doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
4 / 17
další epizoda
Oficiální název: The Pursuit of Unhappiness
Český název:
Cesta za štěstím
Oficiální označení:
#4M17 [AM417]

Napsal: David E. Kelley, Kerry Lenhart & John J. Sakmar
Pro televizi zpracoval: David E. Kelley
Režie: Kenny Ortega

Guest Stars:

Taye Diggs - Jackson Duper
Albert Hall - soudce Seymore Walsh
Kathleen Nolan - Edith Thompson
Willam R. Moses - Kenneth Thompson
Christopher Neiman - obhájce Bob Mathers
Jenjer Vick Robin - Julie
Victor McCay - Gilbert Breen
Josef Sommer - Henry Thompson
Dennis Bailey - Dr. Harrod
Gwen McGee - sestra Atkins


obsah epizody zpracoval dagvyk, za což mu náleží můj velký dík :)


Ally a Larry jdou po ulici a jsou v šoku, protože vidí Elaine, jak se vášnivě líbá u domu s nějakým mužem (není to Mark), a pak ho vede k sobě domů.

Na ranní poradě Richard dá Jacksonovi případ Gilberta Greena. Ten se bude ženit, a proto chce pozměnit poslední vůli. Ling dostane případ, ve kterém syn žaluje svého otce za to, že je šťastný.

Ally pozve Elaine k sobě do kanceláře a ptá se jí na včerejší večer. Elaine vysvětluje, že toho muže jí asi před rokem sehnala seznamovací kancelář a že ho včera náhodou potkala, šli spolu na večeři. Nakonec přizná, že se s ním vyspala, ale stydí se za to.

Jackson má schůzku se svým klientem a jeho snoubenkou. Poprosí Ally, aby si vzala tu ženu k sobě do kanceláře a získala od ní nějaké informace. Jackson zatím přesvědčuje Gilberta (klient), aby se snoubenkou podepsali předmanželskou smlouvu. Navrhne to Julii (snoubenka) a ta s tím souhlasí. Ally navrhne, aby Juliiným poradcem byl Larry, protože se jí zdá, že předmanželská smlouva sleduje pouze zájem ženicha. Jacksonovi se to nelíbí, ale Larry případ přijímá.

U soudu vypovídá Kenny. Vysvětluje, že jeho otec, majitel firmy, byl vždycky znám svou tvrdostí vůči zaměstnancům. Pak měl nehodu, která mu způsobila výron na mozku, a od té doby je příliš šťastný a hodný. Kenny má pocit, že otcovo štěstí ničí prosperitu jejich podniku, a bojí se bankrotu. Proto chce otce nechat prohlásit za nesvéprávného.

Elaine dostane kytky od svého včerejšího milence. Markovi ale řekne, že kytky jsou pro Ally od Larryho. Ally se nelíbí, že Elaine lže.

Ling se ptá u soudu Henryho, jestli je skutečně stále šťastný. Jeho odpověď je kladná. Říká, že až si zaměstnanci zvyknou na tu změnu, budou také šťastní a podnik bude zase prosperovat. Pak ještě mluví o své ženě, která umírá na rakovinu. "Takže vaše firma spěje k zániku, syn se postavil proti vám, žena vám umírá na rakovinu, ale život je podle vás skvělý?" ptá se Ling. Odpověď je prosté ano.

Ally se nelíbí situace, do které ji dostala Elaine svým lhaním. Elaine nabízí, že se Markovi přizná. Ally ji ale upozorní, že pravda by v tomto případě nepracovala ve prospěch Elainina a Markova vztahu.

Henryho žena vypovídá u soudu, že dřív byl její manžel odměřený a myslel jenom na peníze, ale teď je vlídný a milující, a jí se to tak líbí. Ling potom řekne Henrymu a jeho ženě, že případ pro ně nevypadá dobře a že bude lepší vyrovnání. Manželé s tím souhlasí a jdou spolu na oběd.

John vejde na toaletu. U zrcadla stojí Gilbert a řekne, že je jen tlustý blázen, který si myslí, že by ho nějaká žena mohla milovat ne pro jeho peníze. John ho ale ujistí, že to tak není.

Jackson, Larry, Gilbert a Julie jsou v zasedačce a hádají se o předmanželské smlouvě. Ling, Henry a Kenny se svým právníkem se zatím pokouší o vyrovnání. V tom zazvoní Kennyho telefon. Kenny se dozví, že jeho matka právě zemřela. Řekne to Henrymu, ale ten nemůže překonat svou dobrou náladu a s úsměvem na tváři řekne: "To je strašné."

Richard se potká na toaletě s Henrym a ptá se ho, jak jde případ. "Myslím, že prohrávám, a moje žena zemřela," řekne Henry s úsměvem.Richard je zmaten a Henry přizná, že nedokáže vyjádřit smutek, a proto se rozhodl, že půjde na operaci.

Mark se ptá Ally na Elaine. Ally řekne, že Elaine byla s ní, ale Elaine se nakonec přizná. Omluví se, že byla nevěrná a že nutila Ally lhát. Mark beze slova odejde.

Ling jde navštívit Henryho do nemocnice. Doktoři ji ujistí, že Henry bude v pořádku. Henry řekne Ling, že nemůže s operací dál čekat. Pohřeb je v pátek a do té doby musí být schopen plakat.

Elaine přijde za Markem, ale neomlouvá se za nevěru.Řekne, že jejich vztah by stejně nefungoval, a s Markem se rozejde.

Gilbert a Julie jsou v takové rozepři kvůli smlouvě, že to vypadá, že svatbu zruší. John jim ale řekne, ať se nenechají ovlivňovat právníky. Snoubenci se jeden druhému omluví a smlouvu odmítnou.

Po operaci je Henry schopen plakat. Ling mu přijde kondolovat, ale on chce být sám. Ling ho ještě sleduje přes okno, jak vytahuje fotografii své ženy a se slzami v očích na ni hledí.

V baru tančí Renee s Jacksonem, Julie s Gilbertem a Ally s Larrym. Elaine jde po ulici zcela ponořená do svých myšlenek.


skladby
"Dedicated to the One I Love" Vonda Shepard
"I Feel Like a Feather in the Breeze"
"There's a Rainbow 'Round My Shoulder" Josef Sommer
"Somewhere Out There" Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz