doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 8
další epizoda
Oficiální název: Drawing the Lines
Český název:
Jsou určité hranice
Oficiální označení:
#AM07 [AM108]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Mel Damski

Guest Stars:
Cristine Rose - Marci Hatfield
Stan Ivar - Jason Hatfield
Mark Metcalf - Hatfieldův právník Walden
Peter MacNicol - John Cage
Sandra Bernhard - Caroline Poop
Brooke Burns - Jennifer Higgin (dívka)

Jedna z nejlepších scén, které kdy v seriálu byli: Ally učí pít Georgiu kafe. Kdo jste to neviděl, můžete si to stáhnout tady.

Elaine si najme právníka (Sandra Bernhard) aby mohla zažalovat firmu, kvůli sexuálnímu obtěžování. Billy se rozhodne být k Ally upřímný. Ally nechce, aby k ní byl Billy upřímný.

Příběh začíná. Elaine říká Richardovi a Billymu, že téměř každá žena ve firmě podepsala tu stížnost s ohledem na to, jak pořád okukují tu "poštovní holku". Elaine tvrdí, že to ještě nedali k soudu, ale jestli nesplní jejich požadavky, tak tak učiní. Jejich požadavky zahrnují $8, 000 kompenzace od každého pojmenovaného žalobce, tři dny dovolené navíc a poštovní dívka bude propuštěna.

Ally, Georgia, Billy, Richard a Piškot, všichni se setkávají s potenciálním novým klientem, Marci Hatfield. Ona a její manžel se rozvádějí, a zatímco ona říká, že jí manžel řekl, že zrušil předsvatební smlouvu, kterou podepsala, její manžel tvrdí, že mu nerozumí. Pan Hatfield má přes $18 miliónů dolarů -předsvatební smlouva jí však limituje na $600, 000. Marci s tím vlastně nechce jít k soudu, ale cítí, že potom jak se starala o jejich děti a domácnost, mohla by dostat více, speciálně potom, když jí během jejich rozchodu podváděl s jeho novou nastávající. Ona říká, že jí manžel jednou řekl, že instruoval svého právníka, aby zrušil předsvatební smlouvu, ale napsané to nikdy neviděla. Paní Hatfield se nezdá Richard důvěryhodný, ale Richard říká, že Ally a Georgia jsou.

Po schůzce. Billy je v unisex koupelně a hledí do zrcadla. Představuje si, jak s Ally ve formálním oblečení tančí v té koupelně. Jeho snění se přeruší, když Ally vstoupí. Je znepokojená nad Billyho zíráním do zrcadla, ale on naléhá, že je v pořádku. Ally jde do kabinky a žádá Billyho, aby pustil kohoutek -- prý má stydlivý močový měchýř. Billy pustí vodu a odejde. Georgia vstoupí do koupelny a Ally, v myšlence, že je to ještě Billy, začne mluvit o tom, že vždy když Billy kouká takhle do zrcadla, je to jako by myslel na ni. Ally pokračuje: říká, že ví že to, že je ve firmě, musí být pro Georgiu problém, a chce aby věděl, že ona je tam kvůli němu. Poté, co vyjde z kabinky, a zjistí, že to není Billy, nýbrž Georgia, kdo jí poslouchal, žvaní, že je ve firmě pro Georgiu, že je tam pro oba, jak Billy ho tak Georgiu, že je tam pro všechny, a zaleze zpátky do kabinky.

Georgia řekne Billymu o incidentu v koupelně, a připomíná mu, že vždy když ho něco obtěžuje, zírá na sebe v koupelně do zrcadla. Billy jí tvrdí, že to bude pravděpodobně ta věc s Elaine.

Ta " věc s Elaine " nevypadá dobře, když Elainin právník, Caroline, vytáhne kazetu s bezpečnostní kamery, jak všichni zírají na poštovní dívku. Caroline dokonce zastaví Piškota a říká mu, že ho ještě neviděla pracovat, a nedovede si představit, jak by to vypadalo. Johna to samozřejmě rozhodí a odchází. Po pár skleničkách v baru ovšem tvrdí, že s Elaine klidně bude mluvit, ale jenom v unisex koupelně.

Zpět do koupelny. Billy se opět dívá do zrcadla. Vstupuje Ally, a ptá se ho, jestli se na ní bude mračit. Billy se rozčílí, a Ally si nemůže pomoci od pocitu, že jí jeho malý záchvat připomíná, něco ze sebe samotné. Billy odchází. Hned se vrací, koukne se pod všechny kabinky, a pak řekne Ally, že postrádá sama sebe. Říká, že je sledoval jak s Georgiou pili to cappuccino a že mu to připomínalo jejich milování. Říká, že se s Georgiou nikdy nekoukali do očí, tak jako s Ally. Pokračuje, že ví jak jí to moc zraňuje. Ally řekne Billymu, že jí ta správná odpověď vždycky unikne, a Billy říká, že jen chtěl říct o co tady jde.

Příští ráno, Cage vstoupí do unisex koupelny a jde do kabinky. Elaine je v kabince hned vedle něj. John si rozepne kalhoty a sedne si. Elaine říká, že ví, že je to John (" vidím tvoje boty "), a obviní ho, že přišel jenom kvůli vyjednávání. John říká, že jen přišel čurat - ona se ho zeptá, proč si sedá. Elaine dodá, že něco jí tam chybí, že něco neslyší -- Piškot začíná čurat. (skvělá scéna, co?) Elaine pak řekne Johnovi, že pil zvláštní kávu, tak by měl být připravený, protože jistě věděl, že ho bude testovat. Vystoupivší z koupelny, Piškot říká Richardovi, jak moc je Elaine lstivá.

Ally, Georgia a paní Hatfield setká se v zasedacím pokoji s panem Hatfieldem a jeho právníkem. Potom, co Ally a Georgia napadají pana Hatfielda s možností, že jeho děti uslyší o jeho sukničkářských záletech, on a jeho právník odejdou, a paní Hatfield se na ně zlobí, jestli chtějí vychovávat jejich děti. Marci odchází a říká, že v tom nechce pokračovat, ale Richard řekne Georgii, aby připravila další setkání na následující den.

Elaine zastaví Richarda a říká mu, že jestliže nesplní jejich požadavky, všechny kdož podepsaly tu žalobu, zítra odejdou. Ally si zavolá Elaine do své kanceláře a tam jí docela dost sjede. Tvrdí, že jediný důvod proč to vše podniká, je její sobeckost, že to vše dělá jen kvůli sobě. Elaine má podle Ally nějaké trápení, a snaží se ho ze sebe dostat touhle žalobou. Elaine obviní Johna, že řekl Ally, aby jí tohle řekla.

Billy se přijde Ally omluvit, a ona mu řekne, jestliže budou přátelé, budou muset stanovit nějaké hranice. Billy souhlasí.

Příští ráno. Richard ukazuje Ally a Georgii fotky od paní Hatfield. Zdá se, že jeho snoubenka je v Londýně, ale fotky udělal minulou noc někdo, koho Richard najal. Ally a Georgia říkají, že tuto hranici nepřekročí. Nakonec v tom pokračují a získají pro svou klientku mezi $2 a $3.5 miliónem dolarů.

Další hranici stanoví Richard, když nazve Elaine podvodnicí a říká celému firmě, že jestliže tu někdo není šťastný, může v klidu odejít. Nikdo tak neučiní. Ani Elaine.

Ten večer, zatímco skupina slaví v baru v přízemí, Ally řekne Billymu, že na něm čeká jeho manželka. Také mu poví, že jejich přátelství je ta největší věc, jaká jí kdy potkala, a protože je pro ní důležitá poctivost, neměli by tu hranici překračovat. Společně se rozhodnou " jít s pravdou ven". Ale tu noc, poté co se Ally sprchovala, ona zírá do svého zrcadla a sní o tom, jak tančí s Billym, v formálním oblečení, v unisex koupelně.

 

skladby
The Only Love I Had (Venice), zpívala Vonda Shepard
The Boy From New York City (Taylor/Davis), zpívala Vonda Shepard
It's My Party (Lesley Gore), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz