doporučuji:
'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaše stránky

Ally McBeal

předchozí epizoda
4 / 20
další epizoda
Officiální název: Cloudy Skies, Chance of Parade
Český název:
Stahují se mračna
Officiální označení:
#4M20 [AM420]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Billy Dickson

Guest Stars:

Taye Diggs - Jackson Duper
Paul Reubens - Louis Foy
Jim Bailey - Howard Dale
Albert Hall - soudce Seymore Walsh
John Michael Higgins - obhájce Milter
Regina Hall - Corretta Lipp
Christopher Neiman - obhájce Bob Mathers
Cindy Margolis - sám sebe
Scott Klace - Dr. Hobey
Cheri Oteri - Melissa Foy
Sting - sám sebe
Sy Smith - křoví #1
Renee Goldsberry - křoví #2
Cynthia Calhoun - křoví #3obsah epizody zpracoval dagvyk, za což mu náleží můj velký dík :)

Dnes má Ally třicáté první narozeniny. Budí ji narozeninový budík, který jí připomíná, že už nikdy nebude mladší a že její vajíčka pomalu usychají. Ally jde do koupelny, kde si hraje se svým obličejem. Vejde Renee a Ally jí svěří svůj pocit, že by měla jít na face lifting. Renee ji ale ubezpečí, že nevypadá na víc než čtyřicet. Ally při odchodu z koupelny hodí na Renee botu. Ta jen se smíchem prohodí, že žertovala.

Na poradě Mark všem sdělí, že Ally je v depresi ze svých narozenin. Richard rozděluje případy. V prvním žaluje muž plastického chirurga, že mu špatně udělal nos. Případ má dostat Nell a John, ale ten odmítá, protože má sám problémy s pískajícím nosem. Richard ale Johna potřebuje, a tak musí John, i když nerad, souhlasit.

Larry zrovna přijímá novou zaměstnankyni. Vtom vejde Sting. Ani jeden nevěří, že je to skutečně on. Sting má vážný problém a potřebuje právníka.

Nell hovoří se svým novým klientem. John pouze zírá na jeho nos. Klient vysvětluje, že chtěl mít stejný nos jako Barbra Streisand, kterou imituje, ale udělali mu ho moc velký. John stále zírá.

Pan Milter zastupuje muže, který obvinil Stinga z rozvratu manželství. Soudce chce případ odročit, ale Larry trvá na tom, že ho musí vyřešit hned, protože Sting je ve městě pouze na jeden den.

Ally se dívá doma z okna. Renee ji jde zkontrolovat. Ally chce zase zůstat doma, a tak jí Renee připomene, že letos je situace jiná. Ally má muže, takže může být šťastná. Ally ji ujistí, že je docela v pořádku a na večírek do baru že určitě přijde. Jakmile Renee odejde, přijde na návštěvu tančící mimino. Ale tohle je staré, vrásčité, má brýle a chodítko. Pokouší se tančit, ale místo toho klesne mrtvé k zemi. Ally nevěřícně kroutí hlavou. Pak mimino zmizí.

Ally se zase dívá z okna. Přijde mimino a vleče s sebou kanón. Ally ho hecuje ke střelbě. Mimino vystřelí a Ally se probudí.

Nell vysvětluje protistraně, že klient chtěl menší nos. John navrhuje, aby mu ho předělali, ale chirurg řekne, že klientova nosní přepážka je už natolik narušená, že by se operace nepovedla. A dodá, že nos je přesně podle klientova přání a že k žalobě vedlo určitě ještě něco jiného. Klient řekne, že nic jiného není a očividně smutný odejde z místnosti.

Elaine a Jackson nacvičují vystoupení na Allyinu oslavu. Jacksonovi se ale písnička moc nelíbí, navíc to není duet.

V zasedačce Sting vypovídá, že Luisovu (žalující) manželku Melissu vůbec nezná, ale Melissa trvá na tom, že Stingíček zpíval jen pro ni. Luis začne imitovat Stingův zpěv a tanec. Všichni na něj hledí.

Nell nabídne svému klientovi dohodu, ale on odmítá. Přizná se Nell, že jeho příteli se nelíbilo jeho vystupování a poté, co si nechal upravit nos, se s ním úplně rozešel. Nell pochopí, že její klient přičítá svůj rozchod svému nosu.

Richard přijde k Ally domů. Udivené Ally vysvětlí, že klíče mu dal Jackson. Popřeje jí všechno nejlepší a požádá ji o pomoc. Chce vědět, jak dostat Ling zpátky. Ally mu poradí, ať si koupí nové oblečení, že to vždycky zabere. Richard je rád, že to šlo tak rychle, ale Ally ho svým problémem očividně zdržuje.

Na záchodě prozradí Elaine Jacksonovi, že se mu říká "Muž v zrcadle". Jackson chce vědět, kdo to říká a přitom se na sebe pořád dívá do zrcadla. Pak se domlouvají na písničce, kterou mají zpívat na večírku.

Melissa přesvědčuje Larryho, že Sting skutečně zpíval pro ni. Nedělá si však iluze, že by někdy se Stingem žila, protože ani nechce opustit svého manžela. Ale dodá, že to, že po ní toužil někdo výjimečný, pro ni hodně znamená.

Ally hledí v koupelně do zrcadla. Opět přijde mimino. Ally chce po něm skočit, ale ve skutečnosti je v koupelně Renee. Ally se jí svěří, že Larry ani nezavolal, ani neposlal květiny.

Richard je s Markem u Gucciho na nákupu. V obchodě je Cindy Margolisová a Richard se rozhodne, že se s ní musí osobně seznámit. Hodí se mu to do plánu vzbudit u Ling žárlivost.

Nell sdělí svému klientovi, že chirurg je ochoten zaplatit $40 000 za neuspokojivý výsledek, ale nechce uznat, že by odvedl špatnou práci. Klient není příliš šťastný, ale nabídku přijímá.

V baru zpívají Elaine a Jackson. Jsou velmi blízko u sebe a flirtují, ale Ling tvrdí, že nežárlí. Renee začne něco o dvou ženách, které s Jacksonem spaly, ale Ling ji přeruší otázkou: "Vy jste spolu spali?" U vedlejšího stolu přemlouvá Nell svého klienta, aby předvedl své vystoupení. Mezitím se Elaine při zpěvu řádně zpotí a Ling se to moc nelíbí.

Ally vyběhne nahoru do kanceláře. Je nesvá z toho, že Larry ještě nepřišel. Richard se jí ptá, co se děje. Ally se mu svěří, že má pocit, jako by ji Larry chtěl opustit. Richard řekne, že je to nesmysl, ale Ally se cítí opuštěná.

Renee zpívá pro Ally. Jackson se na ni dívá. Ling ho vyruší. Nemůže uvěřit, že spal s Renee. Jackson nechápe, proč se tomu Ling diví. Vejde Richard v novém oblečení a se Cindy Margolisovou. Z toho také není nadšená.

Pan Milter se ptá Stinga, jestli chtěl s Melissou strávit večer. Sting kupodivu přizná všechno, z čeho ho manželé obvinili. Řekne, že nedoufal v budoucnost mezi ním a Melissou, ale při zpěvu si představoval, jak se spolu milují. Larry ho přeruší a zavede ho k sobě do kanceláře. Sting mu tam řekne, že se chce vyrovnat. Dohodnou se na 50 000 dolarů a zaplacení soudních výloh. Navíc požaduje, aby byl případ uchován v přísné tajnosti. Panu Milterovi se návrh líbí.

Harold vystoupí v kostýmu Barbry Streisandové a sklidí velký potlesk. Ally také tleská, ale je velmi smutná, že Larry nepřišel. Chce odejít, ale všichni ji přemlouvají, ať zůstane. Najednou zhasnou světla. Larry na pódiu zpívá píseň "Every Breath You Take". Ally se pomalu posadí. Larry jde k ní a zpěv přebírá Sting. Larry řekne Ally, že ji miluje a vyzve ji k tanci. Tancují, líbají se a Sting zpívá. Larry se k němu na závěr písně znovu přidá.

Ally a Larry se spolu milují. Potom Larry usne a Ally zůstane vzhůru a přemýšlí.

skladby
"After the Rain Has Fallen" Sting
"Hooked on a Feeling" (Mark James) Vonda Shepard
"The Wonder of You" (Elvis Presley) Jane Krakowski
"We'll Be Together" Sting
"Loving You" (Elvis Presley) LNC
"Don't Rain on My Parade" Jim Bailey
"Every Breath You Take" Sting & Robert Downey Jr.
"My Man" (Barbra Streisand) Vonda Shepard

 

další epizoda

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemožitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a Š (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-15 | všechna práva vyhrazena | crudo@pinknet.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz