doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

dvojčata


dvojčata cohenovi


Eric Cohen a Steve Cohen
aneb
dvojčata Cohenovi

Vystudovali Stanford University a v Hollywoodu jsou známí svým žonglérským uměním. Mimo tanec hrají na akordion a piano. Rádi malují, hrají šachy, šipky a ping-pong.

Spolu už hráli například ve filmech "Batman Forever" nebo "Batman and Robin". Nyní pracují na snímku "Baby Geniuses". V televizi jste je mohli vidět v seriálech "Baywatch" (Pobřežní hlídka), "Mad About You" (Jsem do tebe blázen) a "Seinfeld".

Eric hrál navíc ve filmu: "Point of No Return" (1993)

Steve si zahrál ve filmech: "Dish Dogs" (1998) a "Juggler Walking and Talking" (1996)

V seriálu tančí v baru s Ally nebo Renee, když nemají žádného přítele. Choreografii si dělají sami. Mezi nejznámnější tance patří "Funky Chicken", "Robocop", a "The Train". Mezi jejich vzory patří Elvis Presley, John Travolta a Jim Carrey.
Klepnutím na obrázek se otevře animace.


tanec č.1 tanec č.2
tanec č.3 já nebo on?


 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz