doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 11
další epizoda
Oficiální název: Silver Bells
Český název:
Stříbrné zvonky
Oficiální označení:
#AM10 [AM111]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Joe Napolitano

Guest Stars:
Eric Pierpoint - James Horton
Katie Mitchell - Patti Horton
Amanda Carlin - Mindy Horton
Dyan Cannon - soudce Jennifer (Metla) Cone
Renee Goldsberry - zpěvačka #1
Vatrena King - zpěvačka #2
Sy Smith - zpěvačka #3
Peter Roth - šéf kabelovky
Eric Cohen - tancující dvojče #1
Steve Cohen - tancující dvojče #2
Bailey Thompson - Jean Horton


Epizoda začíná scénou, kde se snaží Elaine přemluvit Ally, aby zazpívala na firemním vánočním večírku, který se pořádá v baru. Jak Elaine pokračuje a pokračuje, tak se Ally zase zdá, že se jí hlava nafukuje až exploduje.

Richard si volá Ally a Johna k sobě do kanceláře, protože jim "možná něco velkého spadne do klína." To něco velkého, jsou tři lidé, muž a dvě ženy, kteří se chtějí legálně vzít. James a Mindy Horton jsou už osm let manželé, a Patti Horton je Jamesova milenka, která si už nechala změnit jméno. Případ má soudit Metla.

James a Mindy mají spolu dvě děti a třetí přišlo na svět, když James oplodnil Pattiino vajíčko, které bylo poté zasazeno do Mindy. Když to Ally slyší, začne si brumlat, stejně jako to dělá John, když je nervózní.

Ally a John jdou do koupelny, kde (zřejmě) použijí zařízení. John Ally řekne, že to že je romantička, jim určitě pomůže v soudní síni, protože ten případ je tak trochu bláznivý. Oba vyjdou ven a teprve po chvíli si všimnou, že John má stále kalhoty dost nízko. (nosí boxerky)

Elaine se ještě stále pokouší sehnat nějaké křoví (zadní vokály). Tentokrát to zkouší u Georgie a Renee. Renee jí odpovídá, že nikdy nedělá nikomu křoví. Richard nacvičuje v baru, (zpívá milostnou píseň), když mu Elaine připomíná, že už to zpívá třetí rok…Ódu na Metlu. " Ona chce prsten, Richarde, ne směs melodií, " říká Elaine.

Ally, Renee a Georgia jsou na obědě v Allyině kanceláři, diskutují o případu. Ally vysvětluje, že se to také týká heterosexuálního sexu jeden na jednoho. Přichází John a říká, že cítí, že Georgia s Ally mají dva různé pohledy, vědu nebo cit. Věda říká, že muž od přírody preferuje oplodnit co nejvíce samic. Cit říká, že by měl následovat své srdce. John říká, že inklinuje k vědě.

U soudu. Georgia se ptá Jamese Hortona, proč on, jeho manželka a milenka chtějí trojcestné manželství. Jame vysvětluje, že jeho manželství bylo mrtvé, ale poté co se setkal s Patti, uvědomil si, že miluje dvě ženy. Všichni tři si před dvěma roky sedli, a řekli si že to musí nějak vyřešit a rozhodli se, že zkusí žít spolu. Metla se ho ptá, jestli si myslí, že ho to ospravedlňuje k tomu, aby přišel k soudu, a žádal aby jim povolil trojcestné manželství. James odpoví, že jsou rodina, oddaní sobě, děti žijí doma, kde je láska a bezpečí. " Kolik z vás může prohlásit stejnou věc?," ptá se John přítomných v soudní síni. Ally Georgia a Metla ho zastřelí (jako). Ally zase začíná hučet.

Mindy při své výpovědi přizná, že když se poprvé dozvěděla o vztahu Jamese k Patti, cítila se hrozně. Bolelo to o to víc, že to přišlo v době, kdy byl jejich vztah s Jamesem silnější než kdy před tím. Mindy tvrdí, že jeho vztah k Patti jejich vztahu pomohl, že ho více otevřel.

V Georgie se něco sepnulo. Jde k Billymu do kanceláře, a řekne mu, že od té doby, co přišla do jejich firmy Ally, je jejich vztah lepší než předtím. Billy se jí ptá, jestli si myslí, že něco mezi ním a Ally pokračuje. " Samozřejmě, že tam něco mezi tebou a Ally pokračuje, " odpoví Georgia. "Nemyslím si že bys mi byl nevěrný, ale věřím, že nám Ally v našem vztahu pomohla, a to mě štve."

Později. Billy a Ally jsou v koupelně. Billy jí poví o rozhovoru, který vedl s Georgiou. Ally připustí, že, zatímco jejím plánem není jim rozbít manželství, není to ta nejlepší věc, co se přihodila.

Richard a Metla jsou v její kanceláři. Metla je v panice. Richard jí řekne, že štěstí se může najít v jediném slově: popření ("denial"). Metla říká, že štěstí jde do postele s něčím o něco více bezpečným než je Fishismus. Richard klesá na jedno koleno a říká, že jestli si Metla přeje, aby si ji vzal, tak si ji vezme, ale jen dodává, že jsou spolu, že se navzájem milují, tak co je ten vrchol manželství? Metla mu řekne, že to něco musí být, když z toho má takový strach.

Richard se ptá Ally na Metlu, a Ally tvrdí, že se jen Metla cítí nejistá. Richard se ptá, proč se svobodné ženy hned automaticky soudí, že jestliže jsou svobodné musí být nešťastné.

John zastaví Richarda a ptá se ho, jestli má pozvat Ally na vánoční večírek. Richard s tím souhlasí a řekne: " jen do toho."

Billy, Ally a Georgia sedí na gauči v jedné z místností, s Ally uprostřed. Ally protestuje proti tomu, že byla zatažena mezi ně a Georgia připustí, že není ráda, že je Ally mezi nimi. Georgia říká, že je rozzlobená, protože aby mohla řešit své manželství, Ally musí být v místnosti. Říká, že je rozzlobená, protože si není jistá, že chce dostat Ally ven z Billova života. A nakonec říká, že je rozzlobená, protože má Ally ráda. Myslí si, že Ally udělala Billyho více citově dostupného, a ptá se Billyho "Chceš to popřít?" " Ani na sekundu ne, " odpovídá Billy. Ally se zvedá k odchodu, ale zakopává Georgiinu nohu.

Později doma. Renee a Ally mluví o případu. Renee říká, že společnost nám vnucuje, že ženy by se měli vdát, mít děti a zůstat doma. Ally říká, že je na světě více žen než mužů, a jestliže by to ženy opravdu chtěly změnit, mohli by to dokázat. " Já to plánuju změnit, " říká Ally, " jen se teď potřebuju vdát. "

Metla se neočekávaně ukáže u Hortonů doma. Dům krásně nazdobený, jak z venku, tak vevnitř. Zůstane jen na chvilku, tvrdí, že se jen potřebovala podívat, jak to u nich v domácnosti vypadá.

Billy vstoupí do Georginy kanceláře, a říká, že jestliže jeho přátelství s Ally je hrozbou pro jejich vztah. ukončí to. Georgia říká, že mu jen chce plně věřit. Ona ví, že je technicky věrný, ale nevěří, že je totálně věrný. Když jde Billy za Ally, a úplně se jí se vším svěří. Chodí k ní jako k vrbě a to není věrnost. "Ally tomu rozumí," říká Georgia, "proč ty nemůžeš?"

John je v koupelně. Podstupuje rituál, jako by se připravoval na bitvu. Jde do Allyiny kanceláře, připravený pozvat ji na vánoční večírek. Ally zabzučí. John se otáčí, zapne se, vrátí se a pozve ji na ten večírek. Ally mu odpoví, že by chtěla, ale že je její nadřízený. John říká, že rozumí a odchází.

Tu noc na večírku. Cage pípne Richardovi, že Metla má verdikt.

V soudní síni. Metla připustí, že byla dvakrát vdaná a že obě manželství dopadli mizerně. Dodává, že když přišla předchozí večer k Hortonům domů, že tam viděla něco, co nikdy neměla - něco co vždy chtěla. A zatímco Metla říká, že tam opravdu je není žádný dobrý důvod proto, aby to zamítla, přesto návrh žaloby zamítne. Ally řekne Mindy, že jí to mrzí, ale Mindy Ally překvapí, že Metla udělala správné rozhodnutí.

V Metlině kanceláři. Richard se jí pokouší vysvětlit, proč je takový polekaný. Říká, že jeho rodiče se pořád hádali, a že vlastně vyrostl ve svém pokoji, se sluchátky na uších, aby to řvaní neslyšel. Pokračuje, že věkový rozdíl přece vadí, a že tam bylo nějaké zábradlí už od začátku. Ale řekne, že ji miluje a je ochotný zajít někam nechat poradit.

John je sám ve své místnosti. Přijde Ally a začne ho přesvědčovat, aby šel na ten večírek. Ally dokonce chce, aby tam šel jako její partner, ale John říká, že její první instinkt byl správný. " Ani zatančit by sis nechtěl? " ptá se ho Ally. John jí řekne, že neumí rytmus. Tak pomalý tanec, odpoví Ally, protože to není opravdový tanec, to se jen dva lidé vzájemně podpírají, aby jeden neupadl. John se ptá Ally: " Víš, že si zvláštní?" Později. Vysvětlí Ally, že věřil v Santu do okamžiku, než mu bylo dvanáct, a kdy mu jeho matka řekla, že Santa si hrál se skřítky. Následující rok, mu řekla, že Santa umřel na infarkt. John obviňoval sám sebe, protože se posmíval Santovi se sklenicí plnotučného mléka.

Dole v baru. Všichni pomalu tančí. A nahoře, tančí tančí taktéž.

 

skladby
More Today Than Yesterday(Spiral Starecase) zpíval Greg Germann
I Saw Mommy Kissing Santa Claus (T. Connor) zpívala Jane Krakowski
Let's Get It On (Marvin Gaye)
Santa Claus Is Coming To Town (Coots/Gillespie) zpívala Lisa Nicole Carson a Vonda Shepard
Please Come Home For Christmas (Brown/Redd) zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz