doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 15
další epizoda
Oficiální název: Once In A Lifetime
Český název:
Jedenkrát za život
Oficiální označení:
#AM14 [AM115]

Napsali: David E. Kelley a Jeff Pinkner
Režie: Elodie Keene

Guest Stars:
Steven Flynn - Sam Little
Brigid Brannagh - Paula
Phil Leeds - soudce 'Štístko' Boyle
Bruce Nozick - zástupce
Richard Kiley - Seymore Little
Renee Goldsberry - zpěvačka #1
Vatrina King - zpěvačka #2
Sy Smith - zpěvačka #3


Ally se svěřuje Renee, že i kdy jen pomyslí na rande, které jí s Johnem čeká, cítí se "ick". Renee jí přesto přesvědčí, ať tam jde. Ally se rozhodne, že bude nudná, aby John ztratil zájem.

Následující den. Richard přijme ženu, která chce zažalovat Burger Kinga, protože tvrdí, že nové křupavé hranolky byl její nápad. John říká, že je to hloupé a říká Richardovi, aby to pustil. Richard přejde na případ Seymore Little, postaršího umělce, který si chce vzít o hodně mladší ženu. Jeho syn, který je zároveň jeho opatrovníkem, mu v tom chce zabránit, protože si myslí, že ta žena jde jenom po jeho penězích. Seymore si chce také otevřít malou galerii,kde by vystavil své obrazy. V tom mu chce syn také zabránit. Ally, která se na historii umění specializovala je celá rozrušená, že je pan Little jejich klientem. Ten případ chce hrozně dělat, a taky ho dostane. John znovu řekne Richardovi, aby vzal něco jiného. Richard si ho zavolá k sobě do kanceláře a řekne mu, že jeho neúcta k němu je nepřijatelná. John se omluví a Richard řekne, "popojedem." John řekne Richardovi, že se bojí, že Ally couvá. Richard zjistí, že se John s Ally doposud nepolíbili. "Když ji nepolíbíš na první schůzce, seš džentlmen, " říká Richard, " jestliže to neuděláš na druhé, seš homosexuál." Richard řekne Johnovi, aby byl víc agresivní.

Ally setkává se s Seymorem Littlem a jeho nastávající nevěstou Paulou. Poté, co se mu Ally svěřila, jak je šťastná, že se s ním setkává, on jí odvětí, aby zavolala někoho, kdo se bude zajímat o ten případ. Když Ally říká, že ona je ten právník, Seymore jí řekne, že chce někoho s kalhotama a penisem. Přichází Richard, a by se podíval jak to jde. Když se dozví, že chce Seymore někoho s kalhotama, pošeptá Ally, aby se šla převléknout. Přichází Billy. Když ho Richard spatří, povídá: "Kalhoty, penis, právník, hotovo." A tak začínají Ally s Billym pracovat na jednom případu.

Ally se snaží dohnat Richarda,který vystřelil z kanceláře, ale zastaví jí John. Dá jí ruku na rameno a povídá: "Večeře, zítra večer, v osm, půjdeme rovnou odsuď." Ally souhlasí. Když se John obrátí, jako že chce odejít, Ally se zašprajcuje a oba upadnou.

Ally a Billy jsou na unisex toaletě, diskutují spolu o případu. Náhle se konverzace stočí na rande s Johnem. Billy říká, že je překvapený, že s ním chce chodit. Ally se ptá, jestli je to proto, že je tak trochu divnej. V jedné z kabinek spláchne záchod. Ally se vrhne ke kabince, ale nikoho tam nevidí. Na toalety vstupuje John a vysvětluje že má dálkové ovládání splachovadla, které používá, protože někdy lidé odchází ve spěchu a zapomenou spláchnout. Nečisté mísy ho zneklidňují.

Billy s Ally se od Seymoreova syna Sama dozví, že to opatrování není kvůli duševní poruše. Seymore prostě není schopný spravovat si svá práva sám. Říká také, že často mluví ke své manželce, přestože je již sedm let mrtvá, a že mu zřejmě odpovídá. Minulé léto ho prý požádala o loď a on jí koupil jachtu za $300, 000. Billy a Ally se zajímají, proč si Seymore chce vzít Paulu. Sam říká, že neví, ale ví, že jí nemiluje. Když se ho ptají, jak to ví, Sam říká, že existují lidé, kteří někoho potkají do koho se vášnivě zamilují a ta láska již nikdy nezmizí a že jeho otec je ten případ.

John se bojí, že je špatný líbač, protože při líbání vylučuje moc slin. Richard ho pošle za Billym, protože ten už se s Ally přece líbal.

Případ bude soudit soudce "Ukažte mi svůj chrup" Boyla. "Štístko" nezklame, a požádá Seymora, aby mu ukázal chrup. Seymore si vyndá protézu a hod mu jí na tácek před Boylem. "Štístko" si je pořádně prohlédne a oznámí, že se bude konat plné slyšení. Seymore si nasadí zuby a odchází.

Na chodbě budovy soudu. Ally zastaví Paulu a ptá se jí jak je. Ally říká, že "cítí krysu v svatebním dortu, " a Paula říká, že je ochotná podepsat předsvatební smlouvu, kde se veškerých nároků na Seymoreův majetek vzdá.

John jde do Billyho kanceláře, aby od něj dostal radu ohledně líbání. Místo toho však řekne, že jako společník firmy by neměl chodit s kolegyní. Rozhovor zaslechne Georgia a povídá, že se jí zdál John jakýsi rozladěný.

Sam požádal o setkání s Paulou a Seymorovýmy právníky. Říká, že dá Paule $800, 000 , když odejde. Paula odmítá. Ona mu navrhne, aby si dál spravoval Seymorův majetek a výměnou aby jí dal jeho opatrovnictví a nechal je ať se vezmou. Ani jeden nesouhlasí.

Billy se baví s Ally o jejich problému. Dohodnou se, že už rozhodně nejsou do sebe zamilovaní a Ally přiznává, že na něj někdy ani nemyslí. Nakonec se vrací zpátky do soudní síně a my vidím Georgiu jak si čte v posteli knihu.

Následující den. Koná se další soudní jednání. Billy těsně před dveřmi do soudní síně zastaví, něžně pohladí Allyinu tvář a říká, že je tu něco, co musí ještě jednou udělat a jemně a pomalu ji políbí. Ally najednou slyší hlas z dálky. Je to Billy, který jí vrací zpátky do reality. John je na unisex toaletě, brumlá si "Can't Get Enough of Your Love, Baby." od Barryho Whita. Richard právě vychází z kabinky. Zrovna ve chvíli, kdy John říká Richardovi, že se rozhodl raději Ally nepolíbit, vchází Elaine. Richard se jí ptá, co dělá, když muž při líbání moc slintá. Elaine říká, že je to jednoduché, prostě jen cucá jeho jazyk. Pak se zeptá jestli to může předvést. Popadne Johna za kravatu a přitáhne si ho k sobě. Otevřenýmy ústy se přisaje k Johnovu jazyku. Když skončí, povídá: "Viděli jste, že John slintal, ale já jsem to polykala a nikdo nejsme poslintanej." John: " potřebuju led."

U soudu. Soudce dovolí Samovi, aby se na několik věcí zeptal svého otce. Sam se jej ptá, proč říká, že miluje Paulu, když se ještě nedokázal vypořádat s láskou ke své manželce. Po několika podobných otázkách se Seymore rozčílí a zvýší hlas. Říká, že chce svou galerii a že si chce vzít koho uzná za vhodné. Pak se začne omlouvat, a je jasné, že mluví ke své zesnulé manželce.

Ally se znovu ptá Pauly co se děje. Paula přiznává, že jediné co Seymore chce, je otevřít si svou galerii a malovat obrázky Gail. Jestliže budou manželé, stala by se jeho opatrovníkem, a povolila by mu otevřít si svou galerii. Ally to spolu s Billym řeknou Samovi, ale on tvrdí, že ho to nemůže nechat udělat, protože jeho malby nejsou to co bývaly. Tvrdí, že Seymore je významným americkým impressionistou dvacátého století a že jeho dědictví by se tím zničilo. Říká, že jen chce udržet otci slavnou pověst.

John si jde pro Ally do její kanceláře, aby šli na to plánované rande. Když jdou k výtahu, Ally začíná mluvit. Spíše než o mluvení, by se tu dalo mluvit o nesouvislém breptání. Billy to všechno sleduje a Georgia sleduje jeho.

Ally jde s Johnem dolu do baru, a představuje si, jako že jsou sedmdesátá léta aJohn má na sobě polyesterový oblek. John jí doprovází a k domu a Ally stále žvaní a žvaní. John jí přeruší a říká, že ho rychlost její řeči mate. Ally se to pokusí svést na ten případ. John jí nakonec políbí stylem jako Elaine jeho. Allyiny oči jsou široko otevřené a když se John konečně odsaje, Ally to položí. Poté, co se zpátky postaví na nohy, říká "Dobrou kamaráde." John si sám k sobě opakuje: " ona mě nazvala kamarádem! "

Následující den. Ally navštíví Seymora v jeho ateliéru. Chce znát, jaká by měla být jejich závěrečná řeč. Seymore říká, že všechno co chce, je malovat to co cítí a sdílet to s ostatními. Ally jde do práce a když vystupuje s rukou na hlavě z výtahu, vrazí do Johna, který to neustojí a padá k zemi. John se jí svěří, že si pořád promítá to jejich rande, a že si uvědomil, že to její blábolení mělo mít za účinek, aby se mu zprotivila. Ally vysvětluje, že někdy prostě ví dopředu, že to nebude ono. Spolu s Renee to nazvali "ick". Říká, že je zamilovaná do někoho jiného, ale nemyslí si, že by to ten druhý opětoval. Jak Ally odejde, John říká, " něco mi říká, že to ten druhej opětuje. "

V závěrečné řeči Ally říká, že Seymore stále ještě miluje svou sedm let mrtvou manželku, a chce pokračovat v tom prožitku pokračovat a sdílet ho s ostatními. Říká, že my bychom si měli všichni přát, abychom skončili s někým, kdo nás nikdy neopustí. Soudce Boyle říká, že dovolí Seymorovi otevřít si vlastní obchod s galerií.

V noci. Billy přijde k Allyině kanceláři, a ptá se jí: " Odpustíš mi někdy, že jsem odešel? " Ally říká, že mu to může odpustit, ale že si není jistá, že to někdy pochopí. Později. Billy a Georgia tančí. Billy se upřeně dívá do dálky. Seymore stojí mezi obrazy. Na všech je Gail. John stojí v knihovně a dotýká se mramoru. A Ally jde domů, sama.

skladby
Since I Fell For You (Lenny Welch), zpívala Vonda Shepard
"Going the Distance" (Bill Conti)
You Belong to Me (King/Stewart/Price), zpívala Vonda Shepard
Can't Get Enough Of Your Love, Babe (Barry White), v provedení Barryho Whita a Vondy Shepard
The End of The World (Dee/Kent), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz