doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 3
další epizoda
Oficiální název: The Kiss
Český název:
Polibek
Oficiální označení:
#AM02 [AM103]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Dennie Gordon

Guest Stars:
Tate Donovan - Ronald Cheanie
Richard Riehle - Jack Billings
David Spielberg - manažer TV stanice Colkod Alaina Reed Hall - soudce Elizabeth Witt
Kate Jackson - Barbara Cooker
Nelson Mashita - předseda poroty
Cissy Wellman - sekretářka

V práci. Ally se zeptala Georgie, jestli by s ní mohla dělat případ Barbary Cooker (hraje ji Kate Jackson) - Televizní moderátorky, která žaluje svého bývalého zaměstnavatele za sexuální diskriminaci. Když Ally zjistila, že obhájce televizní společnosti je Jack Billings (ten co jí osahával zadeček) chce na tomto případu pracovat také.

Barbara byla vyhozena, protože je moc stará, a "nedokáže tolik rozproudit mužské spodky". Jemná drobounká Ally, zde bojuje, proti slizkému, oplzlému Jacku Billingsovi. Jack jí v soudní síni říká: "Pravděpodobně se mi o vás bude dnes večer zdát, tak byste mě asi měla předem zažalovat. Barbara Cooker musí přečíst interní sdělení o průzkumu, který ukazuje, že s ní mužští diváci nechtějí spát. Billings však první kolo prohrává , když soudce nedovolí použít toto interní sdělení jako důkaz.

V baru tančí Ally s Cheanim. Když dotančí stěžuje si: " Všichni muži, by se se mnou nejraději hned vyspali. Ale co udělal on bylo od něj pěkně hrubý. To nemůže být taky trochu mužskej a trochu se ve mně hrabat, jsem sexuální objekt, to mě nemoh trochu ohmatávat?"

Doma. Ally, Georgia a Renee (Allyina spolubydlící) mluví o tom, že je Ally zklamaná, protože ji Ronald Cheaie na jejich první schůzce nepolíbil na noc. Ve chvíli kdy řve, že ji Ronald nepolíbil protože je určitě homosexuál, otevírá dveře a v nich stojí Cheanie. (Tady se nám pomocí počítačové animace opět ukazuje Allyin vnitřní pocit - její tváře zrudnou a vidíme jak se jí kouří z hlavy). Ally přesvědčí Cheanieho, že si to s ním zítra prodiskutuje.

Ve firmě. Cheanie dostane Ally do rohu, a rozejde se s ní (Vidíme jak Ally padá z popelnice do popelářského vozu.) (video si můžete stáhnout zde) "Všechno co jsem kdy chtěla, bylo být bohatá, úspěšná, mít tři děti a manžela , který by na mě v noci čekal a polechtal mě na chodidlech. A teď...teď nemám ráda ani své vlasy," stěžuje si Ally.

U soudu, Ally přiměje manažera z televizní stanice, aby připustil, že jediným důvodem proč byla Barbara vyhozena jsou hloupí diváci, kteří se nestarají o zprávy, ale jen o to, jak který moderátor vypadá. Georgia mezitím popadne Jacka Billingse za pozadí a usměje se na něho.

Po soudu. Ally zjistí, že je na Cheaniho opravdu naštvaná a jde ho konfrontovat do jeho úřadu. On jí řekne, že skutečný důvod proč se s ní rozešel, je ten, že si nemyslel, že by mohla být v jejich vztahu někdy šťastná. Ally mu odpoví, že může být přesně tou kterou hledá. Ve skutečnosti, říká ", že já jsem to co hledáš!"

Ally má závěrečnou řeč, během níž prohlásí o porotě, že oni jsou ti "hloupí diváci," kvůli kterým byl Barbara vyhozena. Billings nabídne vyrovnání $400, 000. Když porota chvíli přemýšlí, Barbara řekne ne. Udělala dobře. Porota jí udělí odškodné $930, 000.

Tu noc, Ally a Cheanie jdou rande ve čtyřech s Billym a Georgiou. " Když ho políbíš, nezůstane sice navždy, ale neuteče tak rychle," radí jí Billy. Všichni jdou tančit. Cheanie se k Ally nakloní a dlouze a krásně ji políbí.

skladby
Let's Stay Together (Al Jackson, Jr./Willie Mitchell) zpívala Vonda Shepard
It's In His Kiss (The Shoop Shoop Song) (Rudy Clark), zpívala Vonda Shepard
The Nutcracker Suite, The Dance of the Sugar Plum Fairies (Tschaikovsky, instrumental)
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz