doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
3 / 2
další epizoda
Oficiální název: Buried Pleasures
Český název:
Pohřbené radosti
Oficiální označení:
#3M02 [AM302]

Napsali: David E. Kelley
Režie: Mel Damski

Guest Stars:
Heidi Mark - Alice Gaylor
Dee Wallace Stone - zástupce Gail Clarkson
Paula Newsome - Phyllis Butters
Michael Kagan - Robert Perry
Nancy Stephans - soudce Washington
Victoria L. Kelleher - Helen Fisher
Tom Kemp - předseda poroty


Richard se snaží řídit ranní schůzi, ale Ally je myšlenkami ve svém světě. Baví se o jejich nejnovějším případu - Butters a kol. vs. Gaylor. Alice Gaylor je žalovaná pro sexuální obtěžování ostatními ženami z jejího pracoviště, Corbin Technologies. Žalobcové si myslí, že chodí moc vyzývavě oblečená a přispívá tak k sexem nabitému pracovnímu prostředí. Během jednání Ally několikrát pocítí, že se na ni Ling podivně dívá. Corbin Technologies je jeden z velikých Richardových klientů a tak aby se vyhnuli konfliktu zájmů, druhou stranu bude hájit Renee.

Ally se vrací do práce. Do kanceláře jí následuje Ling. Ptá se jí, jestli už někdy políbila ženu. " Znovu mě nenachytáš, " říká Ally. Ling to ale tentokrát myslí vážně. Ally říká, že nikdy žádnou ženu nepolíbila, alespoň ne skutečně. " Kdyby se ti zdálo, jak líbáš nějakou ženu, co bys dělala? " ptá se Ling. Ally trochu znervózní a říká, že si není jistá, co by dělala, ale myslí si, že kdyby toho využila, bylo by to asi tak trochu i normální. Pokračuje, že se o tom nechce bavit. " Je to proto, že nejsme přátelé?" zeptá se Ling. Ally říká, že nejspíš ano. Ling si myslí, že by měli pracovat na tom, aby se těmi přáteli staly a zeptá se jí, jestli by s ní nešla na večeři. Ally to trochu neochotně přijme.

Ally jde za Renee do její nové kanceláře. Říká, že pozná, když jí někdo balí a že na ni lesbičky neví proč letí. Renee řekne, že Ling není lesbička. Ally říká, že je možná bisexuálka. Ally se svěřuje, že obesně líbání žen se jí hnusí, ale že líbání některých žen, se jí až zas tak moc úplně nehnusí. " Ling - třeba je to tou její dokonalou tváří, nebo já nevím čím, ale představa políbit jí se vůbec nehnusí." Renee řekne Ally, aby se uvolnila. " Ally, klid, si úplně normální lesbička."

U soudu. Slečna Gaylor se prý v práci vychloubá svým sexappealem a škádlí tak muže. To všechno dohromady pak vytváří ve firmě sexuální dusno. Když vyslýchá Billy, ptá se jí, jestli byla někdy slovně slečnou Gylorovou napadena a ona říká, že ne. Renee se ji ptá, co je špatného na tom, jak se slečna Gaylor obléká. Žalobkyně říká, že se vždy obléká tak, aby zdůraznila své sexuální atributy.

Ling je na galerii v knihovně. Richard se k ní připojí a ptá se, co se děje. " Pomyslel si někdy na to, že bys políbil jiného muže? ", ptá se Ling. Richard vyprskne kávu, kterou právě pil. Když se uklidní řekne, že na homosexualitě není nic špatného, ale bylo by to hrozně nechutné." Ling se mu svěří, jak se jí zdálo, že líbá jinou žen. Richard se podiví a pak řekne, že na tom není nic špatného. Když se ho Ling zeptá, jakto ,že u žen se to toleruje a u mužů nikoli, Richard jí odpoví, " Přísně antropologicky vzato, u lidí jde pořád ještě především o rozmnožovací proces. Bez toho by lidstvo vyhynulo. Aby se rozmnožovalo snáz, samci se musí vzrušit. Když se dvě ženy, navzájem dotýkají jazyky, samce to vzrušuje, což podporuje rozmnožovací pud a tudíž zajišťuje reprodukci, to znamená přežití lidského rodu. A naopak, kdyby to chlap viděl dělat dva kuřbuřty, mohl by z toho týden kulhat. Ohrozilo by to náš druh. " Ling povídá, "Já mám z homosexuálů hrůzu, ale to co si právě řekl, je nechutné." Richard se snaží bránit, "Dobře, vyčítej mi antropologii. " Ling chce, aby to vzal vážně. Řekne mu, že je vystrašená a že nechce skončit s jinou ženou. " Kdybys skončila, zlato, tak víš, že sem tu já. Kdyby jste to dělali, koukal bych se, osahával…" uklidňuje jí Richard. Ling říká, že se nechce stát lesbičkou. Richard jí řekne, že " homosexuálem se nestaneš, tím buď si, nebo nejsi." Pokračuje, že to je případ jen zmatených a sexuálně nevyhraněných lidí. " Já jsem se s tebou miloval, nevyhraněná si mi nikdy nepřipadala. Občas nevypočitatelná, ale.." Ling konverzaci ukončuje, " Tohle je vážná věc, když budu lesbička, ty budeš škodný. "

Ling jde za Nell do kanceláře. " Myslím si, že ze mě bude homosexuál, " oznámí, " měl sem sen, jak líbám jinou ženu. " Nell jí to vyvrací, " Myslíš si, že si první heterosexuální žena, které se zdálo, že líbá cizí ženu ? " Pak se jí svěří, že se jí někdy zdá, že jí její protějšek plácá na zadek. Ling je v šoku. Nell říká, že jednou četla knihu, která a tam se o tom psalo a od té doby jí to občas napadne. John přijde ke dveřím a zaslechne Nell říkat, " nemohu popírat, že je to fantazie, mít muže, který by mě plácal, plác, plác, plác…. přes tu mou malou bílou prdelku až by byla celá růžová."

U soudu. Billy se ptá muže reprezentujícího společnost Corbin Technologies, který připustí, že Alice je velmi přitažlivá žena. Billy mu navrhne, aby ji přikázal nosit do práce jiné oblečení. Muž odpovídá, že kdyby to udělal, ona by ho zažalovala. Když opustí soudní síň, Billy řekne Renee, že si myslí, že by měla říct Alici, aby se oblékala o něco méně vyzývavě. Dodá, že si nemyslí, že by to neuškodilo ani jí. Renee mu řekne, že kdyby přišla další den Alice umírněněji oblečená, mohlo by to být signálem pro porotu, že se cítí vinna.

Ally vystupuje z výtahu a potká Ling, která jí řekne, že pro ně rezervovala dvě místa na večeři. Přichází Richard a hned po něm John, který si s ním potřebuje nutně promluvit. Nakonec ho musí do kanceláře odtáhnout násilím. Svěří se mu, že se trápí. Richard mu poradí, že by měl Nell ohnout přes koleno a naplácat jí. John mu odpoví, že si nemyslí, že by to byla legrace. " To je násilí a já nejsem sexuální dobrodruh, " říká. Richard mu řekne o snech, které má Ling. John se ho ptá, co si myslí, že to znamená. Richard odpovídá, že neví, ale jedna věc je prý jistá, " Ty a já - neuspokojujeme naše partnerky."

Ally a Ling dojedli večeři. Obě jsou nervózní a začínají tlachat o počasí atd. Ally začne ťukat prsty do stolu. Ling jí položí svou ruku na její a řekne jí, že ta žena, o které se jí zdálo, že jí líbala byla Ally. Allyina Ruka začne zase klepat. Ling se to snaží uklidnit i druhou rukou. "Já jsem z toho stejně vystrašená jako ty, " říká Ling. " Ling navrhne, že se trochu pobaví. " Víš co muže zburcuje a znemožní zároveň? Dvě krásné ženy spolu." Ally se ptá, "Dem tančit?" "Jo. " říká Ling. Přesunou se na parket a začnou spolu tančit. Při tanci se na sebe svůdně dívají a jemně se dotýkají. Později, po cestě domů s smějí jak na to ti muži reagovali. Zastaví se před Allyiným domem. Ally se ptá, jestli chce Ling zajít na kávu. Ling zdvořile odmítne, že na ní nejspíš čeká Richard, aby ji mohl rozpálit jamku. Obrátí se, jako že odchází, ale hned se otočí, situace se opakuje a při další otočce políbí Ally na tvář. Ally se usměje a Ling odejde. Ještě jednou se k ní otočí, tentokrát jenom pohledem.

Richard a John jsou v Richardově kanceláři. Na notebooku hledají na internetu něco o tom plácání. Nemohou uvěřit, že 30 procent žen fantazírují o tom aby jim někdo naplácal. Richard čte, že mnoho žen se v posteli češe a odkládají pak kartáč na noční stolek s nadějí, že jej pak manžel použije na ně. John říká, že Nell se v posteli někdy češe.

U soudu. Alice říká, že se sice chová vyzývavě, ale nikdy to proti nikomu nepoužila a nepoužije. říká, že zná hranice a nikdy si s nikým v práci nezačíná.

Billy odchází ze síně s Renee. Tvrdí, že to její chování jim moc v tom případu nepomůže. Renee řekne, že si myslí, že problém je v tom, že Billy nemá rád ženy, které jsou sexy. Pokračuje, že to ohrožuje jeho mužskost. " Ty dokonce nemáš rád ani silné ženy, " říká, " to je proč jsi opustil Ally. Zjistil si, že bys schopnej jí říct, co má dělat, jak se oblékat a tak si odešel a vzal si tu panenku Barbie. " Billy začne ječet, a bránit svou ženu. Renee říká, že by byla šťastná, kdyby ji mohla obhajovat. " Ona je pro tebe příliš dobrá, ty jedno šovinistické prase! " Billy ji řekne, že jeho problém je v ní. " Chodíš tu kolem s tím ohromným výstřihem a přetřásáš tu svou hruď, jako by to byly dva byty k pronajmutí ! "

John jde do unisex koupelny a nachází tam Nell. Nell mu vynadá a John je nesvůj. Přichází Elaine a John ji požádá, jestli může udělat to co mu navrhovala minulý týden. Elaine mu začne lízat tváře a šeptá mu při tom do ouška jak strašně ho přitahuje. "Ty můj horký, rozpálený piškotku. " Do koupelny vejde Georgia a chvilku nevěřícně sleduje, co se to děje. Nakonec zakašle, aby upozornila že tam nejsou sami. Elaine se na ni otočí a povídá: "Jsem jeho rozpalovačka."

Ally sedí u svého stolu je a stále přemýšlí o Ling, která vchází dovnitř. Ling říká, že vypadá neklidně. Ally si dá nohy na stůl ale když začne padat, radši si stoupne. " Proč jseš tak nervózní ?" ptá se Ling. Ally říká, že včera prožila báječnou noc a pak se zakoktá. " Když jsem se loučili, chtěla si mě políbit? " zeptá se přímo Ling. Ally říká ano, ale že to nebylo proto, že by byla homosexuál. " Já se dokonce stydím jen připustit, že bych homosexuálem být mohla. " Ally pokračuje, že je víc než jen zvědavá. Připustí, že měla touhu Ling políbit. Ling se postaví těsně před ní a zeptá se, " Máš jí i teď?" Nečeká na odpověď a dojde k dveřím, které zavře a zamkne. " Mohla by si udělat krok dopředu? " žádá Ally. Ally udělá. " Já jsem myslela před stůl, " říká Ling. Jdou k sobě. " Možná je to proto, že jsem se tak dobře bavili, " snaží se to vysvětlit, " a Nell si myslí, že euforie z nového přátelství může být silnější než rozum…" "Ty si o tom mluvila s Nell? " přeruší ji Ally. Ling říká, že ano. Ally chce vědět, co na to říkala. " Ona měla nějakou teorii s kartáčem - já si to opravdu nepamatuju. Ally říká, " Možná bychom to měli udělat, jenom abychom věděl, jaké to je… " " Jaké si myslíš, že to je? " zeptá se Ling. " Hebké, " říká Ally. Ling opakuje, "Hebké." Pomalu se přibližují a políbí se. Začínají několika pomalými polibky a přecházejí v dlouhý polibek. Když přestanou, Ling jemně šeptá, " To nebylo špatné, " " Vůbec ne, " říká Ally. " Ještě jednu?" zeptá se Ling. " Malinkou, " říká Ally. A políbí se znovu.

Později tu noc. Ally je doma a zřejmě už všechno vyprávěla Renee. Ta chce vědět, jak přestali. " Prostě jsme toho nechali, " říká Ally. " Políbili jsme se a pak Ling odešla." Ally říká, že si nemyslí, že by jedna z nich věděla co říct. Zazvoní zvonek a Ally jde otevřít. Je to Billy. Ally ho vpustí dovnitř a pak se otočí k Renee, "Kdo to říkal? " Billy neví o čem je řeč. Ally se ptá, proč přišel. Billy říká, že se chtěl s Renee poradit o závěrečné řeči. Renee mu řekne, že jestliže odsoudí sexuální chování obecně, začne se tam producírovat se svými byty k pronajmutí. Dále mu řekne, že ona má pro svého klienta závěrečnou řeč připravenou a že by se měl starat o toho svého. Billy odejde. Když se Renee obrátí zpátky k Ally, Ally se zeptá, " Co jsem prošvihla?"

Následující den. Richard a John sedí na gauči. John říká, že od Nell včera odešel, protože si začala kartáčovat vlasy kartáčem velikosti tenisové rakety. Richard říká, že už přestává fungovat kolení jamka. John se rozhodne, že jestliže nemůže být starý John, pak on bude muset být ten nový. " Změnil jsem se už jednou a změním se znovu, " říká. "Divoké větry ženou muže kupředu! " Vstane a když odchází, vypustí trochu svého větru. " Dobrý start, " říká Richard.

Právník obžaloby má svou závěrečnou řeč. V podstatě se ptá, jestli je to tak nesmyslené chtít po Alici, aby se do práce oblékala trochu méně vyzývavěji. Na řadě je Billy. Ten připustí, že Alice muže přitahuje, ale má za to být potrestaný zaměstnavatel? Renee říká, že žalující strana věří, že by se Alice měla stydět za svou sexuální přitažlivost. Říká, že mnoho lidí věří, že jestliže vy používáte vaši sexualitu, poškozujete tím feministické hnutí. Renee říká, že je to směšné.

Ally je na galerii v knihovně. Vytahuje si knihu z regálu, když v tom spatří na druhé Ling. " Měli bychom si promluvit, " říká Ling. Ling povídá, že to co se stalo způsobilo, že měla další sen. " O mně a Richardovi. " Ling. " Já jsem mu o tom řekla a už nikdy jsem ho nemohla znovu políbit. " Ally je trochu překvapená, ale jí připomene, že to byl jen sen. " Pravda je, že i když skvěle líbáš, téměř stejně dobře jako já, nebylo to ono. " " To nebylo, chyběla tam jedna věc, která tě dokáže rozdráždit, " říká Ally. " A my obě víme co to je…" dodá Ling. Obě naráz řeknou" Penis." Zakončí to, že mají rady muže, ale že jsou šťastné, že to udělali. Ling, chce, aby jí Ally slíbila, že to nikdy nikomu neřekne. Ally se trochu začervená a řekne, že už to řekla Renee. " Ale, slíbím ti, že nikdy ne políbím jinou ženu." " Dohoda, " říká Ling, a potřesou si rukama.

Porota se vrací s verdiktem. Osvobodí jak Corbin Technologies tak Alici Gaylor.

Nell vstupuje do své ložnice a češe si vlasy. John už je v posteli. Nell si sedá si a začíná vykartáčovat vlasy opravdu velkým kartáčem. John ji zděšeně pozoruje. Řekne ji, že má pro ni překvapení a že je to vedle postele. Nell se koukne na svou stranu. John jí řekne, že je to na jeho straně a že to musí vidět na podlaze. Když se přes něj přehne, on rychle zvedne ten kartáč a začne jí dávat výprask. Nell křičí a vyskočí z postele. Začne na Johna ječet, a ptá se ho, jestli se zbláznil. John jen koktá. Nell mu řekne, aby vypadnul.

Cage volá Richardovi do baru. Richard se snaží Johna uklidnit a říká, že si je jistý, že se s toho Nell dostane. Když zavěsí, řekne Ling, že John naplácal Nell a že ona ho vyhodila. Ling se ptá, proč to udělal. Richard říká, že je to je dlouhý příběh a vyzve jí k tanci. Tvrdí, že mu chyběla. Odcházejí na parket a když to vidí Renee, povídá: "Koukni, má tvou holku." " Legrace, " řekne Ally. Georgia se zastaví u jejich stolu a ptá se, jestli neviděli Billyho. Ally říká, že si myslí, že je ještě nahoře, ale ať si k nim sedne. " To je dobrý, " říká Georgia, pak se podívá na Renee, " sednu si k panenkám Barbie. " Odejde a Renee říká, že soukromá praxe je síla. Ally připije Renee na její první vyhraný případ. " Na tvůj milník, " říká. " A na tvůj, " říká Renee. " Zase legrace, " dodá Ally. Usmívá se a pak pohlédne na parket. Richard se ptá Ling, jestli už se cítí hetero. Ona se uměje a říká, " Pořádně. " Richard říká, že byl na Internetu a má nějaké nové věci. Ling říká, že už se nemůže dočkat. Potom se otočí na Ally.

skladby
Fire (the Pointer Sisters), zpívala Vonda Shepard
Oh, Pretty Woman (Orbison/Dees), v provedení Roy Orbison
Fire (the Pointer Sisters), zpívala Vonda Shepard
This Magic Moment (Pomus/Shuman), zpívala Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz