doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

zprávy
01/2003 -
 


30. června - Calista v seriálu Tv NBC Will & Grace
Calista Flockhart
Calista Flockhart

Calista Flockhart se možná na podzim vrátí do hlavního vysílacího času, v seriálu Tv NBC Will & Grace, jako Gracina lesbická psychiatrička. Calista by měla hrát psychiatričku, která léčí hlavní postavu. Stanou se z nich skvělé kámošky a Grace se nakonec zeptá na její sexuální orientaci. Pak se dozví, že doktorka je lesbička. Je možné, že to Flockhart podepíše, ne, že by si nechtěla udělat delší přestávku jakou udělala u Ally McBeal. Pro LA je to rána, takže by měla být pořád doma s Harrisonem a Liamem. Show hledá propagátory sledovanosti ve své osmé sezóně, po minulé nevýrazné sezóně, ale Calista má pořád spoustu fanoušků.

 

27. července - Calista a Harrison na dovolené
Calista Flockhart
Calista Flockhart

Calista Flockhart (Ally McBeal) strávila se svým snoubencem Harrisonem Fordem, jeho synem Liamem a dcerkou Georgiou dovolenou na palubě lodi v průplavu v anglickém Shropshiru. Přesto se na noc vydali raději do tříhvězdičkového hotelu Bryn Howel, neboť vlny je ve spánku rušily. "Přišli, protože na lodi je v noci nepohodlně," vysvětlil Ashraf Elsergany, vedoucí hotelu. "Popravdě řečeno, když přišli, myslel jsem, že sním," vyprávěl setkání s Fordem a jeho partnerkou.

 

19. října - Lucy Liu můžete vidět ve dvou filmech
Lucy Liu jako šéfka japonské mafie v Tokyu
Lucy Liu

Lucy Liu (Ling Woo) se daří. Po pokračování úspěšného prvního dílu Charlieho andílků běží v kinech už nějakou dobu jeho pokračování: Na plný pecky. Před devíti dny vtrhl do kin další film, ve kterém můžete Lucy lidět: Kill Bill vol.1. Lucy si v něm zahrála postavu jménem O-Ren Ishi - šéfku japonské Jakuzy, po jejíž hlavě pase hlavní hrdinka ztvárněná Umou Thurman.

 


23. května - Peter má nový seriál
Peter MacNicol
Peter MacNicol

Petera MacNicola (John Cage) uvidí američtí diváci v novém komediálnám seriálu "Crazy Love" z produkce Touchstone, který na obrazovky uvede televizní společnost CBS. Pilotní díl k seriálu napsal Bob Stevens ("Malcolm in the Middle") a produkce se ujali Steven a Jamie Tarsesovi. Peter by měl hrát polovinu z páru, který adoptuje čínskou dívku.

 


5. ledna - 2 zprávy o Lucy Liu
Lucy Liu
Lucy Liu

Lucy Liu (Ling Woo) byla zvolena 46. nejvíce sexy hvězdou všech dob. Své body získala nejen díky proměnlivosti žhavé dračice v stydlivou školačku...

Film Chicago, ve kterém si Lucy zahrála spolu s Renée Zellweger, vysloužil 8 nominací v katogorii muzikálu a komedie letošní souteže o ocenění Zlatý globus, které udílejí zahraniční novináři akreditovaní v Hollywoodu. Ceny budou vyhlášeny 19. ledna v přímém přenosu NBC.

 spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz