doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 16
další epizoda
Oficiální název: Forbidden Fruits
Český název:
Zakázané ovoce
Oficiální označení:
#AM15 [AM116]

Napsali: David E. Kelley
Režie: Jeremy Kagan

Guest Stars:
Dina Meyer - zástupce Anna Flint
J. Patrick McCormack - senátor Foote
Marty Rackham - Joe Bepp
Gary Bullock - soudce Kenneth Steele
Andrew Bloch - Colson
Elaine Giftos - Nancy Foote
Arell Blanton - zástupce Williams
Jeff Sanders - soudní úředník
Helen Duffy - předseda poroty


Dnes se pracuje pozdě do noci. Všichni jsou v zasedačce a během večeře se baví o novém klientovi. Tím je senátor Foote, kterého žaluje bývalý manžel, jeho dnešní manželka. Jak přemýšlejí o tom, jak na ten případ půjdou, Billy se s Ally vzájemně doplňují. Jeden začne nějakou myšlenku a druhý jí dokončí. To se samozřejmě nelíbí Georgie. Richard chce argumentovat tím, že senátor nesmí být za svého funkčního období zažalován. Billy však namítá, že se na to nelze spoléhat, když může být zažalován president. Nakonec se však domluví, že na to vsadí.

Následující den v koupelně. Richard se připravuje na další den velkého šéfa. Když se dívá do zrcadla, snaží se slyšet zvony. Na chvilku se mu to podaří, ale hned se to změní v kravské zvony. Z jedné kabinky vyskakuje John, ale dopad se mu nepovede. Když jde kolem zrcadel, Richard mu oznámí, že slyší zvony a když to zkouší znovu uslyší opět jen kravské.

Ally je spolu s Georgiou na toaletě a upravují si make-up. Ally říká, že se jí ten případ zdá hloupý. Georgia namítá, že když někdo zničí manželství, měl by počítat s tím, že za to ponese odpovědnost. Ally připomíná, že to je on, kdo to manželství ničí. Diskuse se obrátí k Anně Flint, právní zástupkyni senátorovy bývalé manželky. Georgia říká, že slyšela, že má úžasný úsměv a porota ji kvůli tomu miluje. Ally říká, že slyšela, že je to pěkná děvka.

V soudní síni. Soudce oznámí, že žalující strana požaduje plné slyšení. Richard argumentuje, že by případ vůbec neměl začít, protože Nejvyšší soud nechtěl zažalovat presidenta za jeho funkčního období. Soudce na to nedá a stanoví první slyšení na zítřek ráno. Když odchází ze soudní síně, slečna Flint zastaví Ally a ptá se jí, jestli se myslí, že je vhodné nosit tak krátké sukně do soudní síně. Ally odpoví: "Všichni víme, že jsou falešné!" Když se jí Anna zeptá co, že je falešné, Ally jí odfrkne "Ty zuby!"

Další den. Bývalý manžel, pan Bepp, je vyslýchán jako svědek. Tvrdí, že do té doby, než přišel ten senátor, měli šťastné manželství a jeho manželka si život bez něj nedovedla představit. Ally se ho ptá, jestli to nemohla říkat jen proto, aby mu lichotila, zatímco se snažila ten vztah ukončit. Pan Bepp připouští, že je možné, že je to pravda, ale že to nic nemění na tom, že se senátor snažil ulovit vdanou ženu. Ally se ptá, jestli je něco špatného na tom, když je muž přitahován vdanou ženou a když se jí nesnaží získat. Dál se ptá, jestli je nějaký přečin, když se dva lidé na dálku mají rádi. Bepp odpoví že ne, dokud se tak chovají. "A není těžké určit tu hranici?" ptá se Ally. Přitažlivost se na nic neptá, zvlášť, když ti dva lidé pracují blízko sebe, pokračuje Ally. Georgia zpozorní.

Když se vrátí do práce, Georgia mrskne svými papíry na stůl. Přichází Billy. Georgia mu řekne, aby byl zticha. Pak se omluví, dlouze se na něj podívá a znova mu řekne, aby zmlkl. Billy jí požádá, jestli si mohou soukromě promluvit v jeho kanceláři. Tvrdí, že vždycky, když už si myslí, že je to za nimi, zjistí, že za Billym a Ally to ještě rozhodně není. Billy jí řekne, ať si zajde k holiči. Říká, že už se mu z toho dělá špatně. Georgia řekne, že její vždycky, když ví, že nemá pravdu. Georgia se ho ptá, proč si o tomhle lžou a říká, že ví, že Ally pořád miluje. Billy neodpoví. Georgia odejde a řekne Richardovi, že na tomhle případu dál pokračovat nebude. Billy jde k Ally a řekne jí, že s ní potřebuje na sekundu mluvit. Vezme jí za loket a zatáhne jí k ní do kanceláře. Billy zavře dveře a řekne jí, že cokoliv je mezi nimi, neměla by to tahat do soudní síně. Billy začíná zvyšovat hlas. Tvrdí, že to co předvedla v té soudní síni, bylo neprofesionální. potom odejde zpět do své místnosti. Ally jde za ním. Vstoupí dovnitř, přibouchne dveře a začne na něj ječet. Je na něj rozzlobená, protože jí zatáhl do její kanceláře, vynadal jí, a nepočkal si ani na to aby vyslechl také jí. Billy jí řekne, že je praštěná a ona mu odpoví, že není jediný, kdo mívá nálady.

Georgia pije v zavřeném baru, kde se teprve připravují na otevření. Přichází Ally a ptá se jí, jestli si myslí, že se jim pokusí rozbít manželství. Georgia říká, že to může udělat bez zkoušení. Ally jí řekne, že už je to minulost, že je to za nimi. Dále jí řekne, že jí Billy určitě neopustí, a kdyby o tom jen na vteřinu uvažoval, určitě by si toho všimla. Georgia říká, že nechtěla poradit. Ally pokračuje, že i kdyby Billy v tom chtěl znovu pokračovat, Ally mu v tom nepomůže. Georgia se ptá, co by se stalo, kdyby byli spolu na opuštěném ostrově. Ally odpoví, že nic.

V soudní síni. Anna Flint se ptá jednoho z senátorových podřízených, pana Colsona, jestli si je jistý, že chtěl senátor Foote paní Bepp získat. Pan Colson tvrdí, že jednou senátora Foota zastihl, jak se ptal paní Bepp, jestli s ním bude tančit po zbytek jeho života. Slečna Fint se usmívá na porotu. John začne svůj výslech tím, že se ptá, jaká píseň se tenkrát hrála. Byla to "Some Day We'll be Together" ("Jednou budeme spolu") od skupiny The Supremes. John ji pustí a ptá se pana Colsona, jestli se mu někdy stalo, že se do písně zaposlouchal tak, že mu začalo tikat rameno, nebo že začal sám o sebe hýbat koleny. Ally sedí na židli a začíná se podle hudby houpat. John vyzve Annu Flint k tanci. Odpoví že ne a vznáší námitku. John se omlouvá, že ho prostě jen zaujala ta hudba a že tím nic nemyslel.

Doma. Ally se přizná Renee, že Georgie lhala. Renee říká, že tedy měla Georgia pravdu. Ally říká, že neměla pravdu v tom, že by rozvrátila jejich manželství…v tom přichází tančící mimino a hodí po Ally oštěp. Renee povídá, že už by měla Ally navštěvovat nějakou terapii.

Následující den. John řekne Ally, aby byla před slečnou Flint opatrná. Říká, že se jí bude snažit zahnat na kraj a pak se bude usmívat na porotu. Pokračuje, že jestli se tak stane, měla by se také přehnaně usmívat. Když jí chce poradit jak se smát, Ally mu odsekne, že ví jak se to dělá. Když odchází, John jí zaskočí tím, že jí poví, aby jestli se tam objeví to tančící mimino, aby ho ignorovala.

Ally jde do Billyho kanceláře, kde na ní oba čekají. Posadí se a když nikdo nic dlouho neříká, promluví Ally nervózně, "Věděl John Elroy když chtěl ukončit kariéru, že nakonec vyhraje Super Bowl?" Georgia odpoví, že prsten je jen symbol. Billy říká, že spolu s Georgiou celou noc debatovali. Ally se snaží prolomit ledy: "Debatovali? Já myslela že jste manželé." Billy řekne Ally, že řekl Georgie že jí stále milje (Ally). Dál říká, že jí bude milovat vždy, protože je jeho součástí. Ale také řekl, že to nikdy neohrozí jeho lásku k Georgie. Říká, že si domluvily schůzku v manželské poradně a že ten terapeut chce, aby tam Ally přišla také. Ally říká, že je to asi ta nejsměšnější věc, kterou kdy slyšela. "Možná ne nejsměšnější, " odpoví na to Georgia. Dál říká, že si myslí, že by dva z nich měli spolu strávit noc, aby si to odžili a odchází z místnosti. Billy říká, že to nevidí jako nejvhodnější řešení. Ally říká, že to nebude ten způsob, jakým by se to mělo řešit a také odchází.

U soudu. Slečna Flint říká, že předvolat paní Foot. Ally vznáší námitku a ptá se, jestli mohou přistoupit k soudci. Obě se zubí na soudce a porotu a dohadují se, jestli by měla nebo neměla paní Foot svědčit. Soudce ukáže na slečnu Flint a palcem dolů jí naznačí, že prohrála.

Večer. Billy a Georgia leží na posteli v ložnici. Billy telefonuje s Richardem. Poté co zavěsí, řekne Georgie, že je Richard chce zítra oba na tom výslechu paní Foot. Billy se zhluboka nadechne. Řekne Georgie, že to co mu řekla během dne, byla ta nejurážlivější a nejhorší věc, kterou mu kdy řekla. Dál se jí ptá, kolik manželů se svým manželkám přizná, že stále milují své bývalé přítelkyně. Říká, že když bal paní Foot ještě paní Bepp, myslela si, že je šťastná. Myslela si, že se svým manželem zůstane navždy. Ale udělala chybu, protože přišel někdo jiný a ta láska k němu byla silnější než láska k panu Beepovi. Billy pokračuje, že u Ally teprve poznal, co to znamená opravdu milovat. Tvrdí, že když si Georgiu vybral z a manželku, nebral si první, do které se zamiloval - vzal si osobu kterou miloval nejvíce. Pak začíná trochu křičet. " Co mě tady drží? Nemáme děti. Když jí miluju a ona miluje mě, co mě tu u tebe drží? Georgia řekne: "Dobrá otázka." Billy odpovídá: "Jestli nemáš odpověď, tak mě neznáš." Opouští ložnici, a Georgie stéká slza po tváři.

U soudu. Ally se ptá se senátora Foota. On tvrdí, že byl zřejmě do paní Bepp zamilován, když s ní šel tančit. Říká, že rozhodně neměl v úmyslu, někomu překážet v manželství. Dodává, že to nebyl čin z rozrušení, nebo z rozmaru - prostě se do ní zamiloval. Když se ho ptá slečna jestli dal kazetu s písní Nat King Cole své manželce, když byla ještě manželkou jejího klienta. On říká, že ano. Ona tu kazetu pustí. Píseň se jmenuje "He'll Have to Go" ("Bude muset odejít"). Jak se ho dál vyptává, porota se začne smát. Slečna Flint se otáčí, protože chce vidět proč. Najednou uvidí Johna s Ally jak spolu tančí. Okamžitě vznese námitku a soudce jim řekne, aby s tím přestali.

Ally obědvá s Renee ve své kanceláři. Přichází Georgia, aby se jí omluvila, že včera nebyla ve své kůži a trochu to přehnala.

Probíhají závěrečné řeči. Slečna Flint řekne porotě, že je její klient žádá, aby uznali svátost manželství. Říká, že to, co senátor udělal, bylo špatný, a že je divné, že si pan Bepp musel dojít až k soudu, pro takový verdikt.

Ally vstává, aby pronesla svou závěrečnou řeč. Říká, že souhlasí s tím co právě slečna Flint řekla, že udělal pan senátor Foot chybu, ale že je také chyba myslet si, že by se právo mělo v této situaci vykládat jinak. Jestli že se prý dva lidi doopravdy milují, vždy si k sobě najdou cestu. Přejde kolem senátora a jeho manželky a dívaje se na Georgiu s Billy říká: "Tito dva se našli a měli by spolu zůstat." Pokračuje, že manželství by mělo být svátost, a tady v tom případě je, a znovu se podívá na Georgiu s Billym.

Později Billy dohání Georgiu a říká, že neví, jestli si všimla, jak se od něj Ally vzdaluje, ale on si toho všiml. Říká, že chce zůstat s tou ženu, s kterou právě je. Georgia říká, že hádá, že by měla být ráda, že to ví. On jí pohladí po tváři a říká: "Já to vím." Georgia mu řekne, že nechce jít do té poradny a Billy souhlasí. Kamera stoupá a my vidíme, že ze schodů se stupuje Ally.

Porota se vrací s verdiktem. Senátor vyhrál.

Jako každý večer, Richard jde s Johnem a Billy s Georgiou domů a jediná Ally jde domů sama. Už zas.

skladby
"Going the Distance" (Bill Conti)
Someday, We'll Be Together (The Supremes)
Hidden Persuasion (Robert Calvert) zpívala Vonda Shepard
He'll Have to Go (Nat King Cole)
She'd Rather Be With Me (The Turtles), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz