoun a rozdrtí ji na podlaze. Vchází Richard a Ally se mu pokouší říct, že je v koupelně, ale on jí vysvětlí, že je to "unisex" (společná) koupelna. " Studie ukázali, že to pomáhá mužským i ženským zaměstnancům, aby se k sobě chovali domáčtěji." říká. Zeptá se jí, jestli pro ni práce s Billym nebude problémem. " Protože jestli ano, já s tim nic neudělám." dodá. Ona neodpoví, ale místo toho se zmíní o jejím sporu s Jackem Billingsem. Richard říká, že firma bude šťastná, když se bude moct toho případu ujmout. Když se Ally Richarda ptá, kdo je u jejich firmy nejlepší advokát, Richard říká, že Billy. Ally se směje a ptá se " Kdo je váš druhý nejlepší?" Richard tvrdí, že jestli do toho chce opravdu jít, tak " jdi s Billym. Je tvůj."

Příští ráno. Ally stojí před zrcadlem ve své koupelně a připravuje se do práce, její spolubydlící Renee jí řekne, že vstávat takhle brzo každý den jí zabije. Ally říká, že nemusí vstávat tak brzy, ale Renee říká, že od té doby co chodí Ally do té nové práce s Billym, jen úprava vlasů a make up jí zabere půlhodinku navíc. Ally tvrdí, že na Billyho přestala myslet už před třemi roky. " Tak proto si změnila rtěnku a chceš mít větší prsa, " říká Renee. Když Renee odejde, Ally si sama k sobě přizná, že si přeje aby měla prsa o trochu větší a zatím co se kouká do zrcadla, (má na sobě jen sukni a podprsenku), představuje si jak se jí poprsí zvětšuje až než jí podprsenka praskne.

V práci. Elaine dává Ally informaci o jejím případu a pochlubí se jí, že už jí všechno připravila. Ally si v duchu přemítá, že Elaine říká lidem co všechno udělala, jen aby se před nimi mohla pochlubit. Pak si přestavuje jak se Elaine nafukuje hlava.

Richard se ptá Ally, jestli si pamatuje článek ve "Fortune 500 Federální a Státní daňový systém." Ally říká že ano a on jí řekne, že mají nějakou pracovní schůzku a že by jim s tím mohla pravděpodobně pomoct. Zatímco jí Richard povídá o té schůzce, Ally přemýšlí o tom, jak si Richard vybírá klinty. Vybavuje si ho, jak někomu říká " Já jsem se nestal právníkem, protože bych měl rád právo. Právo je hnus. Je to nuda. Ale může být taky použito jako zbraň. Chcete někoho zruinovat, vzít mu všechny prachy co kdy vydělal, donutit jeho ženu, aby ho opustila, přimět jeho děti aby řvaly? My to dokážeme!" Zpátky do reality, Ally slyší Richarda jak říká, že je velmi důležité, aby ti lidé až půjdou ze schůzky, byli přesvědčení, že budou platit menší daně. Billy přistupuje právě ve chvíli, když Richard odchází a ptá se jestli by si nedala kafe. Ally si představuje jak si to rozdávají v obrovském šálku na kávu. Usmívá se a říká, že klidně.

Ally a Billy jdou do jeho kanceláře s kávou v ruce a začínají mluvit o případu Billings, ale netrvá dlouho a Billy se svěří Ally, že už mnohokrát zvedl telefon, aby jí zavolal. Ally mu řekne, že nechce aby se tím zabývali, protože se budou potkávat v práci den co den. Ally říká, že naposledy co o něm slyšela, učil se na "?ševce?" (Souter). Billy jí řekne, že po tom vzal práci u Steptoe, ale když Richard odstartoval svou firmu, příliš ho to sem táhlo. Zeptá se ho, jestli se s někým vídá, ale není připravena na jeho odpověď. Billy jí řekne, že je ženatý. Ona se ho zeptá, jestli mají děti a on odpoví že ne. Řekne jí, že je mu líto, jestli ji tím ranil, protože ví, jak by to pro něj bylo těžké, kdyby to bylo obráceně. Ally mu děkuje, ale říká, že se o ni nemusí bát. Billy říká, že je vlastně šťastný, že je u nich ve firmě. " Ne jako bývalý přítel, ale jako právník, který oceňuje nový přírůstek do firmy, " říká. V její představivosti se jí šípy zavrtávají do srdce. Ally řekne Billymu, že potřebuje jít k soudu. " Musím se trochu zchladit."

Jak jde do soudní síně, pokouší se sama sebe přesvědčit, že je v pořádku. " Muži jsou jako žvýkačka. Poté co ji vyžvejkáte, ztratí příchuť." Tvrdí, že nenávidí ten jeho nový sestřih, a že je šťastná, že je ženatý, protože už na něj nemusí myslet. Nějaký muž do ní vrazí a řekne " Mrzí mě to, " Ally se otáčí, běží k němu zpět a začíná ječet. " Neříkejte, že vás to mrzí, když vás to nemrzí! Ani jste se nepodíval do koho jste vrazi!. Co kdybych byla stará dáma?! Mohla jsem spadnout a poranit si bok. Mohla jsem ležet na jednotce intenzivní péče, plíce by se my plnili hlenem a byla bych na přístrojích. Mou rodinu by to vyčerpalo do posledního centu, zatímco já se zadusím vlastním usušeným napůl zdrsněným slizem. Ne! Neříkejte, že vás to mrzí, když vás to nemrzí! " Udeří ho pěstí do hrudníku a zeptá se chlápka co stojí za ním, jestli je tu s ním.

Ally přijde do soudní síně. V případu žaluje reverend Kessler časopis Man Made. Henry Thornton pracuje pro obžalobu. V komentáři a záběrech do minulosti se dozvíme, že Allyin otec je právník a že Ally strávila mnoho času vysedáváním v soudních síních sledováním, posloucháním a učením se od něj. Zpět do reality, Thornton žádá soudce, aby vydal zákaz časopisu Man Made vytisknout článek o jeho klientovi. Tvrdí, že článek zobrazuje ministranta jako sexem poblázněného, zkaženého zvrhlíka. Ally říká, že to, co Thornton žádá, je cenzura. Soudce nazve časopis kusem špíny a Ally se diví, že dokáže uznat co je a co není "špína", protože vrchní soud to doposud nedokázal. Soudce žádá Ally, aby mu předložila důkazy, že se události mají tak, jak je popisuje časopis. Klient mírně přikývne. Soudce se pak zeptá, jestli udělali s reverendem rozhovor, a jestli byl za něj honorován. Klient potřese hlavou, jako že ne. Soudce řekne Ally, že z právního pohledu, má časopis právo článek vytisknout, ale že on jim to stejně zakáže. Řekne Ally, aby si podala stížnost k vyššímu soudu. Jak jde Ally zpět do práce, říká sama k sobě, " Jsem ztracená, měla jsem všechny přikloněné na svou stranu. Ústavu i občanské právo. Ten případ se nedal prohrát. A já ho ztratila. (pozastaví se) A Billy je ženatý." Další chlap do ní vrazí a tak se otočí a strčí do něj.

Zpátky ve firmě, Ally říká Richardovi, že soudce vypadal, že má jiný program. Přichází Elaine a říká, že už píše stížnost a když pokračuje a mluví a mluví a mluví, Ally si opět představuje jak se jí nafukuje hlava. Billy zareaguje. Řekne Richardovi, že si je jistý, že Ally určitě dělala vše tak, jak uměla nejlépe, ale Ally se nedá. " Neobhajuj mě. " Richard je přeruší " Popojedem. Zítra máme velké sezení s Air National o tom jejich daňovém případu. Soustřeďme se jen na to. Oprašte si daňový zákony." Ally ujistí Richarda, že ona bude připravená. Později v noci, Billy přijde do její kanceláře a ptá se jí, co se to tam do prčic stalo, co to bylo za scénu. Tvrdí, že ví, že jejich rozchod v ní zanechal jisté rozzlobené pocity. Ally mu řekne, že těmi jistými pocity, byla naděje. Ona mu znovu řekne, že je v pohodě, že má jen drobný problém, přizpůsobit se té změně. V tomto momentu, přichází do kanceláře nějaká žena. Ptá se Billyho, jestli je připravený jít. Její jméno je Georgia, Billy jí políbí a pak jí představí Ally jako svou manželku. Říká, že pracuje u jiné právnické firmy a že se poznali v Michiganu ve škole, kde byla jeho editorem. Billy říká, že bude připravený v dvou vteřinách a Georgia řekne Ally, že jí těšilo a pak odejde. Ally říká Georgie, že hezky vypadá. Billy jí něco sdělí ohledně zítřejšího sezení. Pak říká Ally: " Že jsi doufala, že bude tlustá, a blbá, možná že jí bude chybět pár zubů?" Ally kývne. Billy říká, že by měl jít, ale Ally mu řekne, aby jí na ní něco řekl. Cokoliv, něco v čem má chybu. On se pozastaví, a pak říká, dobře - chrápe a kořínky vlasů nemá tak docela blonďatý. Ally říká, že potřebuje ještě jednu věc. Billy se na chvilku zamyslí a pak jí řekne, že Georgia má na levém malíčku u nohy malý výrůstek. Ally mu děkuje, a když odejde z její místnosti, začne jíst gumové želé, které má na stole.

Renee a Ally jdou večer tančit. Ally říká, že ji Renee nutí jít, přestože má depresi. Tančí s "tančícími dvojčaty."

Pozdněji doma. Renee a Ally diskutují o případu Billings, když v tu chvíli někdo zaklepe na dveře. Je to Georgia, a jak Ally otevře dveře, slyšíme hudbu z filmu "Psycho". Poté co ji Ally představí s Renee, Georgia se ptá, jestli si mohou soukromě promluvit. Sedí na protějších koncích gauče, když Georgia řekne Ally, že se cítí blbě, protože Billy neví, že tu je. Říká, že jí řekl o tom, že měli na střední škole pár schůzek. Ally je překvapená, že Billy říkal " pár schůzek " a řekne Georgie, že je to pravda. Georgia říká, že "četbou mezi řádky", získala dojem, že Ally by mohla k Billymu ještě něco cítit a to si jí samozřejmě nelíbí. Připustí, že je rozpačitá, když jí všechno tohle říká, ale chce si být v těchto věcech upřímná. Ally říká, že ona ne. Georgia se na ní jen užasle dívá, a Ally jí řekne, že to byl jen vtip. Pokračuje, a ujišťuje Georgiu, že mezi nimi nic nehrozí. " Stejně k němu stále něco cítíte, ne?" ptá se Georgia. Ally řekne Georgie, že to co se mezi ní a Billym stalo, bylo víc než jen pár schůzek. " Byli jsme spolu na střední a pak i na Harvardu, " říká Ally. Georgia se ptá jestli s milovali, a Ally odpoví že byli milenci. Georgia říká, že předpokládá, že se milovali a Ally přikyvuje. Potom se pokusí uklidnit Georgiu tím, že jí řekne, že si je jistá, že Billy zlehčoval jejich minulost, jen proto, aby ji tím neuvedl do rozpaků. Ally řekne Georgii, že by to možná měla slyšet od Billyho. Georgia tvrdí, že když byla dnes u Ally v kanceláři, cítila takové divné vibrace, jako nikdy předtím. Pak vidí starou představu Billyho a Ally, jak se milují. Ally vysvětluje, že je to jen memento. Georgia řekne Ally " Omlouvám se, ale, já vás opravdu nenávidím. Moc se stydím, když na to pomyslím." Ale Ally říká, že to je v pořádku, protože jí také nenávidí. Georgia říká " Opravdu? Neříká te to jen tak?" A obě se začnou smát.

Následující den v Allyině práci, Elaine Ally řekne, aby se neznepokojovala - že si o ní její kolegové nic špatného myslet nebudou. "Prohra je něco, co se přihodí každému, " říká. Billy přichází a ptá se jí na něco kolem Jacka Billingse. Ally popadne hrst želatinových gumítků z mísy na jejím stolu a odejde. Elaine řekne Billymu, že se pokouší získat nějaké informace o Allyině periodě.

Billings zastupuje sám sebe. Billy se ho ptá, kdy si poprvé povšiml, že má to nezadržitelné nutkání. Billings říká, že to bylo těsně po tom co jej Ally žalovala. Říká, že byl tak šokovaný tím co dělá, že ihned vyhledal několik doktorů, kteří mu potvrdili jeho diagnózu. Billy se ptá mimo záznam, jestli si z něj nedělá legraci. Billings říká, že dělá. " Tak sem ji popadl za zadek, " říká. " Nevypadá citově narušená. Práce, kterou má nyní jí dává více peněz." Připomíná Billymu, že ho nemůže žalovat pro poškození životní úrovně, že musí dokázat újmu. " Tohle už se dnes na právech neučí?" Ptá se Billings sarkasticky. Billy říká, že se učil velmi dobře, a Billings odpovídá, " Oh, velký soudní úředník. Předokládám, že jste oslepen skutečností, že jste jednou s vaším klientkou spal. " Rozhovor se dále naharává a Ally žádá, aby bylo zapsáno ", že obžalovaný je tlusté, arogantní, obézní, strohé prase."

Billy a Ally jdou na záchod, a jak Ally říká, že to co řekla v soudní síni, nebylo zrovna ku pomoci, dívá se pod všechny kabinky. Ally říká, že někdy musíte ukázat druhé straně, že jste taky bojovník, ale Billy říká, že právník je nejlepší, když je klidný. " Oh, v tom že případě jsem tady jistě v dobrých rukou, " říká Ally. Řekne mu, že on má dar k uklidňování, " ani se nezmiňuješ, jak dokážeš zlehčovat, pan "Pár schůzek na střední škole"." Pokračuje, že jí Georgia řekla jak charakterizoval jejich minulost a že by jí měl říct pravdu - "že jsi mě miloval, " říká. Billy připouští, že je to pravda. " Tak hodně, že někdy když jsme byli daleko od sebe, měli jsme oba vyvěšeno, aby jsem mohl v noci poslouchat tvůj dech, když si spala. To mám říct Georgie?" ptá se jí Billy. Slyšíme jak někdo spláchnul záchod. Richard vystoupí z kabinky a pokusí se vyklouznout ze záchodků co nejpůvabněji jak jen to dokáže. " Ty ruce si můžu umýt později, " říká. Billy zuří, že Richard poslouchal. Poví Richardovi, že to zkontroloval pod všemi kabinkami. Richard říká, že on má "L-5 disk" problém a jeho chiropraktik mu poradil, aby seděl s nohama nahoře. Ally se otáčí k odchodu a Richard říká, že je šťastný, že do tohohle případu není zapletený.

Na cestě do své kanceláře Ally zastaví Elaine a řekne jí, že má na telefonu "National Law Journal". Pav, že se zajímají o případ, který ztratila a Elaine chce vědět, jestli jim dá Ally citaci. Ally pak řekne Richardovi, že není schopná jít na to setkání s těmi aerolinkami. Že má problém při setkáních v zasedací místnosti. Celá se scvrkne. Říká, že cítí jak se na ni klienti dívají jako na malou holku a ona se cítí " maličká." Richard jí řekne, aby se neznepokojovala, že je tam jenom jako estrogen. Říká, že jejich předseda je žena, ale že "hraje za druhou stranu" a chlap je " kousek vlka." Doufal, že by mohla flirtovat s oběma. Ally řekne Richardovi " Tohle mi nemůžeš dělat." " Dělat co?" ptá se Richard. " Předložit mě sem, abych pracovala vedle něj. Nutit mě přít se o záležitostech, když soudce je zaujatý proti mně a pak mě dát do místnosti abych se usmívala na lesbičky. To je příliš." Udeří ho do hrudi a odejde.

Později v noci. Ally a Renee sedí u nápojů ve baru, kde předtím tančili. Ally říká, že je to pravděpodobně hloupost, pracovat u téhle firmy, ale že nemůže odejít, protože by se ukázala, že je slabá. Renee jí řekne, že Billy je hezký chlap, ale srab. Tvrdí, že za pět let pro ní bude jedním z těch nudných lidí, sledující své akciové portfolio, hrající golf, s ničím co by jí mohl nabídnout na konci dne, ale smutný, kulhavý malý kus fettucciniho. Renee řekne Ally, že může mít lepší. " Tak ho přestaň mít ráda, jasný? " ptá se Renee. Ally říká, že ano, pak se v myšlenkách vrací do doby, když se s Billym líbali v dešti.

Následující den. Ally si cestou k soudu říká, že tohle bude lepší den.
"Někdy se probudím, a hned vím, že to bude všechno o trochu míň špatné."

Allyina pře se projednává před hlavním líčením. Ally říká, že soudce Hopkins nejen že nemá ani malý pojem o právu, ale že jej vždycky ještě poruší. Jeden z soudců říká " Víte co je můj problém?" Ally si v duchu odpovídá, "učesat se?" Soudce pokračuje, že časopisy jako tento otisknou odporné příběhy, ale jestliže je pak potřeba otisknout opravu, trvá to měsíce a je to na straně 42 dole, jako malá poznámka. Další soudce říká, že obžaloba s urážkou na cti je jedině o penězích, a ty nemohou "uraženou čest" opět pozvednout. " Opravdu zde chce Reverend Kessler soudní opatření provést legálně?" ptá se soudce. Ally řekne celé soudní síni, že tento časopis reprezentuje demokracii. V hlavě si říká ", že prodávají sex." Dál říká, že časopis může obsahovat materiál, který by mohl vypadat vulgární, ale to samé dělá Vanity Fair, Esquire, Vogue (" Více sexu," řekne si sama k sobě). "Jestliže je tento soudní dvůr připravený pro nás hlídat obsah, stranit se urážkám na cti, stranit se oplzlostem, pak byste měli být přinejmenším bezúhonní a poctivě si připustit, že váš předpis ruší, jistě zčásti, ponětí o svobodném tisku v Americe, " říká. A sama k sobě " Někdy jsem přesvědčivější, když přesvědčení sama postrádám."

Když se vrátí do kanceláře, vidí Richarda jak mluví s Billingsem. Jdou spolu do jeho místnosti. Ally přichází, vidí je, jak se smějí a ptá se Richarda co se děje. Richard jí řekne, že je to soukromé, ale Ally žádá odpověď. Richard říká, že právě nabídl Billingsovi dvakrát tak vysoký plat, když k nim půjde pracovat. Řekne Ally, že s ním časem bude taky souhlasit. Ally říká, že jestliže najme Billingse, ona skončí. Richard jí řekne, že nemůže opustit dvě právnické firmy v jednom týdnu. Žádal Billingse, aby mu slíbil, že už se nikdy jejího zadku nedotkne, dokonce ani o svátcích ne. Billings prý souhlasil. Ally se ptá Richarda, jestli si vzal nějakou drogu. " Víš moc dobře čeho všeho je schopen. Udělá tebe a firmu odpovědnou, jestli to udělá někdy znovu, " říká Ally. Richard odpovídá, " Říká, že ne." Ally mu připomíná, že se nemůže ovládat. Richard říká, že to převezme Billings. Pak se zeptá " Předstíral jste to, ne ?" Billings říká " Kompletně. Ale vy jste to jako neslyšeli, že?" Richard říká "Nemusel bych. Mám to tady -- na pásce." Vytáhne malý diktafon, řekne Billingsovi, že nabídka na práci se stahuje a soud bude pokračovat. u soudu pak oužijí toto malé roztomilé přijetí. Billy přichází, s úsměvem na tváři a ptá se " Prošvihnul jsem něco?"

Ally jde zpět do práce a telefonuje. Říká Renee, že to zafungovalo - Billings se bude muset vyrovnat, a možná si budou moc pořídit nový závěsy. Renee je ve výtahu. Jde k Ally na oběd. Elaine se pokusí získat její pozornost, ale Ally projde celou cestu do své místnosti, ale obrátí se dříve, vida že Georgia sedí na jejím gauči. " Máš Georgiu Thomasovou na čekáčce v kanceláři, " řekne jí nakonec Elaine. Georgia se ptá Ally, jestli řekla Billymu, že za ní přišla domů. Ally se pokusí udobřit si jí tím, že mu řekla pouze hezkou verzi. Georgia jí řekne, že když k ní přišla do bytu, věděla že z toho nakonec bude problém. Georgia říká, že si je jistá, že to bude časem snazší a Ally se ptá " Jak dlouho to potrvá?" Slyšíme nějaký rozruch vně Allyině místnosti, vchází Renee. Elaine jde hned za ní, pokouší se ji zastavit. Renee přijde rovnou k Georgie a řekne jí:
"Doufám, že jste si nemyslela, že by to mohlo být zase tak pěkné." Řekne ji, že je nad ní. " Myslíte si, že tím, že uzavřete přátelství s Ally, poslouží to jako nějaký druh ochranného prostředku, před tím aby si zase Ally s Billym začala?" Vchází Richard. " Co se tady děje? To vypadá zajímavě." Renee řekne Georgii, aby mu to řekla, ale Georgia jí odpoví, že vypadá, že do toho má taky co mluvit, tak aby mu to řekla sama. Elaine rozhodne, že mu to prozradí. " Georgia je rozrušená, že Ally řekla Billymu, že se u ní ukázala doma. Ally je rozrušená, protože Billy popírá jejich minulosti, a Renee vypadá, že je rozčilená, že Georgia se přátelí s Ally jen jako kvůli ochraně před pokračováním jejich vztahu. Já sama jsem neměla čas si to všechno ověřit." Billy vchází do kanceláře a všichni začnou mluvit. Richard je ztiší, připustí, že je tu spousta osobních problémů, a řekne jim, aby si vzali polední přestávku.

Po obědě, mají Ally, Billy a Richard schůzku v konferenční místnosti lidmi od Air National. Když se na Ally dívají, představuje si sama sebe jako malou holčičku, sedící na obrovské židli. Nicméně se chová tak, jak jí Richard řekl.

Billy a Ally se připojují k Richardovi, který slaví, že dostali od Air National závěrečný účet. Richard odzátkovává korkový uzávěr z láhve šampaňského, a Billy navrhne, že když už mají v rukou ty skleničky, že by taky měli přivítat jejich nového kolegu, který vyhrál svůj první spor u soudu a pomohl jim s jejich novým klientem. Billy se podívá do Allyiných očí a ona říká, že musí jít. Nalezneme ji ve své místnosti, koukající ven z okna. (Tam, kde stála na začátku epizody, když vzpomínala na jejich lásku s Billym) Billy se diví, že jde teď ještě pracovat, a ona na to, že možná byl ten pravý, a že by měl raději jít. Billy tvrdí, že do Michiganu musel odejít. Ally se otáčí a říká "Dobře, když si teda musel jít do Michiganu..." Otáčí se zpět, pak se točí zpět k Billymu a povídá " Tak..., já tě pořád miluju. A nebojím se připustit si to." "Já tě taky pořád miluju. Ale, miluju ženu kterou jsem si vzal," povídá Billy. Ally říká, že snad budou lepší časy. "Za jak dlouho myslíš?" ptá se Billy, opakujíc dřívější rozhovor Ally s Georgiou. Když odejde, Ally opakovaně udeří hlavou do dveří a říká si: "Jsem normální."

Na konci dne. Richard jede s Ally výtahem. Poví jí, že ví, že to není jeho věc, ale s láskou si nemůže být nikdy jistá." Jediná věc s kterou si můžeš být jistá, jsou peníze, " říká. " Peněz si vyděláváš dost, ostatní bude následovat. To je Fishismus, " říká Richard.

Jak přichází Ally sama domů, znovu se vrací v myšlenkách do minulosti k Billymu, připouští si, že nejspíš sama netouží být šťastná. " Vlastně mám záhady a trápení ráda - je to hledání. Je to legrace. Čím víc si připadáte ztracení, tím víc se na to těšíte. Co vy víte. Možná se mám zrovna skvěle a ani o tom nevím."

skladby
Maryland (Vonda Shepard) zpívala Vondy Shepard
Searchin' My Soul (Vonda Shepard), zpívala Vonda Shepard
Neighborhood (Leiber/Stoller/Sembello/Dino), zpívala Vonda Shepard
The Wildest Times of the World (Shepard/Laau), zpívala Vonda Shepard
Tell Him (Bert Russell Berns), v provedení the Exciters
ústřední motiv z filmu "Psycho" (instrumental)
Drown In My Own Tears (Glover), zpívala Vonda Shepard
Baby Don't You Break My Heart Slow (Shepard a James Newton Howard), zpívala Vonda Shepard
Like a Hemisphere (Vonda Shepard) zpívala Vonda Shepard
další epizoda

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz