doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
4 / 3
další epizoda
Oficiální název: Two's A Crowd
Český název:
Třetí je navíc
Oficiální označení:
#4M03 [AM403]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Rachel Talalay

Guest Stars:

Michael Vartan - Jonathan
Lisa Edelstein - Cindy McCauliff
Matt Malloy - Dr. Spickett
Jill Holden - Wanda Spickett
William Russ - Michael
Florence Henderson - Dr. Shirley Grouper
Terry Urdang - Andrea
Robert Briscoe Evans - právník Walter Emerson
Christopher Hutson - Maitre D'
Michael Albala - Goofball


obsah epizody zpracoval dagvyk, za což mu náleží můj velký dík :)

"Všechno to začalo úsměvem," začne Ally své vyprávění o tom, jak podepisovala dohodu s pohledným mužem středního věku, který se jmenoval Michael. Všimla si, že ten muž se vždycky klidně usmíval, a zeptala se ho na to, přičemž nahlas spekulovala o tom, že nikdy nebyl ženatý nebo překonal rakovinu. Muž odpověděl, že ve skutečnosti byl ženatý, ale jeho žena zemřela na rakovinu. Ally se chtěla omluvit za svou netaktnost, ale on se jen smál a vysvětlil, že když je ve stresu nebo je rozčílený, řekne si tiše, že všechno zase bude v pohodě. Ally tuto schopnost obdivuje. Pak pozval Ally na oběd a ona to přijala.

"Jak mohla způsobit rozchod?" ptá se Ling skepticky. Wanda Spickettová, na první pohled zahořklá žena, říká, že Dr. Shirley Grouperová jí radila, jak udržet manželství, a jediným výsledkem bylo, že ji manžel opustil. Wanda každý měsíc navštěvovala sezení na téma "Jak uspokojit manžela", kde jí bylo řečeno, že by se měla podřídit a dělat milosti, zkrátka, že by měla na manžela čekat denně s pantoflemi, obědem o třech chodech a felací. Ling navrhuje, že manžel Wandu opustil jen proto, že je nepřitažlivá. Ale ona trvá na tom, že rada vzešla od "guru" a že ji chce obžalovat.

Zatím Richard přijde za Ally do kanceláře s tím, že stojí před velkým morálním problémem a že potřebuje její pomoc. Svěří jí situaci Marka a Cindy. Zeptá se na radu, ale Ally je zaskočená a neví jak odpovědět.

Ten večer čeká Ally v restauraci na Michaela. Ke stolu přistoupí dobře oblečený mladý muž a řekne, že se spletl. Omluví se a odejde. Ally má pocit, že mladí, atraktivní muži se objeví vždycky, když začne nějaký vztah, a že tenhle muž je naprosto perfektní, ale že čeká na Michaela, takže ho nemůže mít. Přijde Michael a rande začne docela dobře. Nakonec ale oba zjistí, že nemají nic společného. Jediná věc, která se jim líbí, je disko. Ally tedy vezme Michaela do baru, kde zrovna zpívá Renee. Nell si vezme Elaine stranou a chce po ní, aby šla na sezení zjistit, jaké to tam je.

"Začalo to diskem, ale jak večer pokračoval, mohli jsme najednou mluvit o všem. Začala jsem věřit, že třicetiletá žena může mít mnoho společného s padesátiletým mužem. Když jsme pak ale šli spolu domů, zdálo se mi, že potkávám samé svalovce. Usmívali se na mě a mávali mi. Zdálo se mi, že se zájem vytrácí, ale vrátil ho jeho úsměv.

Mark tančí v baru se Cindy a nakloní se k ní, aby ji políbil. Ona odmítne, ale je jí vidět na očích, že se chce svěřit. Mark řekne, že vypadá trochu vystrašená, a ona přizná, že už měla několik vztahů, ale všechny skončily. Mark ji k sobě přitiskne a pošeptá jí, že on nikam neodejde.

Richard se znovu snaží sebrat odvahu a říct Markovi pravdu. Místo toho jde za Ally a vyžaduje odpověď na své dilema. Ally mu řekne, že by to neměl Markovi říkat, protože muži přijímají jinak věci, které se týkají milované ženy.

Později jde Ally domů a doslova vběhne do cesty mladému muži, kterého potkala včera v restauraci. Začnou si povídat a on ji pozve na večeři. Ally přijme a zahání myšlenku na to, že dělá něco, co nesnáší. Muž se jí představí jako Jonathan a řekne, že je právník. To odpoledne pak Ally jen předstírá, že poslouchá Michaela, ve skutečnosti myslí na Jonathana.

Na seminář hovoří Dr. Grouperová k velké skupině žen, mezi kterými je i Elaine, Nell a Ling, o tom, jak o muže v mládí pečují jejich matky a že stejnou péči potřebují i v dospělosti a jejich ženy by měly tuto péči poskytnout. Nell znechuceně odchází a chce, aby Elaine a Ling šly také.

Na toaletě si Cindy upravuje make-up a zaslechne Ally a Renee, jak se baví o upřímnosti ve vztahu. Renee si myslí, že pravda a vztah nejdou dohromady: "Řekni chlapovi pravdu na prvním rande a podruhé už nepřijde. Mám pravdu?" zeptá se Renee Cindy. Cindy neochotně přisvědčí, ale začíná mít podezření, že i Renee zná její tajemství. Pak rychle odejde. Ally za ní vyběhne a vysvětluje, že Richard se jí ptal na radu, ale ona mu řekla, že by to Markovi neměl prozrazovat, ale že Cindy by mu to měla říct. Všem je jasné, že je Mark zamilovaný.

Později Ally zpanikaří, když si uvědomí, co udělala... domluvila si rande s Michaelem na stejný večer jako s Jonathanem. Rozhodne se, že do osmi bude s Michaelem a v devět se sejde s Jonathanem. A roztržitě vrazí do stejně roztržitého Marka. Cindy s ním chce o něčem večer mluvit a vypadá to velmi vážně. Má strach, že se s ním chce rozejít. Do kanceláře přijde Dr. Grouperová se svou advokátkou na schůzku s Wandou a Nell.

V zasedačce Dr. Grouperová trvá na tom, že nechce shazovat sebevědomé nebo mocné ženy, že pouze řekla, že muži takové ženy nechtějí. A pokud chce Wanda někoho žalovat, měla by žalovat společnost. Wanda připomene, že kvůli její radě od ní manžel odešel. Dr. Grouperová řekne, že pokud si chce žena jako Wanda udržet muže, měla by si najít někoho tlustého, bezzubého, bez jiných možností.

Cindy přijde k Markovi do kanceláře a oba jsou velmi nervózní. Mark se ptá, co se děje. Cindy začne mluvit, ale pak stočí řeč jinam a řekne, že jen chtěla Marka pozvat na večeři a na tanec. Mark souhlasí a políbí ji.

V baru Ally tančí s Jonathanem a přemýšlí o tom, jak by to bylo skvělé, prožít s ním zbytek života...a jaká vychází z Michaela síla a životní moudrost. Za nimi tančí Mark se Cindy, ale ona je nesvá. Mark chce, aby mu řekla, co ji trápí. Cindy mu řekne, aby se k ní víc...ještě víc přitiskl. Markův obličej vyjadřuje hrůzu, když TO ucítí. "Překvapení," řekne Cindy tiše. Mark se od ní odtáhne, úplně zbledne a vyběhne z baru.

Mark a Richard sedí v kanceláři. Richard se ho snaží uklidnit. "Co myslíš tím, že se to stává?" ptá se Mark, "moje dívka má PENIS!" Richard mu jemně připomene, jak je těžké najít někoho, kdo o tebe stojí, a když už se někdo takový objeví, nemusí být vždycky dokonalý. Mark potřese hlavou a odejde.

Při slyšení řekne Nell panu Spickettovi, že se prý rozešel se svou ženou, když začala být submisivní. Pan Spickett nervózně poposedl a pak přiznal, že Wandu už šest let nemiloval a že s ní zůstával jen proto, že se bál velké scény. Nakonec, když se stala více submisivní, už mu připadalo snazší ji opustit. Když odchází, řekne, že Wandě nikdy neřekl, že ji nemiluje, a žádá, aby jí to také neřekli. Když se Wanda vrátí, radí jí Ling, aby svou žalobu stáhla.

Mark jde v noci bostonskou ulicí a ocitne se před Cindyným domem. Váhavě zaklepe a když mu otevře, omluví se jí, že utekl. Cindy ho ujistí, že je to normální reakce. Po chvilce ticha se jí Mark zeptá, jestli má na večer nějaké plány. A přizná se, že se s ní chce dál vídat. Cindy začne plakat a pak se s Markem obejmou.

Ally je na večeři s Michaelem a připravuje se na setkání s jeho dospělými dětmi. Jeho dcera je starší než ona. A jeho syn? Jeho syn je Jonathan.

pokračování příště...

skladby

I Love the Night Life (Alicia Bridges), Lisa Nicole Carson
This Boy (Lennon/McCartney), Vonda Shepard
For the Love of Him (Bobbi Martin), Florence Henderson
Sweet Caroline (Neil Diamond), William Russ


Mr. Big Stuff (Jean Knight), Lisa Nicole Carson

 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz