doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

-ismy

-ismy budou přibývat postupně, jak budu procházet kazety se staršímy díly


Fishismy


(Richard vysvětluje Elaine, jak je to s nevěrou)
"U mužů to souvisí s antropologií, s přírodou. Muž rozsévá své sémě. Když si užíváme, tak plníme boží dílo. Fishismus. Ani nevím, jestli to platí i pro ženy.... Dobře, tak takhle: Výzkumy ukazují, že žárlivost může mít za následek zvýšenou sexuální touhu a vášnivější vztah. Spalas s tím chlapem, abys upevnila svůj vztah k Markovi. Nic na tom nebylo. Byl to v podstatě důkaz lásky. A teď k evoluci. Ze studií taky vyplývá, že muž jehož partnerka byla oplodněna jiným mužem, je vystaven genetickému riziku, co se týče množení. Žárlivost vyvolává vášeň, vášeň orgasmus, orgasmus způsobuje, že žena pojme více spermatu... šukalas s ním, protože chceš mít Markovo dítě! Di na to. (Elaine: Myslim, že na to neskočí) Předal jsem ti svou moudrost, teď je to na tobě."


"Ally, v právní firmě nemá etika co dělat!"


"Vůdce vede, opice se opičí. Fishismus."


"U rodičovství je dobrý vědět, kdy přestat. Fishismus."


"Se srdcem bude vždycky trápení, pokud ho neudělají z kamene, čarodějozismus."

"Vím, že jsem sexy, mám peníze. Piju víno za třista babek, řídím mercedes. Kristepane, málokdo může být víc sexy než já."


"(k Ling) Ženské milují peníze. Ty miluješ peníze. Přitahoval jsem tě z velké části právě proto, že je mám. A když si mi nevěrná tím, že se líbáš s jinými muži, i když jde jen o demonstraci, vykřikuješ tím do světa: 'Možná že není bohatý'...a to je urážka."


"Ally, najdou se důvody pro i proti, ale co má nakonec tu největší váhu? Řekni to se mnou Johne,"Peníze". A jako společník firmy mám povinnost jich vydělat co nejvíc nejen pro sebe, ale počítej se mnou, pro tebe, Marka, Ling, Nell. Jak mám od nich něco očekávat, když nedostojím závazkům vůči nim? Hezky se vrať a nech si vystavit zálohu. Jsme tu jedna velká rodina."


"Tajemství nemá žádnou cenu, když ho nemůžeš prozradit, fishismus. "


"Je to osobní! Jde o peníze - je to osobní! "


"Když rozkrojím koláč napůl, dostanu víc peněz, než když ho rozkrojím na třetiny. Když se podíváš na tenhle nákres, uvidíš:

já a John, já dostanu půlku. Přiberu tebe a dostanu míň. Víc - míň. To nemůžeš ignorovat, Nell. (Nell:"Ovšem, musel by ses vzdát, části svého podílu.") Kdybych to udělal, nemohl bych se na sebe ani podívat. Štědrost ti nezíská respekt. Lidi se možná usmějou a poděkujou, ale ve skrytu duše si myslí.."trouba". Šéfové peníze nerozdávají, snaží se získat víc, i když to nepotřebují. Rozdávání peněz z tebe udělá v očích druhých lidí blázna. Zvlášť ve světě byznysu. Jo. Musím být dobrým vůdcem, Nell, žádný dobročinný trouba. Byl bych rád, kdybys zbohatla, ale ne na úkor mé sebeúcty."


"Štěstí přinášej jenom peníze, ovšem krátkodobě můžu doporučit Viagru."


"Normálně mi jde jen o peníze, ale tentokrát jde o balíky, balíky a balíky peněz!"


"Baby nenávidí hezký baby. Sympatizují s ostatními, jen protože k nim patří. Jde jim o to, aby byly bez konkurence, přitom si však konkurenci nebudou likvidovat sami."


"Nová politika naší firmy. Když budou v budoucnu žalovat firmu, všichni odkládáme rozdělané případy a veškerou svou snahu a inteligenci vrhnem nato, aby žalobce byl zlikvidován. Vyrovnání a náhrada škody se zamítá. My musíme toho žalobce zničit - o to jde. Aby pochopil, že svou žalobou si pomůže leda do hrobu. Nová politika."


"Má prateta říkala, že když se člověk kouká na pěkný ženský, zkamení...oči mi teda netvrdnou."


"Z první schůzky bez polibku, vyjdeš jako gentleman, z druhé jako gay..."


"Nezajímá mě, co tě trápí, ale jak se to týká mě!"


"Právo nech stranou. Pokud někdo zahynul, jsou tu peníze."


"Ženy, když se vdají a mají děti, nechtějí už ani kousek z mužova penisu...čím větší je, tím víc ho nechtějí."


"Sex je dobrý, pokud je dobrý pro mě."


"Nejsi to co si, ale to, co si o tobě myslí ostatní."


"Svatba je krásná věc, když není tvoje."


"Když chlap neni ani bohatej ani dobrej v posteli..co s ním? "


"Láska je jako rovnice... 'já' a 'ty' rovná se 'my'..."


"Nejde o to vyhrát, jde o to vyhrát hnusně!"


"Pomáhat lidem je o to víc potěšující, když je to ve vlastním zájmu."


"Nemůžeš jen tak napadnout lidi při koupi svačiny!"


"Sleziny jsou tu od toho, aby ti úspěšnější absolventi informovali ty méně úspěšné, jak na tom jsou. Celý život je o tom, jaké máš postavení. "


"Jděte domů a řekněte, 'Drahá, vrať mi můj penis!'"


"Jsem na tebe milej, protože chci s tebou spát...políbil jsem tě, protože chci s tebou spát, ale zastupovat tě...to dělám jen proto, že si bohatá a možná dojná kráva z níž může kancelář žít celou věčnost. "


"Johne, ty nejsi žena! ...nebo je tu něco co bych měl vědět? "


"Není to můj styl, pomáhat ostatním, ale co se děje?"


"Každý je sám. Je pak jednodušší navázat vztah."


"Ling, holubičko, můžeš na chvilku? Je to důležitý - týká se to mě."


"Jeden za všechny, všichni za mě...za jednoho."


"U mužů láska a postel jedno jsou... postel je poukázka na přijetí. "


"Spravedlnost je o to sladší, když jí získáte s třetinovým podílem. "


"Morální ponaučení: příště ho dorazte, vyfasujete míň."


"Ženy milují sex. Rádi na něj myslí, sní o něm a mluví i něm, pokud mají právo vás potom zažalovat."


(k soudci)"Jste mužský šovinista, pane. S jejím nitroděložním tělískem, byste neušel ani míli."


"Ženský jsou vrtkavý bestie. Znají jen slovo chci, chci, chci a když jim dáš všechno co máš, začnou chtít i to, co nemáš a proto jim to odmítneš, což je udržuje ve stálý nejistotě. Ať furt něco chce, ať tě chce milovat na věky, zacházej s ní hnusně, ať se cejtí pod psa. Láska jednou skončí, jen utrpení trvá věčně."


"Některé ženy, když vysvětlují svou homosexualitu, odůvodňují to, že nemají rády muže zcestnou teorií, že muži jsou špatní. Takové ženy mají sklon muže nenávidět. To zabarvuje jejich pohled na svět a může to zabarvit i jejich svědeckou výpověď. To se musí odrazit na jejich věrohodnosti. Může jít o nepřátelskou, na muže vysazenou ženu."


" Kdybych čekal, až mě holka pozve do ložnice, tak bych taky žádnou neviděl. Jde o to, že já nečekám, ale konám. A to je tvůj problém, ty nekonáš, ale čekáš. Čekáš, čekáš, čekáš. Podívej, čekáš až odejdu, až se tu objeví ten pravej. A přiznávám, že to není divný, dělá to spousta holek. Čekaj až příde ten pravej a když nepříde, vrátěj se do pokoje. Některý sní o Alu Greenovi, jiný se na sebe podívaj, 'Zrcadlo zrcadlo, co se to stalo?' Když chceš chlapa, musíš si ho jít ven chytit, prostě chytit...proto Bůh dal mužům držadlo, kterýho se ženy chytaj. "


" Potřebuješ chlapa, co by uspokojil tvoje citový potřeby nadprůměrnym držadlem a je ti z toho blbě, protože si myslíš, že tě to oslabuje. Ale, víš, všechny ženy jsou úplně stejný jako ty. Jste slabé, Bůh tě takovou stvořil a popírat to je svatokrádež. Buď na to hrdá, Ally. Nejsi divná, nejsi jiná...jsem žena, zafňukám si."


" Celej den pracuju a když přídu večer domů a najdu tam kamarádku, nebo spřízněnou duši, vydržim s celou noc povídat, smát se, svěřovat se s důvěrnostma a na sex už nebudu mít sílu. "

"Ctihodnosti, když nenecháte ty lidi koukat na zprávy, budou znát jen to, co tu uslyší...jakou šanci má pak pravda?"


"No ženy! Každý měsíc menstruace, to máš hned tři dny sníženého výkonu. Premenstruační syndrom, další den fuč. K tomu dvě hodiny měsíčně, která stráví na toaletě líčením. A ty svobodné? Jediné po čem touží, je sbalit chlapa."


"Jediná věc s kterou si můžeš být jistá, jsou peníze. Peněz si vyděláváš dost, ostatní bude následovat."


"Přísně antropologicky vzato, u lidí jde pořád ještě především o rozmnožovací proces. Bez toho by lidstvo vyhynulo. Aby se rozmnožovalo snáz, samci se musí vzrušit. Když se dvě ženy, navzájem dotýkají jazyky, samce to vzrušuje, což podporuje rozmnožovací pud a tudíž zajišťuje reprodukci, to znamená přežití lidského rodu. A naopak, kdyby to chlap viděl dělat dva kuřbuřty, mohl by z toho týden kulhat. Ohrozilo by to náš druh."
spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz