doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 14
další epizoda
Oficiální název: Body Language
Český název:
Řeč těla
Oficiální označení:
#AM13 [AM114]

Napsali: David E. Kelley, Nicole Yorkin a Dawn Prestwich
Režie: Mel Damski

Guest Stars:
Kathleen Wilhoite - Janie Bittner
Lawrence Pressman - soudce Harland Smart
J. Kenneth Campbell - inspektor Donald Yorkin
John Thaddeus - Michael Young
Dyan Cannon - soudce Jennifer "Metla" Cone
Linda Gehringer - generální prokurátorka Janet Reno
David Doty - ministrant
Jeffrey von Meyer - prokurátor Skroot
Carrie Stauber - policistka
Evan O'Meara - policista
Bil Dwyer - Band Leader
Annika Brindley - Tory
Eric Mansker - soudní zřízenec
Nancy Stephens - Dr. Karp
Eric Cohen - tancující dvojče #1
Steve Cohen - tancující dvojče #2


Ally a Renee jdou jako družičky na svatbu. Jak říká Renee, ta přítelkyně se vdává jen proto, že už jí je 30 let. Ally prosí Renee, aby jí na hlavu pustila velký kus skály, jestli se bude někdy bude chovat takhle zoufale. O několik okamžiků později se zoufale zachová. Při snaze chytit kytici (ve skvělém zpomaleném záběru), odstrčí všechny okolo stojící družičky, a ve výskoku přemůže zbylé dvě, které ještě měli šanci, a dopadá na podlahu. Renee obejde "mrtvoly" (ostatní družičky, které Ally porazila), přijde k Aly, a praští jí obrovským balvanem.

Doma. Zatímco Ally pálí své šaty družičky v krbu, přísahá, že už si nikdy v životě žádné neobleče - raději by na veřejnosti nosila svoje pyžama. Zjistíme, že Ally a Georgia zastupují ženu, která si chce vzít muže, odsouzeného na doživotí, který byl odsouzen za únos letadla a dva bombové útoky. Renee se zajímá, proč si ho chce vzít, a dostane se jí odpovědi, že už jí je 30 a musí.

V zasedačce, příští den. Dozvíme se, že vězeň, to letadlo unesl, když mu bylo 20 let. a že je ve vězení s maximální ostrahou. Richard přizve Johna k případu, ale ten nemůže, protože má ráno úsměvovou terapii.

U soudu. Ally argumentuje, že lidé mají právo se oženit dané ústavou. Soudce, která se přizná, že je nevyléčitelný romantik, řekne Ally, že jediná cesta je přimět správce věznice, aby svatbu povolil.

V unisex koupelně. Richard se ptá Johna, jestli by šla zařídit úsměvová terapie, pro celou firmu. Když vystoupí ze svých kabinek, John s kalhotami proklatě nízko, John říká, že připraví úsměvové terapeutické setkání. Když vyjdou ven z koupelny, Richard upozorní Johna, že nemá oblečené kalhoty: "Oh, Johne, kalhoty."

Georgia a Ally se setkávají se správcem, který jim poví, že vězeň se může oženit jedině když má dítě, nebo když je jeho snoubenka těhotná. On také nemůže povolit manželskou návštěvu, protože ty jsou jenom pro ženaté vězně, a stejně ne pro ty s maximální ostrahou.

Ally a Georgia mají další schůzku s Janie. Ptají se jí, proč si ho chce vzít. Janie odpovídá, " Protože ho miluju, to snad není dost dobrý důvod? " Ally věří, že je. Richard, který se přizná, že poslouchal za dveřmi vstupuje. Říká, že hlavní důvod, proč se ženy vdávají, je aby to nebyl odchod muže tak jednoduchý. Dodá, že Michael už nikam odejít nemůže. " Nejenom že nemůže spát s jinými ženami, on nemůže spát ani s vámi. V jistém smyslu jste už vdaná, " uzavírá Richard.

Později. Georgia, Billy, Ally a Richard popíjejí v baru, když Richard někoho zahlédne. Je to generální prokurátorka Janet Reno. Richard se za ní okamžitě vydá. Poté, co se jí představil a vyzval ji k tanci, řekne jí, že má nějakou sazi na krku. (samozřejmě že si chce jen osahat její lalok :). Do baru však vchází Metla a vidí, jak se Richard dotýká krku generální prokurátorky. Když si jí Richard všimne, navzájem je představí. Metla ho majetnicky přitáhne k sobě. Richard se jí pokusí vysvětlit, že to bylo firemní jednání, ale Metla mu na to odpoví: " já nepochybuju, že jste jednali o firmě, ale mě to vůbec nezajímá." Richard je tedy odhozen. Tančící dvojčata se potom pokusí dostat Janet Reno na parket.

Doma, následující ráno. Ally řekne Renee, že se chce přestěhovat do Švýcarska, protože tam je všechno neutrální. Když odcházejí, Renee se nakloní nad nafukovacího panáka, řekne, že se večer uvidí a na rozloučenou ho políbí.

V práci. John se pokusí se přimět Richarda aby se usmíval. Richard řekne Johnovi, aby si šel vzít chvilku na koleje. John nahodí úsměvovou terapii a dodá, že ho Richardova poznámka trochu znepokojuje. Richard pak řekne Johnovi, že je piškot a odchází. Johnova odezva: " To se nehodilo. " Úsměv mu na tváři zůstane, ale trochu se zmenší. Ally následuje Richarda do koupelny. Řekne mu, že Metla má právo se na něj zlobit a jestli jí chce ještě někdy vidět, tak nemůže popřít co udělal. Richard tvrdí, že jí zkoušel volat, ale že má na záznamníku vzkaz, že jestli se k ní jen přiblíží, vydá soudní příkaz, aby se k ní nemohl přiblížit na 100 metrů. Ally se Richarda ptá, jestli si má s Metlou promluvit, a když Richard váhá, dodá, že není taková pohroma, aby šlo lidem o životy.

Janie přišla za Georgiou a říká že Michael je na samotce, protože něco provedl. Ally se k nim připojí a Janie se zeptá, jestli mohou argumentovat tím, že to manželství by bylo pro Michaela dobré, že by bylo dobré pro celou věznici a i pro celý stát. Billy navrhne, že ještě jednou zajdou za soudcem - možná bude zrovna v dobré náladě. Ally jde za Johnem, a ptá se ho, jestli se dá ta jeho úsměvová terapie použít také v jiném směru. Jestli by jí mohla použít k dosažení nějaké věci. John tvrdí, že tahle dovednost je vrozená každé ženě.

Ally navštíví Metlu v její kanceláři. Metla jí řekne, že to co jí Richard udělal, jí trápí o to víc, že to byla Janet Reno. Říká, že jednou přichytla Richarda, jak se pozdě v noci kouká na CNN nebo C-SPAN, když tam byla Janet Reno. Myslí, že jednou ho přichytí i při něčem ošklivějším, a Janet Reno bude určitě zase na obrazovce.

Zpět do firmy. Richard se omlouvá Johnovi a John se ho ptá, proč se vlastně nechce s Metlou oženit. Richard říká, že přes 50 procent manželství končí rozvodem. Je tu taky ten věkový rozdíl. A Richard se nevidí, jako někoho, kdo by se vymykal statistickému průměru. John řekne , že jestliže jí chce získat zpátky, bude do ní muset proniknout. John mu dál poví, že mu ukáže jak.

Doma. Renee si myslí, že by Georgia měla být ta, kdo bude se soudcem flirtovat. Říká, že Ally má vrozenou přirozenou zdrženlivost. Ally na to zareaguje úsměvem (zkouší úsměvovou terapii). Janie je tu také, a Ally se jí ptá, jestli je tu něco, co by mohla říct soudci, aby ho to pomohlo přesvědčit. Janie připustí, že nemusí mít v ruce ten kus papíru, který říká, že jsou svoji, ale že ho chce. Chce učinit tu přísahu, že ho bude navždy milovat a ctít a chce, aby to každý uznal. Říká, že každý večer zasedne za piáno a hraje mu a zpívá. Renee si neodpustí: "Dobrou noc, můj někdo." ("Goodnight, My Someone") ale Janie tvrdí, že zpívá " Pro tvou lásku."(For Your Love"). Ally ji požádá, aby jí to zazpívala a Janie si sedne ke klavíru a začne zpívat.

Na záchodě učí John Richarda, jak to má udělat, aby se k němu vrátila Metla. Poradí Richardovi, aby si pevně postavil před zrcadlo a díval s na sebe. Uvidí jaký je, když se podívá hlouběji, uvidí jaký by mohl být. Když to tak udělá, uslyší zvony. Richard to zkouší, ale slyší jen kravský zvon.

V bytě. Renee a Janie zpívají "Pro tvou lásku" ("For Your Love"), zatímco Ally tančí s nafukovacím panákem.

Ally sedí v kancelářích soudců a usmívá se, jako kdyby se smála vtipu, který soudce právě dopověděl. Soudce přichází, Ally mu potřásá rukou a děkuje za to, že se s ní sešel. Soudce jí musí požádat, aby mu jeho ruku vrátila. Ally pokračuje v komplimentech (povídá o jeho roztomilých dětech, vyzdvihuje jeho staršího syna, který je velmi hezký, a tudíž musí mít geny po svém otci. Soudce jí řekne, že je adoptovaný a dál povídá: " Vy flirtujete." Ally odpoví že ano a pokračuje. Nakonec soudce požádá, aby dovolil její klientce příjem vězňova spermatu. Soudce jí ten příkaz dá.

Richard jde za Metlou do její kanceláře a je překvapený, když jí vidí v roláku. Richard se pevně postaví a zkouší uslyšet zvony. Zahrnuje je jí komplimenty o jejích ňadrech, břichu, i vlasech. Metla se ohradí, že vynechal její oči, rty, měkký hlas, přičemž si rukama přejíždí po rukou, stehnech a po koleně, které zanedlouho zasáhne svůj cíl, mezi Richardovýma nohama.

Zpátky do firmy. Janie není příliš s novým plánem nadšená, ale jelikož jim nejspíše nezbývá jiná možnost, souhlasí. Ally a Georgia si vezmou plastovou misku a vydají se do vězení. Když se plán vydaří a Janie otěhotní, podle vězeňského řádu se pak budou moci vzít.

Ve vězení. Michael řekne Ally a Georgie, které mu přinesli nějaké hanbaté časopisy, že je moc pod tlakem a že neví, jestli to zvládne. Navrhuje, aby Ally udělala pár kroků vzad a on se na ní díval, to že by mu prý pomohlo. Ally říká že ne a než se stačí obrátit na Georgiu, Georgia mu odpoví: "Na to zapomeňte! " Společně mu doporučí, aby myslel na Janie.

John, Richard a Elaine jsou na toaletě. Společně vystupují z kabinek a jdou si umýt ruce. Richard se pokouší vysvětlit, proč to Metle udělal. Elaine jim oznámí, že ženy touží po závazku. Říká, že ženy jsou od přírody monogamické, to jen muži by oplodnili vše co se hýbe.

Správce věznice si přijde pro plastovou misku pro Michaela. Nečekal, že Ally s Georgiou najdou způsob jak dosáhnout toho, aby se Janie s Michaelem mohli vzít. Ally mu řekne, že Janie a Michael se navzájem milují, tak neví, proč ta jejich svatba musí dávat smysl. Ředitel se pozastaví, vezme si krabičku a "Playpen" magazín a odchází.

Správce se vrací z naplněnu krabičkou a zkouší jí podat Ally. Ally řekne Georgie, aby jí vzala. Georgia řekne Ally, aby jí vzala ona. Ally si sáhne do kapsy, vytáhne mobilní telefon a strčí si ho k uchu. Poté řekne Georgie, že má telefon a že to tedy musí vzít ona. (božská scéna :) - pozn. crudo)

Ally a Georgia vezou naplněnou mističku za Janie na kliniku. Ally však v roztržení zajede do jednosměrné ulice a jako na potvoru tam stojí policejní hlídku. Policista se ptá, jestli Ally před řízením pila a žádá jí o tu mističku, která leží na odkládací ploše za předním sklem. Ally policistovi řekne, že jestli pila, tak rozhodně ne z té nádobky. On jí řekne, ať si vystoupí a dá mu tu misku, nebo jí zatkne. Policista tu nádobku otevře přičichne. Policistka která je tam s ním, se ho ptá, co to je, ale on to není schopný určit. Policistka to najednou ucítí, a říká, že to je to jediné co dokáže muž ženě nabídnout. Policista to vysvětlení nechápe….

Když přijedou Ally s Georgiou na kliniku, Janie jim oznámí, že si to rozmyslela a spláchne obsah misky do odtoku. Ally s Georgiou to nechápou. Přichází ředitel věznice a oznámí jim, že se rozhodl jim tu svatbu umožnit. Janie žádá Ally s Georgiou, jestli by jí nešli za družičky. I Ally souhlasí, přestože Renee slíbila, že už nikdy za družičku nepůjde.

Richard čeká na Metlu v její kanceláři a tak nakonec přichází. Řekne jí, že jí miluje tak, jak nikdy nikoho nemiloval. Pokračuje, že před vánoci jí vždy říkal, "počkejme po vánocích", teď říká: "počkejme po Valentýnovi. " Metla mu na to odpoví, že kdyby nevěděla, že jí miluje, asi by ho zabila.

Ally s Georgiou jdou jako družičky na svatbu Janie s Michaelem. Michael k nim po ceremonii přijde, a svěří se jim, že když měl naplnit tu misku, přestavoval si Ally s Georgiou. Vypráví, že když byl malý, hrál si se sestřinými panenkami.

V noci. Sněží. Billy, Georgia, Metla, Richard, Renee, John a Elaine stojí na chodníku pře Allyným bytem a koukají, jak na silnici tančí Ally v pyžamu.

 

skladby
"Ride of the Valkyries," Wagner (z "Valkýra")
Don't (Leiber/Stoller), zpívala Vonda Shepard
"Going the Distance," (Bill Conti, Rocky soundtrack) - Johnovy zvony
For Your Love (Ed Townsend), v provedení Wilhoite/Carson/Shepard
When You're Smiling (Louis Armstrong) zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz