doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
4 / 4
další epizoda
Oficiální název: Without A Net
Český název:
Bez záchranné sítě
Oficiální označení:
#4M04 [AM404]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Mel Damski

Guest Stars:

Michael Vartan - Jonathan
Lisa Edelstein - Cindy McCauliff
Albert Hall - soudce Seymore Walsh
Don McManus - Harrod
Louie Anderson - terapeutka
William Russ - Michael
Jami Gertz - Kimmy Bishop
Terry Urdang - Andrea
Renee Goldsberry - křoví #1
Vatrena King - křoví #2
Sy Smith - křoví #3
Lisa Brounstein - Beatrice
Karen Furno - soudní úředník
Joe Ochman - patrona #1
Gail Bearden - patrona #2obsah epizody zpracoval dagvyk, za což mu náleží můj velký dík :)


Ally sedí jako srnka vystrašená světly reflektorů a je konfrontována před otcem a synem. Omluví se, že musí jít na záchod. Když se vrací zpátky, narazí do Kim Bishopové, své bývalé spolužačky z práv. Ta Ally nadšeně pozdraví. Pak ji představí svým známým. Řekne o Ally, že byla dvakrát po sobě zvolena puritánkou roku a že se ji nabídla místo v Křesťanské koalici, ale ona to odmítla. Rozčílená Ally řekne, že chtěla do koalice vstoupit, zvlášť když jí Kim slíbila zadarmo spermicidní gel...ale když si ho chtěla pod stolem vzít, našla Kim, jak ho ocucává jejímu příteli. Kim úplně zbledne, její přítelkyně jsou v šoku. Ally se usměje a odejde zpět ke stolu, pokračovat v tom podivném večírku. Michael navrhuje, že z celé věci vycouvá, protože nechce chodit s někým, o koho má zájem jeho syn. Ale Jonathan rychle vyskočí, řekne, že to ON musí uvolnit místo svému otci. Ally chce něco říct, ale Jonathan ji přeruší, omluví se a odejde. Michael se také omluví s tím, že potřebuje čas na rozmyšlenou.

"Takže tě oba pustili k vodě," řekne doma Renee. Všechny ženy jsou zase u Ally na pravidelném pyžamovém večírku. Elaine navrhuje, že by Ally dál měla chodit s oběma. Nell s tím souhlasí, protože podle ní je těžké najít skvělého chlapa, který je navíc svobodný. Zazvoní zvonek. Ally jde otevřít. Za dveřmi je Jonathan. Omlouvá se, že tak rychle odešel. Ally ho chce přerušit, ale on se dál ptá, jestli se jí líbí Michael, protože je to skvělý chlap, nebo jestli ji přitahuje sexuálně. Ally ukáže do pokoje za sebou, kde sedí všechny její přítelkyně, a zeptá se, jestli by na to mohla odpovědět později. Jonathan se rozpačitě ujistí, že odpověď určitě dostane, a odejde.

Druhý den narazí Ally na ulici do rozzlobené Kim. Ta se na Ally nepřátelsky podívá a řekne, že ji urazila před jejími přítelkyněmi a že na ni podala žalobu. Ally pak jde dál a narazí do Larryho. Začnou si povídat a Ally uslyší úvodní melodii z "My Girl". Larry se ptá na Briana a Ally mu odpoví, že se rozešli a že teď chodí s otcem a synem. Larry nabídne Ally, že pokud by se potřebovala svěřit, může kdykoli přijít.

V kanceláři řekne Ally všem o procesu s Kim. Nell je rozrušená a po chvilce řekne, že situace mezi Markem a Cindy je pro firmu neúnosná. Mark jí chladně odpoví, že jde pouze o jeho soukromou záležitost. Přijde Elaine a řekne, že na Ally čeká Michael.

Michael se začne omlouvat za to, co se stalo, a ptá se Ally, jaké jsou její city k Jonathanovi. Řekne, že on i jeho syn považují Ally za nejúžasnější bytost, s jakou se kdy setkali, a tak by bylo škoda, aby ji aspoň jeden z nich nezískal. Rozhodnutí ale nechávají na Ally. Ally odpoví, že je nezná tak dlouho, aby se mohla rozhodnout, takže se bude stýkat dál s oběma. Slíbí ale, že si nebude vyměňovat sliny ani jiné tělesné tekutiny s žádným z nich, dokud se definitivně nerozhodne. Michael souhlasí a odejde.

Později Ally zjistí, že v souvislosti s Kiminým případem jí musel Richard obstavit plat. Ally popadne Elaine za ruku a řekne, že se to musí rychle řešit. Zatím vystoupí Cindy z výtahu a Nell se jí lekne. Štítivě se jí vyhne. Cindy jde za Markem pozvat ho na oběd. Políbí ho a v pozadí můžeme sledovat Nell, jak se zoufale snaží co nejrychleji odjet výtahem. Když Cindy odchází, uvidí Mark, jak na něj John a Richard zírají. Cindy přivolá výtah, ale Nell je stále uvnitř a zase se lekne. "Znervózňuje vás můj penis?" zeptá se.

Ally přijde za Larrym do kanceláře a žádá ho, aby ji zastupoval v jejím případu. Larry souhlasí a chce znát podrobnosti. Pak se dohodnou, že se sejdou s Kim u soudu. Ally podá Larrymu stížnost a chce se ještě něco zeptat. "Syn bude pravděpodobně žít déle," odpoví Larry.

John visí hlavou dolů a přijde za ním Mark. Chce od Johna upřímnou odpověď, co se týká jeho vztahu k Cindy. "Nech to plavat," řekne John. Markovi se tahle odpověď nelíbí. John dodá, že je jistě spousta důvodů, proč v tom vztahu pokračovat a jen jeden, proč skončit. "Pro všechno na světě, Marku, vždyť ona má PENIS!" zakřičí John.

Kim a Ally a jejich zástupci jsou u soudu. Soudce Walsh rozzlobeně požaduje, aby mu Larry vysvětlil, na jakém základě požadují zamítnutí žaloby v den, kdy byla podána. Larry řekne, že žaloba byla podána na základě zákona, který považuje narážku na ženinu cudnost za urážku na cti, ale že to už je dávno přežité a pokud v současné době řekne někdo ženě, že je promiskuitní, poděkuje žena za kompliment. Soudce Walsh rozhodne, že pokud Ally tohle řekla před Kiminými přítelkyněmi, mohlo ji to urazit, a Allyin návrh zamítá.

John přijde za Markem a omlouvá se mu. Říká, že kdysi chodil s krásnou ženou, která však měla pod nosem chloupky. Nebyly ani vidět, ale při polibku je cítil a od té doby má tik, když si na to vzpomene. Tehdy šli navštívit terapeuta, který se zabýval problémy dvojic s neobvyklými rozdíly. Dá Markovi jeho adresu a navrhne mu, aby tam se Cindy zašli.

Ally přijde domů ze schůzky s Michaelem a řekne, že už se brzy rozejdou. Potom mluví o Allyině případu. Renee se ptá, proč si na to Ally najala Larryho. Ally vyhýbavě odpoví, že chtěla někoho zvenčí. Renee řekne, že si mohla najmout ji, a ptá se, jestli si Ally o Larrym všechno zjistila. Renee to udělala a přišla na to, že Larry je ženatý. Ally předstírá, že jí to nevadí, ale je na ní vidět, že je zklamaná.

John a Cindy jsou u terapeuta. Jsou zde různorodé dvojice - mladý muž a stará žena, tlustá žena s albiniózním trpaslíkem, žena se siamskými dvojčaty srostlými hlavou a další podivné páry. Po schůzce se Cindy cítí dotčená, že ji tam Mark zavedl. Řekne, že není zrůda, a pokud si to o ní Mark myslí, bylo by pro oba lepší se rozejít.

Ally a Larry přijdou do kanceláře kvůli vyrovnání s Kim. Larry řekne, že to zvládne, pokud Ally nebude napadat Kim, a zakáže jí mluvit. Larry se pak ptá Kim, jestli ji lidé opravdu považují za cudnou osobu. Kim na tom trvá a řekne, že ženy ze spolku by ji za cudnou považovaly, i kdyby to, co řekla Ally, bylo pravda. To Larrymu jako odpověď stačí.

V baru Ally vypráví Jonathanovi o případu, když vtom uvidí Larryho s Nell. Ally jde k jejich stolu. Zavede Larryho stranou a ptá se, jestli se mu nezdá divné být v baru s Nell, když je ženatý. Larry ubezpečí Ally, že je rozvedený. Poté se vrátí ke stolu.

Richard vysvětluje Markovi, proč by se měl se Cindy rozejít. Mark ale namítá, že Cindy byla první žena, se kterou si měl o čem povídat. Richard trvá na tom, že muž by si neměl se ženou povídat, protože pak začne odmlouvat. Podle něj má být žena obscénní a mlčet. A podotkne, že Cindy je dost obscénní. Cindy se objeví ve dveřích. Richard se chce vytratit z kanceláře a snaží se Cindy vyhnout, aby o ni ani trochu nezavadil. Cindy se ptá Marka, jak míní ve vztahu pokračovat. Mark řekne, že teď vidí v Cindy spíš devianta a že mu není lhostejné, jak na jejich vztah pohlížejí ostatní. Cindy je hluboce raněná a s bolestným úsměvem řekne Markovi sbohem. Otevře dveře a vpadne Richard. Cindy mu poděkuje a políbí ho. Richard není schopen slova a s prasečím chrochtáním uteče na záchod.

Příští ráno čeká Ally na Larryho v kanceláři. Nell k ní přistoupí a Ally se jí ptá, jak dlouho byli včera s Larrym v baru. Nell se usměje a řekne, že nekouká na čas, když je s někým sympatickým. Přijde Larry. Znovu se sejdou a Kim a jejím právníkem. Larry donutí Ally, aby se Kim omluvila, a ta potom stáhla žalobu. Ally musí uhradit soudní výlohy.

Ally pak zavede Larryho k sobě do kanceláře. Křičí, jak to mohl chtít, aby se omlouvala té strašné ženské. Larry podotkne, že se mu podařilo ji přesvědčit, aby stáhla žalobu. Ally napadne Larryho, že není vhodné, aby se scházel s Nell. Pak zakřičí: "Případ skončil, můžeš jít!" Larry klidně řekne, že nechce odejít a navrhne, aby se Ally rozešla s otcem i synem, on že se nebude scházet s Nell, a místo toho mohou chodit spolu. Ally souhlasí.

Ten večer se Ally rozejde s Michaelem i s Jonathanem, protože by se jí nelíbilo být Jonathanovou matkou ani Michaelovou dcerou. Pak jde do baru s Larrym. Právníci sedí poblíž u stolu a smějí se. "Myslím, že v sobě našli zalíbení," podotkne suše Renee.

skladby

I Want You Back (The Jackson Five), instrumental
My Girl (The Temptations), instrumental
I Am, I Said (Neil Diamond), William Russ
Chains (King/Goffin), Vonda Sh

epard
I'm Gonna Make You Love Me (Temptations/Supremes), Vonda Shepard & Jeffrie Osbourne
The Wildest Times of the World (Shepard/Landau), Vonda Shepard

 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz