doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

předchozí epizoda 1 / 2 další epizoda
Oficiální název: Compromising Positions
Český název:
Nebezpečné situace
Oficiální označení:
#AM01 [AM102]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Jonathan Pontell

Guest Stars:
Tate Donovan - Ronald Cheanie
Phil Leeds - soudce 'Štístko' Boyle
Dyan Cannon - soudce Jennifer (Metla) Cone
Willie Garson - okresní prokurátor Frank Shea
John Cirigliano - muž č.1
Robert Lee Jacobs - Greg Stone
Betty Bridges-Nacasio - zapisovatelka

Říkat, že jste viděli nebo slyšeli něco, co jste vidět nebo slyšet neměli, a vědět, že tu jsou lidé, kterým byste to říci měli, to je nesmírně těžké a svazující. Když jim to povíte, zlomí jim to srdce. Pravděpodobně jste již všichni v takovéto situaci byli... a ne jednou. Ale tak, jak to bylo vyřešeno v této epizodě seriálu Ally McBeal jste ještě nezažili.

Ally se to stane dvakrát, a pokaždé to vyřeší odlišně. Nejprve večeří se svým šéfem, Richardem Fishem, jeho přítelkyní, Metlou a Ronaldem Cheaniem (hraje ho Tate Donovan), při které se Richard snaží Ronaldovi "podlézat". Když jdou Metla a Cheanie ve stejnou chvíli na toaletu, Ally zjistí, že byla na tuto večeři pozvána jen proto, aby Ronald podepsal jejich firmě. Richard doufal, že se bude usmívat a trochu i snad flirtovat a přiměje tak Ronadla k podpisu. Ally se rozhodne navštívit koupelnu a trochu se uklidnit, ale vidí, že Cheanie je s Metlou v obětí a vášnivě se líbají.

Ally se trápí, jestli to má Richardovi říct. Zlomit mu srdce nebo ho nechat dál s Metlou chodit, než to sama ukončí.

Mezitím, druhý zakládající partner, John Cage, je zatčen pro nabízení se prostitutce. (Cage hraje Peter MacNicol, kterého jste mohli vidět v seriálu "Chicago Hope", kde hrál také právníka Alana Birche). Billy a Ally jsou přiděleni, aby jej bránili, ale před koncem předběžného slyšení je Ally jasné, že Billy zná soudce možná víc než by měl a Cage je osvobozen od poplatků.

Ally už také zjistila, že Elaine (její vševědoucí pomocnice) pravděpodobně ví všechno o každém v firmě a tak se ji ptá na Billyho a toho soudce. Zjistí, že soudce něco Billymu dluží - navštívil Billyho loučení se svobodou, kde oba využili služeb vyskytující se prostitutky. Když řekne Ally Billymu, co se o něm právě dozvěděla, zjistí, že to Georgia ještě neví.

V případu Richarda a Metly, se Ally rozhodne, že svému šéfovi a příteli Richardovi poví, že se jeho přítelkyně líbala s jiným mužem. V případu Billyho a šlapky, se Ally pokusí se přesvědčit Billyho, aby to své manželce neříkal. Když se to Billy pokouší říct Georgie, tak ho Ally zastaví.

Tak jaký je rozdíl, v těch dvou situacích? Proč by Richard měl vědět, že Metla líbala jiného muže a Georgia neměla vědět, že Billy před jejich svatbou spal se šlapkou ? Jestliže bych byl na Georginom místě, chtěla bych to vědět? Nejspíš ano. Ale také bych se určitě naštvala a manželství, by už nikdy nebylo stejné jako předtím. Pokud jde o situaci s Richardem, políbit se je něco úplně jiného než samotný sex.

Nakonec, Metla, která je soudkyní a Richard stojí v koupelně. Georgia ukazuje Ally, že muže jsou co se týče sexu úplně jiní než ženy. Během obědu, řekne Georgia Ally: " Sleduj." Nabídne se chlápkovi vedle na baru a on souhlasí. Samozřejmě, ihned řekne, že si myslela, že to byl někdo úplně jiný. Ally to také zkouší, a je v šoku když zjistí, že to zkoušela na dávného přítele jejího bratra ze studií.

skladby
ústřední motiv z "Leave it to Beaver" (instrumental)
Pearl's a Singer (Dino/Leiber/Sembello/Stoller/Vescoli) zpívala Vonda Shepard
Grain of Sa (Vonda Shepard), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz