doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
1 / 9
další epizoda
Oficiální název: The Dirty Joke
Český název:
Drsný vtip
Oficiální označení:
#AM08 [AM109]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Daniel Attias

Guest Stars:
Keene Curtis - soudce Johnson Hawk
Brooke Burns - Jennifer Higgin (dívka)
Sandra Bernhard - Caroline Poop
Nate Reese - soudní úředník
Eric Cohen - tančící dvojče
Steve Cohen - tančící dvojče

Pozor! Tento díl obsahuje sprostá a jinak nejapná slova!

Ally se snaží přesvědčit Renee, že není prudérní, ona dostane Renee říct jí sprostý vtip.

Vtip: Muž se prochází po pláži, a objeví dívku, která nemá ruce ani nohy. Dívka křičí, a když se muž zeptá proč, odpoví, že "je mi 21 let, nemám ruce ani nohy, a jsem ještě nepolíbená." Muž se k ní nakloní a dá jí něžný jemný polibek. Ona mu poděkuje - on říká, že to nic nebylo a chystá se odejít. Ale dívka se znovu rozeřve a muž se jí ptá, co jí ještě trápí. Dívka říká: "Je mi 21 let, nemám ruce ani nohy, a ještě nikdy jsem nebyla opilá." Tak muž jí zvedne, hodí jí do oceánu.

Ally si myslí, že to byl drsný vtip.

Následující den, zatímco Ally se pokouší přesvědčit Richarda, Billyho a Georgiu, že ten vtip byl drsný a morbidní, přichází "poštovní dívka" a doručuje Richardovi ověřený dopis. Poštovní dívka v něm žaluje firmu za sexuální obtěžování. Nevadí jí pohledy mužů - stěžuje si na ženy. Prohlašuje, že ženy k ní byly nepřátelské, protože nemají rády jak se obléká.

Později, Ally a Renee jsou v obchodu s oblečením. Ally hledá něco na rande s rabínem. Ally uvažuje nad černým oblekem, který, jak si myslí, je pro rande dost konzervativní, dost i na rande s rabínem. Renee jí přesvědčuje, aby řekla rabínovi ten vtip a ať se vsadí, jestli se bude smát. Ale Ally má lepší nápad. Chce, aby Renee řekla vtip na pódiu v baru, ale Renee to neudělá, pokud se nevsadí, že když se mu budou lidi smát, přijde na pódium Ally, a řekne ten jediný "morbidní" který zná.

Caroline Poop (Sandra Bernhard) je zpátky, tentokrát jako zástupce poštovní dívky, Jennifer Higgin. Po krátké schůzce s Richardem, Billym a Georgiou, Caroline (požádala je, aby jí tak říkali) odejde, ale před odchodem se ještě velmi divně zadívá na Georgiu. Richard poté oznámí novou firemní strategii. Kdykoliv někdo firmu, nebo Richarda osobně zažaluje, všichni pustí své rozdělané případy a budou se ze všech sil snažit toho člověka zruinovat. Richard požádá Georgiu, aby se případu ujala. Georgia ale odmítá, protože jí Caroline obtěžuje tím jak se na ní dívá.

Elaine říká, že ženy Jennifer neobviňují z toho jak se obléká, ale myslí si, že by měla přestat chodit v tak těsně malé sukýnce. Elaine připouští, že ona sama se těsně také někdy obléká, ale z Jennifer přitom vyzařuje daleko více sexuálního napětí.

Richard rozhodne, že Ally bude ta, kdo Jennifer porazí. Doslova řekne, že vypadá jako Julie Andrews. Pozdněji, Renee přesvědčuje Ally, že ona Richardovi o Julii Andrews neřekla. (pozn. autora - na střední škole se o Ally říkalo, že je jako Julie Andrews, ovšem kdo to je, či co to znamená, to netušim :) )

V noci volá zpěvačka Renee na jeviště, aby řekla svůj drsný vtip. Pro začátek si publikum rozehřeje a pak řekne svůj vtip. Lidem se vtip moc líbí a tak musí Ally na pódium taky.

Caroline přichází kvůli případu Jennifer a opět hází na Georgiu ten divný pohled. Ally to vidí a tvrdí, že Caroline určitě není homosexuální. "Určitě je vdaná a má rodinu." dodává.

Po velmi lehce získaném přiznání, ve kterém Jennifer potvrdí Ally, že nepřátelství ze strany ostatních žen ve firmě pocítila až po tom co zažalovali muže, že je obtěžují, si Ally myslí, že je vyhráno. Richard si však není tak jistý a řekne Billymu, že by Ally asi neměla v tom případu pokračovat. Nemyslí si, že by mohla být objektivní. říká, že existuje pravidlo, podle kterého jsou krásné ženy nenáviděny těmi ostatními. Ale, zároveň sympatizují s jinými ženskými obětmi, protože jsou to ženy. Ženy chtějí, aby některé z nich byli zničeni, ale samozřejmě nechtějí aby to byli ony samy.

V baru. Georgia řekne Billymu, že si myslí, že jí některé ženy mohou považovat za lesbu, jen pro její hluboký hlas. Pak jmu ještě sdělí, že se jí Richard celý den dotýkal na krku. Určitě jí kontroloval, jestli má také Adamovo jablko.

Vonda volá Ally na jeviště, a dříve než tam dojde, začne zpívat "The Hills are Alive" ("Kopce jsou živé") Ale to Ally nerozhodí. Zůstane klidná. Poté co se uvede obecenstvu poví svůj vtip. Dvě blechy jezdí každý rok na dovolenou a potkávají se v baru na Floridě. Přijede druhá blecha a strašně se klepe zimou. Povídá první bleše " jedu sem až z Jersey v knírku nějakýho chlápka na motorce a cestou sem dokonale promrzla." První blecha říká, " To není ten správný způsob, jak se dopravit na Floridu. Já ti řeknu jak se na to musí. Musíte jít do letištního baru, dáte si pár nápojů. Potom si najdete nějakou pěknou letušku a vyškrábete se po jejích nohou a uvelebíte se tam v tom teplém, měkkém místečku… vy víte kde. Pak můžete v klidu usnout a když se probudíte, jste na Floridě." Následující rok, se ty dvě blechy zase potkávají na Floridě. Druhá blecha se však zase tetelí zimou. První blecha říká, " Vy jste nedala na moji radu?" Druhá blecha říká, " Dělala jsem přesně to jak jste mi to řekla. Já jsem šla do baru, měla jsem několik nápojů, našla jsem si krásnou letušku, plazila jsem se nahoru po nohou, uvelebila jsem se na tom místečku a usnula. Další věc kterou si pamatuju je, že si to štrikuju dálnicí v knírku nějakýho chlápka na motorce." Publikum se nesměje, a Ally si představuje, že se zmenšuje do velikosti, kde jí nikdo nevidí a utíká pryč.

Následující den u soudu řekne Ally soudkyni, že souhlasí s Caroline, že sexuální obtěžování by nemělo být omezené pouze na opačného pohlaví. Nicméně tvrdí, že žalobce se jen cítil jako štvaná zvěř, kvůli výsledku soudu sporu mezi ženami a muži a dodává, že stížnost nemůže východiskem pro další spor. Případ je uzavřen.

Caroline přijde za Richardem, aby mu oznámila, že se její klientka chce vrátit do práce. Potká Georgiu a opět si jí prohlíží od paty ke hlavě. Georgia jí zastaví a řekne jí, že nemá ráda, jak se na ní dívá, a že moc dobře ví co je zač… Caroline řekne Georgie, že jediný důvod proč si jí tak prohlíží je to, že od malička sbírá panenky Barbie a že je trochu vedle z toho, když potká jednu živou.

Billy upozorňuje Richarda, že moc dobře ví, proč osahával Georgie krk, a že u něj by se to dalo posuzovat jako sexuální harašení. Richard říká, že už se to vícekrát nestane.

Jennifer se vrací do práce a Richard jí žádá o rozhovor v jeho kanceláři. Ally na Jennifer naléhá, aby tam šla. Richard začne tím, že řekne Jennifer, že je " vysoká štíhlá dívka s enormně vyvinutým hrudníkem". Hned na to se omlouvá za všechny muže v firmě a říká, že ženy byly šílené z mužů, ne z ní. Pokračuje, že bude sám dohlížet na to, jestli se muži nechovají jako nadržení idioti a dodá, že si zaslouží více respektu než jí doposud dávali. Ally je překvapená a letmě Richarda políbí na tvář.

 

skladby
The Way You Do The Things You Do (The Temptations), zpívala Vonda Shepard
I Started a Joke (Bee Gees), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz