doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 5
další epizoda
Oficiální název: One Hundred Tears Away
Český název:
Vyplakané slzy
Oficiální označení:
#AM04 [AM105]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Sandy Smolan

Guest Stars:
Phil Leeds - soudce 'Štístko' Boyle
Keene Curtis - soudce Johnson Hawk
Carol Locatell - soudce Henrietta Fullem
Zeljko Ivanek - soudce Marshal Pink
Audrie Neenan - Mrs. Clarkson
Dyan Cannon - soudce Jennifer (Metla) Cone
Betty Bridges-Nacasio - zapisovatelka
Daniel Hutchison - úředník Kenter
Gerald Emerick - Johnson

Klidně bych se vsadil, že se každému z nás přihodí, že uděláte něco, čeho pak litujete. Něco, přičemž, když se na to podíváte z jiného pohledu, nemůžete uvěřit, že jste skutečně to či ono udělali. A obvykle, když už si myslíte, že už to nemůže být horší - přesně to se stane.

Ally jde do samoobsluhy, aby si nakoupila nějaké potraviny. U jednoho regálu se nakloní přes jiného zákazníka, aby si vzala plechovku Pringles. O plechovku se strhne hádka. Zákaznice, přes kterou se Ally naklonila, tvrdí, že si plechovku pouze odložila, aby si ji později opět vzala. Není to poslední plechovka, ale to ani jednu očividně nezajímá. Roztržka pokračuje. Nakonec si žena myslí, že už spor vyhrála a s plechovkou odchází. Ally se však nevzdává a podrazí jí nohy. Roztáhne se na podlaze a několik lahví oleje jí přistane na zádech.

Zákaznice je odnesena na nosítkách a Ally je odvedena v poutech. Její spolubydlící Renee přijde k obchodu dříve než je Ally odvezena na policejní stanici, a oznámí, že je vrchní okresní prokurátor.

Na stanici. Zjistíme, že žena je v pořádku. Ally by se spíše měla bát toho padajícího oleje. Při kontrole záznamu videokamery z obchodu se zjistí, že Ally si během nákupu strčila do kapsy tubu antikoncepčního želé. Ally se to pokusí vysvětlit tím, že se děsí představy, že by jí lidi mohli vidět jak tlačí kočárek s dvojčaty. Proto to tedy dala do kapsy. U pokladny by to samozřejmě zaplatila. Renee však naléhá, že bude potřebovat právníka.

Ally je obviněna z napadení, ublížení na zdraví a krádeže. Případ soudí soudce "Ukažte mi chrup." Boyle. Renee případ dostane a zastupuje Ally. " Nejsou vy Okresní Prokurátor?", ptá se soudce Boyle.

Soudce pustí Ally poté, co byl ujištěn, že mu Billy přinese její zubní záznamy. Když si myslíte, že je tomu všemu konec, soudce Boyle oznámí porotě, že zítra je první slyšení.

Porota rozebírá případ. Dozvíme se, že to není až zas tak moc o kriminálním činu, ale o duševním zdraví Ally. Jeden člen poroty byl na pohřbu Allyina bývalého profesora Dawsona a slyšel její proslov. Další člen poroty je ten, kterého Ally sjela, když do ní vrazil na ulici. Na příští den naplánují důkazné slyšení. Elaine dostane obsílku.

Elaine začne na slyšení mluvit a vypadá to že ji nikdo nezastaví. Během několika vteřin, se celá porota dozví naprosto všechno o naší chudince Ally. O aférce s bývalým profesorem, o tom, že pracuje se starou láskou,.. všechno Elaine vykecala.

Ally se od Elaine dozví, že řekla Metle (Richardově přítelkyni, která je taky soudkyní), že si myslela, že byla Ally na kraji nervového zhroucení. Metla porotě Elainu výpověď potvrdí, a sama se přizná, že si nemyslí, že by Ally byla úplný cvok, ale není si jistá, jestli stojí oběma nohama na zemi.

Během další výpovědi, začne reagovat city. Pokusí se vysvětlit všichni činy, kterých se dopustila. Řekla: " Jsem člověk. Jsem náladová. Jsem vinná. "

Soudce Boyle přijde do Metliny místnosti, zřejmě omylem se myslí že je u sebe, a začíná se vysvlékat z taláru. Metla řekne laskavě "Štístkovi", jak ho přezdívá, že už je zase ve špatné místnosti. Dříve než odejde, Metla se ho ptá na Allyinu výpověď a on jí řekne, že Ally je "roztomilá milá holka, která se poučí".

Metla vystoupí na Allyinu obranu, a říká, že když muž jedná vášnivě, říkáme o něm, že je citově narušený, ale žena - ta je citově založená. Porota je zmatená, protože Metla je jeden z lidí, kteří prohlásili Ally za ne úplně zdravou. Tvrdí, že udělala chybu. Billy také vystoupí na Allyinu obranu. Dostane můj hlas za nejlepší noci. " Jakýmkoli typem viru trpí, měli bychom být všichni šťastni, kdyby nás tím nakazila. "

Porota se vrací a dává Ally za pravdu. Hlavně proto, protože nechtějí vidět ji a jejího oddaného budoucího, že by se měli vrátit.

Jak skupina slaví v oblíbeném baru, Ally odchází nahoru do firmy a volá rodičům. O svém případu jim vůbec neřekne. Na poslední chvíli už-už začíná, ale její otec už zavěsil.

skladby
Walk Away Renee (Brown/Calilli/Sansone), zpívala Vonda Shepard
One Hundred Tears Away (Gordon/Shepard) zpívala Vonda Shepard
Mischief & Control (Vonda Shepard) zpívala Vonda Shepard
Every Now a Then (Vonda Shepard) zpívala Vonda Shepard
I Wanna Love Him So Bad (The Jelly Beans), zpívala Vonda Shepard
Look What They've Done to My Song, Ma (Melanie), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz