doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 20
další epizoda
Oficiální název: The Inmates
Český název:
Pacienti
Oficiální označení:
#AM19 [AM120]

Napsali: David E. Kelley
Režie: Michael Schultz

Guest Stars:
Dylan McDermott - Robert G. (Bobby) Donnell *[Practice]
Lisa Gay Hamilton - Rebecca Washington *[Practice]
Steve Harris - Eugene mladá *[Practice]
Camryn Manheim - Ellenor Frutt *[Practice]
Kelli Williams - Lindsay Dole *[Practice]
Kelly Connell - Dr. Peters
Isaiah Washington - Michael Rivers
Alaina Reed Hall - soudce Elizabeth Witt
Michael Brandon - okresní zástupce Adam Dawson
David Burke - Harry
Tony Amendola - soudce Walter Swan
Al Pugliese - obhájce Joel Hurt
Daniel Dae Kim - policejní úředník
George Cedar - soudce Jonathan Harker
Donna Murphy - Mrs. Marie Hansen (Suspect)
Renee Goldsberry - křoví #1
Vatrina King - křoví #2
Sy Smith - křoví #3
Eric, Steve Cohen - tancující dvojčata

Ally, Georgia a Billy odjedou do domu jedné bohaté klientky, která údajně zavraždila svého manžela. Marie Hanson přísahá, že si na nic nepamatuje. Billy jí řekne ať už nic raději neříká. Ally je z té mrtvoly v šoku (manžel byl zabit sekyrkou): " On je ještě více mrtvý než jsem si myslela, " říká. Když odvádějí Paní Hanson, skáče a křičí: "To je vrah!" Když odnášejí tělo pana Hansona, Ally upadne a umaže si ruku od krve. Povídá: "Mám na ruce krev..jsem podezřelá…" a se slovem "čau" omdlévá.

John je v unisex toaletě a někomu v kabince vysvětluje, že si myslí, že je v pořádku, že Ally omdlela. Svěřuje se, že on omdlévá, když vidí slepice. Prostě se mu zvedne žaludek a je to. Najednou do dveří vstupuje Ally a John zjistí, že celou dobu mluvil k Elaine.

Richard a ostatní, se mezitím dohadují, jestli ten případ vezmou. Richard tvrdí, že na tom nemohou prodělat. John a Georgia si však myslí, že by to měly přenechat někomu jinému, protože v oblasti trestního práva nemají moc zkušeností.

Richard a Georgia přijímají případ Francouzského bistra. Jeho majitel je zažalován, protože vyhodil číšníka. Richard tvrdí, že ho vyhodil kvůli jeho sexuální orientaci. " Je to jasné, lidé očekávají teplého číšníka, když jdou do francouzského bistra. " Georgie se tahle taktika nelíbí, a oznámí Richardovi, že už s ním nikdy k soudu nepůjde.

Billy a Ally navštíví klientu ve vězení. Ona říká, že si pamatuje jen že šla spát do postele a probouzí se venku. Tvrdí, že často trpí výpadkem paměti. Billy se jí ptá, jestli se s tím léčila. Ally se krčí za Billym a kouše ho do ramene. Když si toho všimne a otočí na ní hlavu, přestane. Paní Hanson říká, že chodí k jednomu psychiatrovi. Pak připustí, že si pamatuje jak drží v ruce sekeru. Ally se znova zakousne Billymu do ramene.

Georgia a Renee stojí v soudní budově na chodbě. Renee tvrdí, že jeden z těch chlápků, co stojí u výtahu, ji pozve na večer na rande. Georgia se vsadí o deset dolarů, že ne. Renee upustí svou aktovku, muž se k nim otáčí, a ona si ho pohybem prstu zavolá k sobě. On ji zvedne tu aktovku ze země a Renee se ho ptá, jestli by ji nechtěl pozvat na schůzku. On, trochu v šoku, souhlasí a Renee mu dá svou vizitku.

Richard se rozhodne, že ten případ s vraždou je pro ně moc velké sousto a ptá se Johna, kdo je v Bostonu nejlepší přes trestní právo. Přijdou do ne příliš hezky zařízené kanceláře a John začne pískat nosem. Richard se dvakrát dotkne jedné právničce na lalůčku a John si raději vezme chvilku. Richard tvrdí, že jestli ten případ vyhrají, budou si moci nechat vymalovat a možná i vykouřit. Bobby Donnell říká, že si to budou muset rozmyslet. Richard a John odchází do výtahu, když se John zakouká do Lindsay, další právničky Bobbyho firmy. Richard se ho snaží vtáhnout do výtahu, než se zavřou dveře, ale Johna to skřípne.

Ally sleduje starý film, kde se snaží někdo zabít ženu na vozíčku. Přichází Billy a vysloví její jméno. Ally vyskočí a začne křičet, že nemůže jen tak vejít do její kanceláře a říct "Ally.", zrovna když vraždí invalidu. Billy se diví proč, vždyť je to její jméno. Poté, co Ally znovu popadla dech, ptá se, jestli jsou si jistí, že by ten případ měli vzít. " Stanou se z nás druh právníků, kteří se podívají na mrtvé tělo a místo toho, aby řekli 'Proč?', budeme říkat 'Důvodná pochybnost'."

Ally se znovu setkává s paní Hanson. Vysvětluje jí, že sehnali další firmu, která jim s tím případem pomůže. Ally je z ní stále nervóznější a myslí si, že ten zločin opravdu spáchala. "Kdyby tady nebyly ty mříže, nikdy bych tu s vámi nebyla… ani mrtvá, i když to možná ano," říká Ally.

Zpátky do firmy. Ally se srazí s Bobby Donnellem. Bobby se představí a řada je na Ally. Ta je očividně rozrušená, protože se představí jako "Ally Donnellová", po chvíli se opraví.

Ally má schůzku s psychiatrem paní Hanson, Dr. Petersem a Bobby jde s ní. Doktor Peters potvrzuje, že těmi výpadky trpí a že svého manžela mohla během jednoho takového zabít. Víc nechce prozradit, že si nejprve musí promluvit se svou pacientkou.

V baru. Renee tančí s chlapem, kterého přiměla, aby ji pozval na rande. Jmenuje se Michael a dělá autorské právo. Renee ho popadne za zadek a ptá se ho, jestli je snadno vzrušitelný. Pozve ho k sobě domů. Michael s ptá, jestli je spolubydlící doma a jestli na sebe někdy narazily. Renee se ptá, jestli by on rád narazil na ní. Michael ji začíná líbat a osahávat. Renee mu říká, aby zpomalil, že by to pro dnešek mohlo stačit. Michael ale není k zastavení. Pokusí se jí svléct bundu a Renee mu vrazí facku. Michael neváhá a facku ji vrátí. Renee se rozlítí a pár údery ho srazí k zemi. Do bytu vchází Ally a když vidí bezvládné Michaelovo tělo na podlaze ptá se. "Jaké bylo rande?" Michaela odváží pohotovost na nosítkách. Ally vysvětluje Renee, že si chlapa může přivést až k posteli, ale že je potom těžké ho zastavit.

Následující den. Dr. Peters povídá, že při léčbě paní Hanson používal také hypnózu. Tvrdí že na převtělování nevěří ale že na něj mluvila jako Lizza Borden (žena která zavraždila před sto lety své rodiče sekyrkou). Tvrdí, že se bojí přijít k soudu a říct, že jeho klientka je převtělená Lizza Borden.

Eugene (právník od Bobbyho firmy) a Bobby jsou v unisex toaletě, diskutují o tom, jak bláznivý lidé u Cage / Fish & Associates pracují. Přichází Elaine a vítá je v unisex toaletě. Dál oznámí Bobbymu, že se mu zdálo, že spolu měli nechráněný sex. Vstupuje do kabinky a raduje se, že má ještě teplé prkénko. Slyšíme spláchnutí a vstupuje John, který si spláchnul mísu svým dálkovým ovladačem, protože jak sám říká, má rád čistou mísu.

V soudní budově. Renee je vyslýchána dvěma policisty. Oznámí ji, že Michaelovi zlomila krční obratel. Renee říká, že si to zasloužil.

Bobby se soukromě setkává s paní Hanson a pokusí se jí přesvědčit, aby nenechala lidi z Cage / Fish & Associates dál pro ní pracovat. Billy se naštve, že jednal za jejich zády. Bobby vysvětluje,že vždy jedná v zájmu svého klienta, že to nebylo nic osobního. Pokračuje, že jsou jako zbloudilá střela a paní Hanson nepomohou tím, že si John vezme chvilku a odejde z kanceláře. Když Bobby vstoupí do výtahu, Ally ho zastaví. Když mu vynadá, dveře se zavřou a skřípnou jí a ona upadne. Když se zvedne, svalí to na podpatky u bot a mrskne jednou směrem do kanceláře. Tu botu chytí Richard a hned si k ní přičichne.

Asistent okresního návladní přijde spolu s dvěma policisty za Renee domů, a oznámí jí, že jí musí zatknout.

Billy se rozčílí a řekne, že je z téhle firmy taky na větvi a že se stydí, že tu s nimi pracuje. Rozzuřený odchází z místnosti. Georgia ho jde uklidnit. On říká, že je rozrušený, protože je to snad první velký případ a že si nemyslí, že by hned měli běžet k někomu pro pomoc. Georgia říká, Bobby Donnell jim může dost pomoci, protože dělá právo o pět let déle než oni.

Právníci žádají Dr. Peterse, aby šel svědčit a to včetně "Lizzy Borden." Sám přiznává, že předstírat hypnózu je téměř nemožné a že si to musí ještě rozmyslet. Bobby a Billy se rozhodnou, že si to zkusí před simulovanou porotou.

Ally sleduje další starý film a znovu ji poleká když uslyší své jméno, tentokrát je to Bobby. "Myslíte si, že jsme tady všichni z Marsu, co?" Bobby odpovídá, že planetu nejmenoval. Ally mu řekne, že různé firmy mají různé metody, a že u Cage / Fish & Associates jdou po práci dolů do baru a tančí.

V bytu. Ally přesvědčuje Renee, aby s ní šla něco zakousnout. Renee odmítá, že nemá hlad. Stále si nechce přiznat, že to byla z části také její chyba. Ally ji slíbí, že si možná zatančí s dvojčaty.

V baru. Ally a Renee tančí s dvojčaty. Georgia tančí s Billym. Elaine tančí s Richardem. (který prohrál "kámen-nůžky-papír" o to, kdo půjde s Elaine tančit). Bobby se ukazuje a všechny je sleduje.

skladby
Dance With Me (Leiber/Stoller/Nahan/Treadwell) zpívala Vonda Shepard
Someone You Use (Carter/Inglese/Mann/Stough) zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz