doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky


Cage/Fish & Associates
Cage/Fish & Associates
Firma Cage/Fish & a Associates, sídlí na Beacon st. č. 14, v Bostonu, státě Massachusetts. Ve skutečnosti budovu obývá mnoho různých firem, nadací a společností. Od spolku "Americké ženy na pokroku" po pobočku "Ústavu dějin". V budově dokonce sídlí i jedna právnická kancelář a v ní právník Alan Silverman.

mapka Bostonu sídlo firmy soudní budova

fotomapa bližší fotomapa firma a soud

Beacon st. č.14 soudní budova

Budova má 7 pater, a je postavena v klasickém "Bostonském" stylu. (fotky z Bostonu naleznete zde) V suterénu je bar, do něhož aktéři seriálu často zavítají. Zpívá v něm Vonda Shepard (autorka hudby k seriálu) a probíhají zde veškeré oslavy vítězství. Bar je to poměrně veliký, ale i přesto je vždy plno. Sídlo firmy zabírá poslední dvě patra budovy.

Kanceláře jsou na rozdíl od jiných advokátních kanceláří honosné a na jejich vybavení Richard z Johnem nešetřili (což jsme mohli porovnat v jednom z dílů, kde se seriál propojil s "konkurenčním" právnickým seriálem) Sekretářky a asistenti sedí uprostřed haly, za kterou jsou na všechny světové strany místnosti jednotlivých právníků.

Místnosti jsou poměrně veliké (odhadem 15m2). Nechybí samozřejmě zasedací místnost, ve které se odehrávají jak porady, tak jednání s klienty i "protivníky" soudních pří. Dalo by se ale říci, že nejdůležitější místností je toaleta, společná mužům i ženám.

unisex
unisex

Toaleta se už několikrát stala místem, kde se odehrály veledůležité věci. Každý do chce však něco řešit, a nechce aby to slyšeli ostatní, musí prověřit, zda v kabinkách není někdo, kdo by jeho výstup slyšet neměl. (viz. obrázek dole) Zvláště si musí dávat pozor na druhou kabinku zprava, kde povětšinou sedává Elaine. Nemusím snad připomínat, co by se mohlo stát, kdyby byla nějakém soukromému rozhovoru přítomna.

Zrcadlo je také důležitá součást toalety. Když se do něj dívá Billy, vzpomíná na dobu kdy byl s Ally. John se dívá sám na sebe a tančí přitom svou osobní píseň. To je jeho součást přípravy na rande.

Upozornění: Pokud se vyskytujete na toaletě, v prostoru mezi jednotlivými kabinkami, ujistěte se, jestli náhodou Piškot necvičí své uklidňovací cviky! Mohli by jste přijít k úrazu, neboť konečný seskok z mísy, na které stojí během cvičení na rukou, mu občas dělá ještě problémy. Ostatně nebyli by jste první, koho udeřil.

Cage/Fish & Associates


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz