doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 4
další epizoda
Oficiální název: The Affair
Český název:
Románek
Oficiální označení:
#AM03 [AM104]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Arlene Sanford

Guest Stars:
Tate Donovan - Ronald Cheanie
Jerry Hardin - ministrant
Brett Cullin - profesor James Dawson
Kathy Baker - Katherine Dawson
Jenjer Vick - sekretářka
Alexis Klayla - Cara Dawson (věk 8)
Holliston Coleman - Cara Dawson (věk 4)

Jak titul této epizody naznačuje, Ally měla románek s jejím bývalým profesorem z práv Johnem Dawsonem. Ten však zemřel a jeho žena Ally požádala, aby promluvila na jeho pohřbu. Samozřejmě, manželka (kterou hraje Kathy Baker z "Picket Fences"), o jejich vztahu nic netuší. Profesor Dawson nejspíš vyprávěl o Ally jako o své oblíbeném studentu. Ally není schopná říci paní Dawsonové ne.

Ally si vzpomíná, co ji přimělo, že se s profesorem Dawsonem rozešla. Oči jeho čtyřleté dcery, když se s ní poprvé viděla. Když šla následující den do školy, u své skříňky se otočila a setkala se s pohledem Dawsonovou dcerou, které je nyní osm let. Katherine si toho všimne a to je dá dohromady.

Když si Katherine s Ally následující den v práci povídá, Ally nemůže zatajit jejich aférku. Vdova (Katherine) se Ally ptá, jestli jí (Ally) její manžel miloval. Ally se omluví a vyklouzne z místnosti pryč. Jde za Billym a žádá ho o radu. Billy jí poradí a by lhala. Ally se vrátí a řekne Katherině, že její manžel měl "krizi středního věku" a opravdově miloval jenom ji (Katherine). Přesto s však Katherine rozhodne, že by Ally neměla na pohřbu jejího manžela mluvit.

Před pohřbem. Ally jde do kanceláře a najde tam Cheanieho, který na ní čeká. Cheanie chce vědět, jakto že pořád důvěřuje Billymu. Ally mu řekne o románku s jejím profesorem, a on se s ní rozejde. " Pokus se nato nedívat pesimisticky, bude tam spousta našich bývalých spolužáků, mysli na to jako na školní sraz, akorát místo mísy s punčem tam bude rakev. Takové setkání jsou tu od toho, aby ti úspěšnější informovali ty méně úspěšné, že jsou tím co jsou…méně než ty a já. Byli jsme lepší, obzvlášť já, mohl jsem bejt ten nejlepší. " povídá Richard Ally. " Celý život je o tom, jak vysokou máš pozici. Dnes večer se můžeš cítit skvěle,…to byl Fishismus.

Na pohřbu. Ministrant zřejmě nedostal zprávu o tom, že Ally nebude mluvit, protože ji vyzve, aby šla ke kazatelně.. Když nikdo nereaguje, všimne si změny a prohlásí, že se Ally nedostavila. Dcera profesora Dawsona Ally na pohřbu poznala. Potom si jí ale ministrant všimne v boční lodi chrámu a vyzve ji aby šla nahoru také něco říct. Ally je velmi rozpačitá. Nejdřív něco zamumlá a nakonec prohlásí, že Dawson byl velmi oddaný muž.

Závěr patří Ally a Billym, kteří pomalounku tančí na píseň Johnnyho Mathise.

skladby
You Belong To Me (King/Stewart/Price), zpívala Vonda Shepard
Maybe I Know (Lesley Gore), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz