doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 22
další epizoda
Oficiální název: Alone Again
Český název:
Opět sama
Oficiální označení:
#AM21 [AM122]

Napsali: David E. Kelley
Režie: Dennis Dugan

Guest Stars:
Cynthia Stevenson - Hayley Chisholm
McNally Sagal - Mary Halliday
Michael Hagerty - Michael Huttle
Gibby Brand - soudce William McGough
Neal Lerner - obhájce George Pullman
Jocko Marcellino - vězeňská stráž
Dabbs Greer - Vincent Robbins
Dyan Cannon - Jennifer (Metla) Cone
Landry Barb - soudní úředník
Bill Bishop - předseda poroty
Bill Finkelstein - William
Renee Goldsberry - křoví #1
Vatrina King - křoví #2
Sy Smith - křoví #3


Děj epizody zpracovala Síma, za což jí náleží můj velký dík :).

Ally a John byli požádáni, aby zastupovali Vincenta Robbinse, 72-letého bankovního lupiče, který už je ve vězení 18 let a je obviněn z pokusu o útěk, který spáchal měsíc před svým propuštěním. Proces má začít dnes. Ally a John navštíví obžalovaného v jeho cele a ptají se jeho obhájce Michaela Huttleye, co od nich požaduje. Ten odpoví: "Cokoli, aby porota obešla zákon. Pískejte na nose, vyberte si chvilku, vrzejte botami…" Ally a john řeknou společně: "Problém."

Richard a Georgia řeší případ Marcii Halliday, která chce žalovat svého bývalého snoubence za psychickou újmu, protože ji nechal stát u oltáře a nevzal si ji. Richard navrhuje, aby ji obhajovali, jen jestli je škaredá. "Jestli je pěkná, tak si vždycky najde někoho jiného," říká.

Ally a John mluví s Robbinsem a během rozhovoru John začne hodně mrkat. Robbins se rozzlobí, protože si myslí, že John se po něm opičí. John vysvětluje, že přebírá chování lidí, se kterými mluví. Když Huttle vysvětluje, že John je trochu zvláštní, John se zakoktá a místo "Poughkeepsie" řekne "New York."

U soudu se John setká se ženou, se kterou už se zjevně znají. Je to Hayley Chisolm a chodili spolu do školy. Hayley je žalobce v jejich případě. Hayley se nedávno přistěhovala z North Hamptonu. Trošku si poskočí a řekne Ally, že už se těší, až uvidí "svého Piškotka" a že budou v tom případě proti sobě. Když odchází, zase si trošku poskočí. Ally nevěří, že byla jen kamarádka s Piškotem a začne ho vyslýchat, potom odchází a taky udělá malinkatý skok.

Marcia se sejde s Georgiou a řekne, že není legální uřezat muži penis (už se o tom informovala), takže chce místo toho svého bývalého snoubence žalovat. Říká, že se cítila strašně ponížená, když ji nechal stát u oltáře v kostele, kde se na ní soucitně dívalo 300 lidí, ale že si není jistá, jestli by nebylo lepší jít do psychologické poradny. Richard, který poslouchal za dveřmi, vpadne dovnitř a dodává jí odvahu, aby do toho šla a byla tvrdá. Taky se jí zeptá "Můžu vám říkat Marcia?" a ona řekne, že ano, ale že se jmenuje Mary.

U soudu Hayley vyslýchá strážce, který byl svědkem Robbinsova pokusu o útěk. Říká, že Robbins si v dílnách vyrobil velkou čtvercovou bednu. Postavil si ji k vězeňské zdi a skákal na ní jako na trampolíně a skákal tak dlouho, dokud nepřeskočil zeď, ale potom ležel na zemi a nemohl se hýbat. Hayley skončí s výslechem a zase udělá ten maličký skok. Teď je na řadě John. Zeptá se: "Jak se máte?" Strážce odpoví, že dobře a John řekne "Nemám další otázky" a jde si zase sednout.

Před soudní síní chce John přesvědčit Hayley, aby se nesnažila dostat Robbinse do vězení na dalších 12 let. Hayley to odmítne. Potom se John ptá, jak se daří Fredovi a dozví se, že už jsou rozvedení. Když Hayley odchází, Ally se ptá Johna, jestli Hayley ví, že do ní byl zamilovaný. Ten se zase zakoktá a místo "Poughkeepsie" řekne "Giuliani."

Ve firmě se Elaine představuje Mary svůj nejnovější vynález - CD manžela. Jsou na něm zvuky manželského soužití. Slyšíme otevírání dveří od auta, chrápání, splachování záchodu, hudbu a prdění.

U soudu je vyslýchán Vincent Robbins a vypráví, jak to bylo. Říká, že od prvního dne ve vězení plánoval útěk. Nemohl myslet na nic jiného, než na útěk Začal sbírat gumičky a splétal je dohromady, měl je zakryté přehozem, který taky pletl. Skončil s tím měsíc před propuštěním. Proč se o to pokusil, když už mu zbýval jen měsíc? Protože chtěl vědět, jestli to funguje. Když tu zeď přeskočil, myslel si, že má zlámané všechny kosti. Ale ve své mysli byl svobodný jako nikdy předtím, byl svobodný navždy. Hayley se rozpláče a omlouvá se, že je moc citlivá a že proto byla přeložená. Říká, že dokonce chtěla jednou adoptovat chlapce, který podpálil dům, protože byl týrán. John ji ale zná dobře a požádá ji, aby přestala brečet. Hayley okamžitě přestane. Používá dálkové ovládání k otvírání svého kufříku a Ally na to nevěřícně zírá. Pozve ji, aby s nimi strávila večer v baru a Hayley souhlasí.

Ally je překvapená, že John a Hayley spolu nikdy nechodili. John přiznává, že se pokoušel ji požádat, aby si spolu někam vyšli, ale ona si myslela, že je to vtip. Ally na to odpoví, že už se skoro dostala z toho, co bylo s Billym (prý na 99,6%) a jednou se z toho dostane úplně, ale že se nikdy nedostane z toho, že ho nechala odejít. Dodává Johnovi odvahu, aby to s Hayley ještě zkusil.

Když se Richard a Georgia připravují v soudní síni na proces, vchází soudce-je to Metla. Nechce povolit projednávání případu, protože i student práv ve druhém ročníku prý ví, že na lásku žádný zákon neexistuje. Richard se s ní začne přít a nakonec ji obviní, že tráví příliš mnoho času u fénu . To už je na Metlu moc a pozve si všechny zúčastněné do kanceláře. Všichni se trochu uklidní a nakonec jí Richard řekne, že pod talárem se kromě krásného těla skrývá také výborný soudce, tak ať se tak chová.

Hayley nabízí Robbinsovi čtyři roky vězení, ale John to odmítne. John a Hayley spolu tančí u baru a vypadá to, že se dobře baví. Nahoře v kanceláři je Georgia, Richard, Mary a obhájce jejího bývalého snoubence. "Můžu vám říkat Dick?," ptá se Richard. "Jmenuji se George," odpoví obhájce. Vchází Metla a říká, že si to rozmyslela a že povolí projednávání případu.

Jsme zpátky u baru, kde Elaine tančí se starým mužem s chodítkem a Hayley a John si povídají. Hayley se ptá, jestli John nenáviděl jejího manžela. Říká, že když spolu po svatbě přestali mluvit, myslela si, že je to proto, že ho nenáviděl. John to popírá.

Ally a Renee jsou doma, mají na sobě župany a na obličeji pleťovou masku. Renee navrhuje, že by Ally měla zkusit seznamku, dokonce už jí přinesla ukázkovou videokazetu. Pustí ji a objeví se tam muž, který vysvětluje, že rád čichá k vajíčkům, když je u holky na návštěvě.

Hayley má závěrečnou řeč. Souhlasí, že Robbinsův příběh byl skoro romantický, ale jakkoli roztomilé to bylo, překročil zákon. Potom je na řadě John. Říká, že po 18-ti letech sbírání gumiček Robbins prostě musel přeskočit tu zeď. Abyste přežili pobyt ve vězení, musíte mít naději a po 18 letech jeho naděje nemohla být zmařena a on nemohl neskočit. Potom pokračuje o tom, že zná příběh o muži, tajně zamilovaném do jedné ženy. Byla to jeho nejlepší kamarádka a on se nikdy neodvážil jí to říct ze strachu, že by neopětovala jeho city. Když to nevíte, máte naději. Ale opravdová odvaha je vědět, že nemůžete neskočit.

Elaine přehrává Mary svého CD manžela. Slyšíme příbor, skřípající o talíře a Elaine vysvětluje, že takhle člověk nikdy nejí sám. Potom slyšíme krkání . Mary se omlouvá Richardovi, že stahuje žalobu Vysvětluje, že chtěla svého snoubence žalovat, protože sama sebe litovala. Ale potom, co všechno slyšela od Richarda, jak všechno posuzuje podle peněz, je mu líto jeho. Elaine říká, že jí asi pošle jednoho CD manžela.

Zpátky u soudu - Hayley se ptá Johna, jestli ve své závěrečné řeči mluvil o ní. John chce nejříve říct ne, ale potom přizná, že ano. Hayley na to odpoví, že ho taky měla ráda, ale jinak. John se to snaží zamluvit, že to byla jen jeho závěrečná řeč, se kterou se snaží vyhrát případ. Potom je Ally zavolá dovnitř, protože porota už rozhodla. A verdikt je "Nevinen." Hayley gratuluje Johnovi a ptá se ho, jestli by si mohli spolu zítra zajít na obět. John na to odpoví, že se podívá do diáře.

Ally a John jdou zpátky do kanceláře a zatímco Ally všem vykládá, jak byl John skvělý, ten zmizí na unisex záchodcích. Ally jde za ním a chce si s ním promluvit, ale on se rozčílí, že o tom nechce mluvit.Ally chce odejít, ale ještě předtím jí John poděkuje.

Richard jde za Metlou do kanceláře a říká jí, že mu pořád chybí. Metla odpoví, že si to všechno chce ještě promyslet. Richard odchází.

Tento díl končí tím, že Vonda zpívá písničku Alone Again (Zase sama). John odchází z kanceláře. Elaine a Mary vyplní papíry. Když se loučí, Elaine jí stiskne ruku oběma svýma rukama, aby jí dala najevo, že jí rozumí. Ally a Renee jsou u baru. Metla odchází domů a bere si s sebou plyšového medvěda. Richard hraje počítačovou hru. Elaine a John jdou domů, každý sám.

skladby
"Savin' All My Lovin' For You" zpívala Vonda Shepard, neuvedeno v titulcích
Ain't That a Shame (Fats Domino), zpívala Vonda Shepard
I'm in Love Again (Fats Domino), zpívala Vonda Shepard
Alone Again (Naturally) (Gilbert O'Sullivan) zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz