doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
4 / 2
další epizoda
Oficiální název: Girls Night Out
Český název:
Dámská jízda
Oficiální označení:
#4M02 [AM402

Napsal: David E. Kelley
Režie: Jeannot Szwarc

Guest Stars:

Lisa Edelstein - Cindy McCauliff
Marcia Cross - Myra Robbins
Albert Hall - soudce Seymore Walsh
Jack Shearer - soudce Alan Rancor
Brody Hutzler - Chris
Christopher Neiman - právník Bob Mathers
Tim Dutton - právník Brian Selig
Maura Gale - předseda poroty
Cynthia Calhoun - křoví #1
Renee Goldsberry - křoví #2
Vatrena King - křoví #3

 

obsah epizody zpracoval dagvyk, za což mu náleží můj velký dík :)

Všechna děvčata z kanceláře včetně Georgie mají u Ally pyžamový večírek. Ling jim všem říká, že jsou neschopné, protože od Halloweenu ještě žádná neměla rande. Samu sebe z toho samozřejmě vyjímá, protože ona má Richarda.

V zasedací místnosti je porada. Richard vyjadřuje Ally upřímnou soustrast k jejímu rozchodu. Ally mu děkuje. John a Nell se chystají na případ proti Renee a Georgii. Richard se ptá, jestli klientka nejdřív přijde do kanceláře, ale Nell říká, že ne. Ling se nelíbí, že by klientka mohla Richarda přitahovat. Richard řekne, že přitahuje Johna, ale ten to tvrdě popírá. Ally oznamuje, že v 11 hodin se bude v její kanceláři konat schůzka asociace žen firmy Cage/Fish. Elaine přijde říct Ally, že na ni čeká Brian.

Brian se omlouvá, že mu ruply nervy, ale že je pořád zmaten. Ptá se, jestli za jejich rozchodem není někdo jiný, ale Ally řekne, že ne. A dodá, že si myslela, že Brian by mohl být ten pravý, ale pak poznala, že tomu tak není. Brian se ptá, jestli nemá Ally strach z toho, že po rozchodu zůstane sama. Ally odpoví, že mnohem horší by bylo, kdyby zůstala s nepravou osobou. Brian připomene, že člověk vždycky nepozná, kdy je to to pravé, ale Ally namítne, že si je naprosto jistá.

Klientka Cindy má schůzku s Richardem a Ling. Říká, že by byla raději, kdyby na jejím případu dělaly pouze ženy, protože jde o velmi delikátní záležitost. Richard ji ubezpečí, že vše, co se o případu dozvědí, zůstane jen mezi nimi jako přísně důvěrné. Cindy vypráví, že její nový zaměstnavatel po ní vyžaduje vstupní lékařskou prohlídku kvůli zdravotnímu pojištění. Odmítla a řekla, že si pojištění uhradí sama, ale oni ji přesto vyhodili. Důvodem, proč odmítala prohlídku, bylo, že je ve skutečnosti muž. Ling i Richard jsou velmi překvapeni, protože Cindy vypadá skutečně jako žena. Cindy řekne, že prodělala estrogenovou léčbu. Ling ani Richard nejsou po tomto sdělení moc taktní. Cindy chce odejít, ale Richard ji přemluví, že se budou snažit udělat, co se dá.

V soudní místnosti Georgia vyslýchá muže jménem Chris. John a Nell sedí u stolu se svou klientkou, nádhernou Myrou Robbinsovou. Chris vypovídá, že pracoval pro Myru jako architekt. Jednou večer se stalo, že se dotkla jakoby mimoděk jeho ruky. Zapracovala chemie a nakonec se pomilovali. Myra se dotkne Johnovy ruky a John vykřikne. Chris dál vypráví, že asi za měsíc se to stalo znovu. Cítil to jako nátlak a musel dát výpověď. Pak se ptá Nell. Chris přiznává, že sex byl náhodný. Nell vyvrací Chrisovo tvrzení, že sex s tak nádhernou ženou v něm vyvolával pocit nátlaku.

Richard a Ling vyprovázejí Cindy z kanceláře. Richard říká, že budou potřebovat soudní povolení, ale nikdo se nedozví o Cindyně penisu. Elaine volá Ling na "schůzku". Mark jde kolem a se zájmem pozdraví Cindy. Ta mu pozdrav opětuje. Richard ještě ujistí Cindy, že podobné případy ho přivedly ke studiu práv a přátelsky ji poplácá po rameni. Mark ještě jednou z dálky věnuje Cindy svůj pohled.

U Ally v kanceláři je schůzka. Ally řekne, že to, co jim včera řekla Ling, ji donutilo přemýšlet. Zaměstnané ženy prohlašují, že jejich osobní život je pro ně důležitější než jejich profese, ale ve skutečnosti je to obráceně. Nell namítá, že se nechce vdát, mít děti a rozvést se. Ally odpoví, že život s partnerem není tak prázdný. Nell ale řekne, že vyjma sexuálních otázek jsou nejlepšími partnerkami ženy. Ally rychle otevře dveře a do kanceláře vpadne Richard. Řekne Ling, že se mu nelíbí její účast v tomto honu na muže. Ling ho ujistí, že ona si nikoho hledat nebude. Richard řekne Ally, že měl pocit, že ona nepotřebuje muže. Ally na to odpoví: "Já muže nepotřebuju, já ho chci."

Cindy si na toaletách upravuje před zrcadlem make-up a vejde Mark. Povídá si se Cindy. Nakloní se k němu Ally a řekne, že s ním potřebuje později mluvit. Mark chce na Cindy zapůsobit, ale ona má pocit, že ví o jejím tajemství. Nakonec z Marka vyleze, že by si s ní chtěl dát rande. Richard pokývne hlavou a řekne Cindy, že už by měli jít. Mark se ještě zeptá, jestli by mohl Cindy zavolat, ale ona odpoví, že to není dobrý nápad. Když Cindy odejde, vyjde z kabinky Elaine. Povzbudí Marka, že pokud Cindy neřekla přesně "ne", měl by to ještě zkusit.

U soudu vypovídá Myra. Říká, že Chris je atraktivní a že věděla, že i ona se mu líbí, ale že je muž, a tak nechápe, v čem je problém. Johna znervózňuje její sexuální přítomnost a říká "sex se mnou" místo "sex s ním". Navíc mu přeskakuje hlas. Myra dodá, že neměla nic proti sexu s Chrisem, ale že nebyl pod žádným nátlakem, protože mohl jednoduše odmítnout. Renee se ptá Myry, jestli spala i s jinými svými asistenty. Myra přizná, že bližší kontakty s jejími podřízenými jí nedělají problémy, ale že každý z nich může odmítnout, tak jako ona již odmítla tisíce nabídek.

John, Nell a Myra jdou do zasedačky. John říká, jak úžasná byla Myřina výpověď. Nell navrhuje pokus o dohodu a odejde. Myra se ptá Johna, jestli ho přitahuje. John přeskakujícím hlasem odpoví, že by se měli raději soustředit na případ.

Richard přesvědčuje soudce Walshe, že nástupní lékařská prohlídka je proti prvnímu, druhému a čtvrtému dodatku. Soudci to nedává smysl a také protistrana žádá překlad. Ling říká, že pokud si Cindy chce hradit pojištění sama, není nástupní prohlídka nutná. Ale protistrana je přesvědčena, že Cindy má co skrývat. Richard na to odpoví, že klientka může skrývat, co chce. Soudce souhlasí, že pokud se Cindy vzdává příspěvku na pojištění od zaměstnavatele, nemohou ji nutit k prohlídce.

Ally mluví s Markem o tom, kde se hledají ti praví muži. Mark jí ale svou odpovědí moc nepomůže. Říká, že muži by nejraději chtěli modelky a že jeho přítel pořádá ve svém byru večery s modelkami, ale vždycky je tam jen plno chlapů, protože modelky nikdy nepřijdou. Ally poděkuje za nic a pak dostane nápad a odběhne.

Richard oznámí Markovi, že vyhráli, a navrhuje, aby to šli oslavit do baru. Pak jde s Ling zkontrolovat vzkazy a nechá Marka se Cindy o samotě.

Ally oznamuje v baru přítelkyním, že zítra bude večer s modelkami, takže by tam měly jít, protože kromě nich tam budou jenom muži. Nell si myslí, že je to blbost, ale Georgia a Elaine souhlasí. Mark vyzve Cindy k tanci. Ling a Richard s napětím sledují, co bude dál. Přou se, jestli mají říct Markovi pravdu.

Myra najde Johna v kanceláři, jak bos připravuje svou závěrečnou řeč. Omlouvá se, že byla tak přímá. Vysvětluje, že ji zvou na rande jen sukničkáři a hokejisti a ti sympatičtí muži jsou příliš stydliví, a tak začíná jako první. Pak dodá, že chápe, proč chce John udržet tento vztah na profesionální úrovni a chystá se odejít. John pískne nosem. Myra se ptá, jestli něco neříkal, ale John řekne ne. Myra se znovu otočí a John pískne velmi dlouze. Myra se ptá, jestli nevaří čaj. John řekne, že ne, ale zeptá se, jestli by si Myra nějaký nedala. Myra odpoví, že možná, když dokončí případ. John souhlasí. Myra ho políbí a řekne, že by si dala čaj teď.

John se vyspal s Myrou. Richard to tuší. John má strach, protože spáchal přestupek. Richard řekne, že jestli se mu Myra líbí, ať jde do toho. Vejde Mark a John uteče. Richard řekne Markovi, že se nemůže stýkat se Cindy, protože je jejich klientka. Mark podotkne, že případ skončil. Richard se málem prořekne, že Cindy je muž, místo toho řekne, že je ještě panna. Mark se ptá, co by se stalo, kdyby se o tomtéž bavili na záchodě. "Otočil bych se a Cindy by stála za námi," odpoví Richard, otočí se a rozčílená Cindy stojí za ním.

Cindy zavleče Richarda do kanceláře a křičí na něj, že to skoro prozradil. A řekne, že už chodila s muži. Richard se ptá, jak to udělala. Cindy odpoví, že vždycky řekne, že je katolička a neuznává předmanželdský sex. Ale Richard řekne, že chtěl jen Marka uchránit bolesti. Cindy mu řekne, že to není jeho věc.

Gerogia přednáší závěrečno řeč. Říká, že jde o jasný případ sexuálního harašení. John ve své závěrečné řeči řekne, že zákon o sexuálním harašení byl vytvořen na ochranu žen, a ptá se, jestli někdo z přítomných lituje Chrise. A požádá porotu, aby neodsuzovali ženu za upřímnost v sexuálních otázkách. Když si John sedá, Myra ho poplácá po zadku.

Bar je plný mužů. Je zde i Larry. Mark tančí se Cindy. Všechny ženy se skvěle baví. Přijde Brian, vezme si mikrofon. Řekne, že se právě rozešel s Ally, čímž zkazí veškerou zábavu. Pak odejde.

Myra přijde pro Johna do kanceláře. John navrhne oslavu v tiché restauraci. Myra mu ale řekne, že má večer schůzku. John se ptá, jestli tu minulou noc jí šlo jen o sex a ona to přizná. John rychle souhlasí s tím, že z nich dvou by nemohl být skvělý pár, a předstírá, že vlastně o nic nejde. Nell přijde oznámit, že porota vynese verdikt.

Ally přijde za Brianem a řekne, že včera večer pochopila, že to, co udělala, ho mohlo skutečně ranit, a omlouvá se mu. Brian ale namítá, že mu nedluží žádné vysvětlení.

Porota se vyslovila ve prospěch Myry. Nell je překvapená. Myra řekne Johnovi, že by s ním někdy zašla na oběd a ptá se, jestli by s ní John chtěl někdy spát. John ale namítne, že on není ten typ.

Mark a Cindy flirtují při tanci. Cindy svěří, že je trochu jiná. Mark řekne, že by měli jít spolu několikrát na rande, než si začnou svěřovat tajemství, a že má rád ženy s tajemstvím. Ling a Richard to sledují. Ling se ptá, jestli by na ni Richard změnil názor, kdyby byla muž, a Richard odpověděl, že ne, jen by zvracel.

Ally najde Johna v kanceláři zírat do prázdna. Blahopřeje mu k vyhranému procesu. John se ptá Ally, jak se má, a ona mu odpoví, že jí chyběly rozhovory s ním. Zeptá se, jestli si vzpomíná, jak spolu tančili v kanceláři, a jestli by si nechtěl zase zatančit. John souhlasí.

skladby
Want Ads (Perry/Johnson/Perkins), Lisa Nicole Carson & Vonda Shepard
If I Were Your Woman (McMurray/Sawyer/Ware), Vonda Shepard
It's Raining Men! (Weather Girls), Lisa Nicole Carson & Vonda Shepard
Breaking Up Is Hard To Do (Sedaka/Greenfield), Vonda Shepard
Alone Again (Naturally) (Gilbert O'Sullivan) Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz