doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 6
další epizoda
Oficiální název: The Promise
Český název:
Sliby
Oficiální označení:
#AM05 [AM106]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Victoria Hochberg

Guest Stars:
Jay Leggett - Harry Pippen
Rusty Schwimmer - Angela Tharpe
Jamie Rose - Sandra Winchell
Michael Winters - soudce Herbert Spitt
Michael Bofshever - soudce Allen Stephenson James Mathers - Dr. Carpenter
Brooke Burns - Jennifer Higgin (dívka)
Landry Barb - zapisovatelka
Joyce Greenleaf - přihlížející #1
Kenneth Zanchi - přihlížející #2
Mary-Margaret Lewis - předseda poroty

Sandra Winchell je přítelkyní Metly. Najala si jejich firmu, aby ji bránili. Byla nařčena z prostituce. John Cage tu kauzu vezme a Ally jde do toho s ním, protože, jak řekl Richard " to jaká si puritánka, by mohlo být naše výhoda." Winchell právě vyhodila svého předchozího obhájce a Ally se jde zeptat, jestli může pokračovat.

Ally se také pře o záležitosti zahrnující dva zmrzlinářské řetězce. Předem je varován, aby si dala pozor na Harryho Pippena, svého protihráče, jenž je prý nepříjemný už od vstupu do místnosti.

Pippen je muž spíše většího vzrůstu, který se loudá i do soudní síně. Podá důkaz, jde si sednout, dá další, zase si jde sednout a tak to opakuje pořád dokola. Ally se dostane ke slovu asi jenom dvakrát. Setkává se s Pippenem na chodbě před síní a pokouší se případ urovnat. Pippen však zkolabuje a sesune se k zemi. Ally se jej pokusí oživit tím, že mu rukama masíruje hrudník, ale když to nepomáhá, tak si na něj dokonce sedne. Ani to však nevedlo ke kýženému cíly. Probere ho až dýchání z úst do úst.

Je po vzrušení a Ally se musí vrátit do soudní síně. Zkouší svou "prostituční" kauzu odložit. Ally však neprochází zrovna šťastným obdobím. Kauza už byl mnohokrát odložena takže soudce už to nemíní odložit znovu. Ally tedy musí jít k soudu.

Sandra nakonec svůj případ díky dvěma svědectvím vyhrála.

Případ Pippena. Pippenova vroucně milující snoubenka přišla Ally poděkovat za to, že jí zachránila snoubence. Doktor říkal, že to byla jen angína a protože byl nejspíše nervózní z jejich nadcházející svatby došlo ke kolapsu. Angela a Pippen mají svatbu v pátek a Angela žádá Ally, aby přišla. Angela ,stejně jako Pippen, není nejmenšího vzrůstu a když Ally objímá, málem jí rozmáčkne.

Pippen přijde také k Ally na kus řeči. Chce ale vědět, jestli by s ním Ally chodila, kdyby se zítra neženil. Ally mu po pravdě odpoví, že " tu nevidí tu možnost." Pippen říká, "nemůžete vyhrát v loterii, jestliže si nekoupíte los" a pomalu odchází.

Pippen se vrací k Ally následující den. Tentokrát pro radu. Pippen se bojí, že si bere Angelu, kvůli tomu že to je ona, ale že už bude "ta jediná". Ally mu řekne, že když jsme mladí, dáváme si slib, že si vezmeme toho, koho milujeme a kdo rozbuší naše srdce. Je zvláštní, že radí zrovna Ally, která se k manželství zatím ani nepřiblížila..?

Ally se později od Angely dovídá, že Pippen svatbu zrušil. Řekl prý, že si počká na svou vysněnou ženu. Ally trochu sama sebe obviní a sama připouští, že je asi tou poslední osobou na zem, která by měla dávat takové rady…jak řekla Angela, " Někdy, když chcete všechno, odejdete s prázdnou."

Na soudním dvoře. Ally řekne Pippenovi, že by si měl Angelu vzít, protože to nejhorší co se může stát vašemu srdci, je že jste sám. Někdy se prostě musíte podívat na své možnosti a tu nejlepší si vybrat.

Svatba se nakonec koná znovu. Ally na ní přijde. Přijde i zbytek firmy. (to mi trochu uchází, neboť to celé s Pippenem, bylo pouze mezi Ally, Pippenem a Angelou - pozn. autor). Pippen a jeho nová manželka prochází k přistavené limuzíně. Ally spolu s ostatními sleduje ten šťastný pár, jak začíná jejich společný život.

 

skladby
Goodnight My Someone (Meredith Wilson, z "The Music Man"), zpívaly Flockhart/Carson/Shepard
Just Ask the Lonely (Stevenson/Hunter), zpívala Vonda Shepard
I Only Want To Be With You (Hawker/Raymond), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz