doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
2 / 9
další epizoda
Oficiální název: You Never Can Tell
Český název:
To nemůžeš nikdy vědět
Oficiální označení:
#2M09 [AM209]

Napsali: David E. Kelley
Režie: Adam Nimoy

Guest Stars:
Shawn Michael Howard - Ben
Bob Glouberman - Wallace
Murray Rubin - Seymore
Michael Reilley Burke - obhájce Wells
Neil Giuntoli - Ralph Witton
Larry Brandenburg - soudce Raynsford Hopkins
Michael Dimaggio - Sean
Michael Davenport - Dr. Herbert


obsah epizody zpracoval dagvyk, za mu náleží můj velký dík :)

Ally stojí v obýváku a v hlavě jí zní její osobní píseň "Tell Him". Začne se pohybovat do rytmu, ale píseň najednou zpomalí. Pak se pokusí tančit znovu. Tančí asi minutu a situace se opakuje. Vezme z gauče polštář a začne s ním mlátit o zem. Zrovna ve chvíli, kdy Ally polštář odhodí, vejde Renee a chytí ho. Pak se ptá Ally, co se děje. Ally začne nadávat na všechny ty hrozné věci, za které musí děkovat, protože je Díkůvzdání a navíc se blíží Vánoce.

Richard je s Ling v kanceláři. Řekne jí miláčku, ale jí se to nelíbí, protože prý není milá. Pak Richard zkusí drahouška, ale ani to jí není po chuti. Richard se jí nakonec zeptá, jak jinak než Ling by jí mohl říkat. "Cukříku, medíku, broskvičko. Nějaké jídlo. Vymysli si název nějakého jídla," řekne Ling. A potom dodá, že byla obtěžována a Richard to může změnit, jestli je dobrý právník. Richard se jí ptá, co by řekla na vyrovnání. Ling se samozřejmě zajímá, jaká je nabídka. "Zatím žádná," odpoví Richard, "ale mohli bychom z nich vyrazit omluvu." Ling se to nelíbí a hodí po Richardovi Rubikovu kostku, se kterou si po celou dobu rozhovoru hrála. Richard ji chytí a všimne si, že ji Ling úspěšně složila.

Na toaletách si Ally, Billy a Georgia stěžují na poslední případ Ling, když vyjde z kabinky Richard a všem řekne, ať jsou zticha. Ally řekne, že ten případ je divný, a Billy k tomu dodá, že bere od Ling případy jen proto, že s ní chce spát. Vejde Ling a zaslechne to. "Tak ty bereš moje případy, protože chceš se mnou spát?" ptá se. "Ale Ling, jsem na tebe milý, protože chci s tebou spát. Líbám tě, protože chci s tebou spát," vysvětluje Richard, "ale tvoje případy beru, protože jsi bohatá a jsi potenciální dojná kráva pro naši firmu." Ally chce Ling vysvětlit, že žalovat muže jenom za to, že se jí zdá, že o ní hříšně smýšlí, je nesmysl. Ling řekne Ally, že si myslela, že jsou přítelkyně. Ally to rozesměje. "Jste sobecká chátra. A kde je Nell? Potřebuju utěšit," řekne Ling a odejde z toalety.

Renee přijde za Ally a řekne jí, že jí domluvila rande s Benovým známým. (Ben je přítel Renee). Ally nechce jít, ale Renee ji zatahá za ucho a řekne: "Jdeme na bowling."

Georgia upozorňuje Ling, že by měla být u soudu milá, jinak může její obvyklé chování znamenat velkou překážku. Ling jenom vrčí.

Nell má rozpuštěné vlasy a na sobě černou sukni, bílou košili a červenou kravatu. Přijde k Johnovi a řekne mu, že jí oblečení navrhla Ling a nazvala to "letuška". "Chlapi na to letí a já nevím proč. Mimochodem, nevyjdeme si někam?" ptá se Johna a dodá, že by chtěla mít skutečné rande. Pak mu řekne, že pokud souhlasí, ať pískne nosem. John to udělá.

Elaine přinese spisy k případu. Ally a Georgii se zdá, že je těhotná. Elaine vysvětluje, že to jsou těhotenské šaty, které si navrhla, protože těhotné ženy mají různé výhody. Například v supermarketu může s plným vozíkem jít k expresní pokladně. Navíc může mít pod šaty sáček s vodou a použít ho, když se chce někam rychle dostat. Ally chce potom mluvit s Elaine o samotě. Zeptá se jí, jestli je v pořádku. Elaine odpoví kladně, i když se rozešla s Georgem, a taky přizná, že nechce být na Díkůvzdání sama. Ally ji pozve na večeři. Elaine to přijme a začne vyprávět, jak se jí George svěřil se svými city k Ally a jak ho Ally odmítla proto, že jsou přítelkyně. A dodá, že ve čtvrtek bude děkovat za to, že Ally je její kamarádka. Pak se obejmou a Elaine praskne pod šaty její sáček s vodou.

U soudu zástupce obžalovaného říká, že žádného člověka nelze žalovat za jeho myšlenky. Ally se na právníka dívá, jako by o něj měla zájem. Soudce řekne Ally, že tento případ je nesmyslný. Ally řekne, že má pocit, že ten druhý advokát má o ni zájem. A dodá, že soudci předvede několik pohledů, které by mohla na advokáta směrovat. Jeden z nich říká - chci s tebou spát. Pak řekne: "Chci to. Tady a teď." Soudce si musí dát pořádný hlt vody.

Billy dává Johnovi na stůl nějaké papíry. Když chce odejít, najde Johna sedět na zemi. Ptá se ho, jestli je v pořádku. John odpoví, že je na pokraji propasti. Billy zavře dveře a posadí se k němu. John přemýšlí o své nadcházející schůzce s Nell. Ptá se Billyho, jestli si myslí, že by mu to s Nell klapalo. Billy řekne, že ne.

Ling vypovídá, jak ji její zaměstnanec, kterého žaluje, obhlížel. Říká, že to dělal pokaždé, když se potkali. Také řekne, že ho nemohla vyhodit, protože byl v odborech. Soudce se ptá Ling, co ještě ten muž dělal, a Ling odpoví, že jí říkal příjmením Woo, což znělo jako postkoitální "úúú".

Billy potká Nell na toaletách. Chce jí něco říct, ale nejdřív se podívá do kabinek. Pak řekne, že mu do toho vlastně nic není, ale že John je velmi citlivý, a tak by nechtěl, aby se s ním Nell stýkala jenom ze zvědavosti. Ozve se spláchnutí a Billy se vyděšeně ohlédne. Nell mu pak řekne, že jí dal John ovladač splachování, a jestli má Billy takový strach, že je John slyšel, pak asi jeho upozornění nepramenilo z čistého kamarádství.

John tancuje v kanceláři. Zrovna se chce pro něco sehnout, když otevře Nell a praští ho dveřmi do hlavy. Pak jdou na rande a John řekne, že by šel raději dolů do baru, protože se tam cítí lépe.

Na bowlingu Ally nemůže najít tu správnou kouli, protože všechny mají příliš velké otvory pro její prstíky. Ben přijede s Wallym, ale Wally neni Allyin typ.

Ling tancuje s Richardem v baru, přestože tvrdí, že na to nemá náladu. Richard jí řekne, že by si měla odpočinout od obžalovávání lidí. "A jak bys mě potom chtěl dojit?" ptá se Ling.

John a Nell sedí v baru. Johnovi se zdá, že se Nell nebaví, a ona mu řekne, že by chtěla chodit i jinam než sem. Potom k ní přistoupí sympatický muž. Představí se. Nell představí sebe a Johna jako svého přítele. Muž pochopí a odejde. Nell chce jít tancovat, ale John řekne, že je trochu utahaný, a snaží se ten večer zkrátit. Billy je sleduje od svého stolu.

Ally zažívá na bowlingu krušné chvilky. Nejdřív hodí kouli za sebe. Potom za ní přijde muž jménem Seymore a nabídne jí kouli po své zemřelé ženě, která měla stejně malé ruce. Ally kouli vyzkouší a je překvapená, jak perfektně jí sedne. Chce hrát, ale prsty jí uvíznou v otvorech a Ally letí po dráze také. Pak zavezou Ally do nemocnice. Wally říká, že některým ženám při menstruaci otékají prsty a ptá se Ally, jak je na tom. Seymore ujišťuje Ally, že jí prsty neuřežou.

John a Nell jedou domů taxíkem. Zastaví před jejím domem. Nell políbí Johna na tvář. John ji chce také políbit, nakloní se, ale Nell už je z taxíku pryč.

Příští den v kanceláři nikdo nemůže uvěřit tomu, že Ally jenom pomyslela na to, že půjde k soudu s koulí na ruce. Přijde Wally, který si o Ally dělal starost. Ally slíbí Elaine zvýšení platu, když jí pomůže se Wallyho zbavit. Wally začne zpívat "You Are My Sunshine". Ally řekne, ať si Elaine vezme Wallyho jako náhradu. Elaine se ta poznámka nelíbí. Ally se omlouvá a vtom jí koule spadne z ruky přímo na nohu. Ally dlouho kleje.

John je v kanceláři a na nose mu sedí Millie. Vejdou Billy a Richard a ten řekne Johnovi, že má na nose hrozného beďara. Pak si všimne, že je to žába. Billy řekne, že včera Johna s Nell viděl. "Jediná věc, které si na Nell všimneš," řekne John, "je, že vždycky stojí za tebou." Nell stojí za ním a řekne, že to, co se děje mezi ní a Johnem, je pouze věc jich dvou, a pokud chce ještě něco dodat, byla by raději, aby to řekl jen jí.

Ling prohrála proces.

John řekne Nell, že pustil žábu na svobodu a že by nechtěl, aby jeho naději potkal stejný osud. Dodá, že Nell je moc krásná a chytrá a že si může s muži dělat, co chce. Nell odpoví, že není žena, která se zajímá pouze o atraktivní obal.

Billy se na záchodě omlouvá Johnovi. Mluví taky o Nell a ta je samozřejmě za nimi. Billy odejde a John se začne omlouvat Nell za své chování. Najednou uslyší Barryho Whitea. Podívá se na Nell a je zřejmé, že to slyší i ona. Z kabinky vyjde Elaine s kazeťákem. Nell řekne: "Ling je normální. To vy všichni jste blázni." A odejde. Elaine řekne Johnovi, aby ji vzal za ruku. John to udělá a Elaine se otočí. Pak poradí Johnovi, aby si s Nell zatančil.

Ally se doví, že ji jde navštívit Wally, proto rychle vběhne k Georgii do kanceláře a řekne Elaine, ať tam za ní Wallyho pošle. Když se Wally ptá, kde je Ally, otevře Elaine dveře od Georgiiny kanceláře. Ally a Georgia stojí u stolu a líbají se. Wally upustí kytici a rychle odchází. Georgia řekne, že má u ní Ally velký dluh, protože zapomněla na jazyk, a začnou se trochu hádat.

Elaine přijde k Johnovi do kanceláře. John právě trénuje tanec a chce vědět, jak to Elaine dělá, že je pořád veselá, když je sama. Elaine přizná, že vlastně ještě neprožila den, kdy by se necítila být sama. John to nechápe, protože mu Elaine vždycky připadala šťastná. Elaine mu vysvětlí, že stačí tvářit se šťastně, a lidé ho za šťastného budou považovat, a on sám se na sebe pak začne dívat jejich očima. "Ale neplatí to pro osamělé," dodá Elaine.

Wally ještě jednou zkusí navštívit Ally. Ta začne křičet na Georgiu: "Zlato, hned tam budu!" Wally se ptá, proč s ním šla Ally na rande, když má ráda ženy. Ally mu odpoví, že se zrovna rozhodovala. Pak zavolá na Georgiu sušenko a Ling si myslí, že volá na ni. Wally řekne, že homosexualitu neuznává a rozloučí se s tím, že se za Ally bude modlit.

Ally, Renee, Elaine a Nell sedí v baru. Nell se ptá, jestli Ally někdy vážně uvažovala o líbání se ženou, a ryje do Ally tak dlouho, dokud Ally nepřizná, že možná jednou přemýšlela o tom, jaké to je. Pak vznese stejný dotaz na Nell. Ta to kategoricky popírá. John přijde požádat Nell o tanec. Nell se zatváří, jako by si to chtěla rozmyslet, a tak John řekne: "Tak pojď." Asi minutu tančí, pak si ji John k sobě přitáhne a oba skončí na podlaze. Renee řekne Ally, že pokud mohla líbat Georgiu, může teď s ní jít tancovat. Zeptají se Elaine, jestli s nimi utvoří trojku. Ta nadšeně souhlasí a za chvíli je vidíme jít na parket.

skladby
Tell Him (Berns) zpívala Vonda Shepard
Gimme Dat Ding (The Pipkins) zpívala Vonda Shepard
This Is My Song (Petula Clark), zpívala Vonda Shepard
You Are My Sunshine lidová
You're the First, the Last, My Everything (Barry White)
You Never Can Tell (Chuck Berry), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz