doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal
předchozí epizoda
4 / 9
další epizoda
Oficiální název: Reasons To Believe
Český název:
Dospět k přesvědčení
Oficiální označení:
#4M09 [AM409]

Napsal: David E. Kelley
Režie: Ron Lagomarsino

Guest Stars:

Anne Heche - Melanie West
Anne Haney - Brandy Engblom
Albert Hall - soudce Seymore Walsh
Paul Dooley - Nicholas Engblom
Luck Hari - Dr. Keshin
David Swift Brengle - předseda poroty
Renee Goldsberry - křoví #1
Vatrena King - křoví #2
Sy Smith - křoví #3
Loretta Jean - ?
Pauline H. Jones - ?
Sylvia Davis Shaw - ?
Jan Hoag - ?
Laura Michelle Smith - ?
Richard McGonagle - ?
Greg Daniel - ?obsah epizody zpracovala Michaela, za což jí náleží můj velký dík :)

John se dívá z okna své kanceláře, jak se venku snáší sníh, když za ním přijde Ally a vyleká ho. Johnovi se svezou kalhoty až ke kotníkům, shýbne se, aby je sebral, zakopne o židli stojící za ním a zřítí se za stůl. "Jé, co to děláš ?" ptá se Ally. "Snědl jsem něco špatného, dostal větry a tak jsem si rozepnul kalhoty. Omluvám se," koktá. Ally vyzvídá, co dělá ještě tak pozdě v práci, když nemá žádný rozpracovaný případ. "Víš, někdy je hrozně těžké odejít domů, když venku tak krásně sněží… a když…" odmlčí se. "… jsi sám" doplní Ally. John říká, že mu připadá, že bude už navždycky sám. Představuje si sám sebe za 30 let - starý chlap s ošuntělým kufříkem. Podívá se ke dveřím a zaječí. Postava stojící ve dveřích taky ječí, pak se oba uklidní a John v příchozím poznává kolegu právníka Nicholase Engblooma. John představí Nicholase Ally. " TEN Nicholas Engbloom? ptá se Ally. John říká, že vyrůstal dva domy od Nicholase. Nicholas prosí Johna o pomoc s jedním případem. "Ty máš případ? Myslel jsem si, že šel do penze?" Ptá se John. Nicholas říká, že dělá jen ten jeden poslední případ, ale že má problém se svou klientkou, protože s ním nechce mluvit a nedůvěřuje mu. Ona má Tourettův syndrome (TS), říká. Pak znovu požádá Johna o pomoc. Ally se vyptává, jak k vraždě došlo. "Přejela svého milence autem" , odpoví. "A pak přes něj ještě couvla." Nicholas tvrdí, že to bude těžký případ, a John s Ally přikyvují.

Ráno se ve firmě opět koná schůzka, Richard rozděluje nové případy. "Vražda? ptá se. "Ano, je to tak. Přejela svého přítele" odpoví John. "A čím se brání ? Že měla špatné pneumatiky? ptá se Richard. Ling se ptá Johna, proč potřebují ještě jeho, když případ dělá Nicholas Engbloom. Protože klientka má nějaké komunikační problémy, protože má TS. "Ou, Tourettův syndrom" dělá Richard obličeje. "Ty víš, co to je, Richarde ?" ptá se John. "Díky, Johne. Byl jsem ve výboru Společnost pro Tourettův syndrom kvůli mé charitativní práci." (Všichni valí oči.) "Znamená to, že pokřikují a pobíhají jako opice, správně?" říká Richard. Elaine přijde pro Johna, že na něj v kanceláři čeká nějaká žena. Richard se ptá, jestli je hezká. "Ano, Richarde. Přesně tvůj typ. Parádní lalok." odpoví Elaine. Ling se na Richarda zle podívá. "Jen jsem se ptal…" mumlá Richard.

John jde do kanceláře a zjistí, že na něj čeká Brandy, žena Nicholase Engblooma. John jí říká, že zrovna s Nicholasem mluvil a že spolu dělají na tom případu. "Aha. Myslela jsem, že bys mě mohl zastupovat, ale když děláš s Nicholasem, určitě budeš zastupovat jeho", říká Brandy. John se ptá, co se děje, a ona odpoví, že se chce nechat s Nicholasem rozvést, protože jí slíbil, že půjde do penze a slib nedodržel. "Ale ze všech šťastných párů na světě…" začne John. "To on je šťastný, já ne, já pořád jenom čekám…" odsekne Brandy. John se rozhodne sehnat pro ni alespoň dobrého právníka, když jí nemůže zastupovat on.

A jde spolu s Ally o pomoc žádat Larryho. Jenže ten nesouhlasí a jen vrtí hlavou. Ally na něj dělá obličeje a John ho přesvědčuje. "Když je budeme zastupovat spolu, může se nám podařit dát je zase dohromady…" John říká, že to je nejlepší pár, co zná, a rozvádět se v 70. letech je odporné. Pokusí se přesvědčit Larryho rčením "Já vím, že ovlivňuješ lidi. Dělal jsi to s Kimmie, dělal jsi to s Elaine a bůh ví, jak to děláš s Ally. Ally souhlasně přikyvuje a usmívá se. Pak říká Johnovi, že to Larry bere, protože tohle přece nemůže odmítnout. Larry jen zírá… "Díky", říká Johna Larry po nich jen bezmocně hodí tužku.

Nicholas jde s Johnem do konferenční místnosti, kde Melanie, klientka, která zajela svého přítele, čeká. John se představuje : "Melanie, já jsem Jonathan Cage. Vlastně, ne Jonathan. Správně John. Ou, omlouvám se. Někdy když jsem nervózní, přidávám si slabiky, abych vyplnil odmlky…", koktá a píská nosem. Pak představuje Ally. "To je můj bratr Ally McBeal. Tedy, sestra. Myslel jsem "bratra" jako termín. Právníci si mezi sebou někdy říkají bratři. Je to archaismus." koktá. Melanie vykřikne a vymrští ruku a John to po ní opakuje. Všichni se na něj dívají. "Teď to vypadá, že mám TS, ačkoli nemám příznaky. Ale jeden z mých symptomů je, že někdy napodobuji ostatní lidi. Je to bezděčné, stejně jako vaše příznaky. Chci, abyste věděla, že jsem Vás nezesměšňoval," pokusí se to vysvětlit. Melanie ujistí Johna, že mu věří. John si myslí, že by na porotu nejvíc zabralo dočasné pominutí smyslů, ale Melanie nesouhlasí. Říká, že se na ní lidi dívají, jako by byla duševně nemocná. "Lepší by bylo nahlížet na vás jako na duševně nemocnou, než jako na chladnokrevného vraha", míní John. "Jestli na mě nahlížíte jako na duševně nemocnou, nechci, aby jste mě obhajoval", říká Melanie a rukou udeří do stolu. Omlouvá se, že to byl další tik. "Ve vašem doznání jste přiznala, že jste přišla do domu vašeho přítele s úmyslem jej zabít. Je to tak ?" ptá se John. Ona odpoví, že ano. John se diví, proč ho nezabila už v domě. Melanie sebou škubne a řekne "Trpaslíku, pidižvíku." "To dělala i mně", šeptá Nicholas. "Nicholasi, tyhle projevy jsou nedobrovolné. Je to vina TS", vysvětluje John." "Poughkeepsie", vyhrkne Melanie. Ally se pokouší zadržovat smích. "Když jste opustili dům, byl ještě živý a postavil se před vaše auto" pokračuje John. "Vypadá to, že Vám ze vzteku přeskočilo a přejela jste ho". Ale Melanie trvá na své, že netrpěla dočasným pominutím smyslů. "Řekla jsem to jemu (Nicholasovi) a říkám to i vám. Můžeme už začít se soudem? John říká, že soud začne po obědě.

Richard vyzvídá od Marka, jaká je Elaine v posteli. "Vždycky jsem to chtěl zkusit, ale bál jsem se, že bych mohl něco chytit…" říká Richard. "Mluvíš o ženě, se kterou chodím", vyjede na něj Mark. "Já vím. Proto se ptám." Mark znechuceně odejde.

Nicholase těší, jak John pokročil s Melanií. Elaine oznamuje, že v zasedačce na ně čekají paní Engbloomová a Larry. Nicholas se ptá, o co jde. John vysvětluje, že by se měli dohodnout, ale Nicholas protestuje. "Jestli se nechceš rozvést, tak tady zůstaneš.." odtuší John. Richard dává Elaine nějaké spisy, když spatří Nicholase. "Teda! Nicholas Engbloom v mé firmě. Měli bychom to někam napsat." A pak se ptá Elaine, jak to šlo s Markem. Elaine se diví, proč to chce vědět a Richard říká, že o tom Mark nechce mluvit a že tedy asi není o čem mluvit…

V zasedačce se Nicholas ptá Brandy, kde vzala tu drzost a hned musela najímat právníka. "A kde ta jsi vzal tu drzost vzít další případ ?" ptá se Brandy. Larry je uklidňuje a navrhuje, že by měli začít v klidu a na razanci přidávat postupně. Ally zajímá, jestli jediným problémem je Nicholasův odchod do penze. Oba to potvrdí. "Nikdy jsem ji nepodváděl. Celých čtyřicet let jsem se nepodíval na jinou ženu. Každý večer se k ní vracím domů." říká Nicholas. Ale ona oponuje, že má nemocné srdce a doktoři mu řekli, že musí do penze. Nicholasovi se to nezdá důležité, že se vrátil do práce, ale Brandy to hrozně vadí. "Proč nemůžeme naše velké důchodové plány odložit o měsíc?" Ptá se Nicholas. "Proč je to tak zatracený důležitý?" ptá se. "Protože nechci být ta, kvůli které se vracíš každý večer domů, ale ta, kvůli které se ráno probouzíš !" na to Brandy. "Bojím se penze jako čert kříže, mám strach, že vnitřně odumřu. To není, že bych tě nemiloval. Ale nestačí to." Brandy odtuší "Hádám, že to bude ten problém. Mě to totiž vždycky stačilo."

"Nic se nestalo? Richard vyzvídá na Markovi na záchodech. "Je něco v nepořádku s tvým pinďourkem ? ptá se okolojdoucí Ling. Ale Mark odpoví, že ne. Připouští, že byli oba nervózní kvůli očekávaným Elaininým zkušenostem. "Jasně, chápu. Bál ses, jak obstojíš proti tisícům chlapů, co měla před tebou…" na to Richard. "Potřebuješ "rajcovačku". John má Barryho Whitea, já Toma Jonese. Pomáhá mi to, Ling ?" "Úžasně" odpoví Ling.

"Ne všichni chlapi spěchají, Elaine," utěšit ji Ally. "Larrymu a mně to trvalo skoro měsíc, než jsme…. víš co…" "Dobře, ale já nejsem jako ty, Ally. Jsem víc… nadržená…" Ally si myslí, že muži zpomalí, když si myslí, že by to mohlo být to pravé. "Třeba to vyjde, Elaine…" Elaine vyzvídá, jaké to bylo poprvé s Larrym. "Bylo to tak neuvěřitelně…. soukromé…" říká Ally.

U soudu se ptá žalobce svědka, paní Gayle, co viděla v době vraždy. Gayle vypovídá, že viděla, jak na sebe Melanie se svým přítelem křičeli, on mával rozčileně rukama. Ale neslyšela, co si říkali. V tom Melanie vyjekne "Tlusťoška ! Hroch! Hroch" Svědkyně říká, že viděla, jak Melanie přejela svého přítele. John se jenom ujišťuje, že nemohla slyšet, co si říkali a už nic dalšího nechce. Žalobce chce případ urychlit, ale Johnovi se nelíbí, že by měla obžaloba trvat jen 20 minut. Soudce odročuje soud na následující den.

Brandy říká Larrymu, že se nechce bavit o situaci, která nastala. "Milujete svého muže?" ptá se Larry. "Nikdy ho nepřestanu milovat, jsem mu oddaná celý život." "Tak proč se chcete rozvést ?" ptá se Larry. "Protože chci…" odpoví Brandy. "Larry, on umře. Má nemocné srdce. Slíbil mi, že půjde do penze. Víte, my jsme nikdy neměli děti. Zčásti také proto, že jsme prostě chtěli být spolu." Larry chce vědět, co by dělali po zbytek života, když by Nicholas odešel do penze. "Asi bychom tančili. Každý pátek večer mi namíchal pití a tančili jsme na Johnyho Mathise. Larry vyskočí, prohlásí, že Johnyho Mathise miluje a hned pustí jeho hudbu. "Myslel jsem si, že jsem v dřívějším životě byl Johny Mathis, ale pak jsem zjistil, že není mrtvej…" Žádá Brandy o tanec, ta nejdřív nechce, ale pak s Larrym tančí. Přichází Ally a Larry jí říká "Ahoj Ally! To není to, co si myslíš. Je to jen nezávazný sex, že, Brandy?" a dá Brandy ruku kolem ramen. Ally říká, že John s Nicholasem jsou ještě u soudu. "A ruce pryč od mého kluka!" varuje a Larry ruku stáhne.

Melanie a John jsou v konferenci místnosti. John říká, že jí nemůže pomoct, když mu neřekne, jak to doopravdy bylo. Nevěří Melanii, že šla do přítelova domu, aby ho zabila. To by ho zabila už v domě a ne ho přejela. Myslí si, že jí přeskočilo z hádky a že to byla duševní porucha. Melanie křičí, pak křičí i John. Melanie konečně připustí, že to bylo nehoda, že nechtěla přidat plyn. "Můj Tourettův syndrom způsobil, že to co se mi děje s rukou, udělala i moje noha. Neuvědomila jsem si, že jste ho přejela. Myslela jsem, že je pode mnou, tak jsem mu chtěla uhnout a přejela jsem ho zase." "Proč to neřeknete před soudem ? zajímá Johna. "Protože je to tak ponižující. Moje noha vystřelí a přejedu někoho mým autem? Vždycky se mi vysmívali. To je nejhorší. John se diví, že jí přijde lepší strávit celý život ve vězení než strpět trochu posměchu. "Vykazují mě kvůli mému stavu z kina. Rodiče ode mě odhánějí svoje děti, protože se bojí, abych jim něco neudělala. Myslím, že bude lepší, aby ve mně viděli chladnokrevného vraha než blázna." John se ptá, jestli to zkusila s léčbou, ale Melanie prášky bere. John si myslí, že vězení není přípustné a vyžaduje po ní, aby zítra před soudem řekla pravdu.

Richard a Mark nacvičují rajcovačku na záchodech. Vidí je při tom Nell a žádá vysvětlení. "To je rajcovní tanec. Pamatuješ? Poradila jsi mi to ty…" říká Richard. Ale Nell si myslí, že když budou ženy opravdu respektovat, pak ženy udělají, co jim na očích vidí. "Muži si myslí, že všechno zvládnou květinami a sladkými řečmi, ale obyčejná úcta udělá víc." vysvětluje Nell.

Nicholas vysvětluje, proč nechce jít do penze. Vzpomíná, jak na večírku na rozloučenou, který mu uspořádali v práci, se naposledy rozhlédl po své kanceláři a uvědomil si, jak se mu změní život. Pak už si jen pamatuje, jak stojí na okenní římse a chce skočit. "Co bychom dělali po odchodu do důchodu, Brandy? Odjeli bychom na Floridu a tam usrkávali daiquiri, chodili do heren a pořád hledali naše zuby?" ptá se. Brandy nechápe, co je na tom špatného. Nicholas říká, že po něm chce, aby byl starý. "Ale ty jsi starý", odpoví Brandy. Nicholas namítá, že může být starý doma nebo na golfovém hřišti, ale v soudní síni si připadá ještě silný. "Dobře", říká Brandy a odchází. "Jdi si do své soudní síně. Byla jsem takový blázen..."

Ally a Larry leží večer v posteli. Ally se ptá Larryho, jestli hodně miluje svojí práci. "Ptáš se, jestli je v mém životě na prvním místě ? Doufám, že ne…" odpoví Larry, "ale někdy se to mužům stává." Ally říká, že nechce předbíhat událostem ale jestli spolu vydrží, tak nechce, aby se to stalo právě jim. "Já taky ne" odtuší Larry.

U soudu Melanie vypovídá, že se svým přítelem chodila 6 měsíců že byl jejím šéfem v práci. Popisuje, co se stalo v den, kdy ho přejela. "Hádalo jsme se. Sedla jsem do auta a chtěla odjet a on na mně křičel, ať neodcházím vprostřed hádky. Potom… (vykřikne v souvislosti s TS). Byla to nehoda. Nechtěla jsem ho přejet." Žalobce se jí vyptává, jestli měla svého přítele ráda. Melanie odpoví, že ano. "A je pravda, že se s vámi právě ten den rozešel, že ? Mám pravdu?" ptá se. "To jsem nikdy nepopírala", říká Melanie. Žalobci se nelíbí, že nejdřív říkala, že ho zabila úmyslně, a najednou je z toho nehoda. Ptá se proč, a Melanie odpovídá, že se cítila ponížená.

Larry jde s Brandy k soudu, aby podala žádost o rozvod osobně. Brandy se diví, ale Larry tvrdí, že se změnily předpisy. Jakoby náhodou jdou okolo sekce, kde probíhá líčení s Melanií a kde je i Nicholas. Upozorní na to Brandy, ale ta není hloupá a je jí jasné, že jí tam vylákal úmyslně. "To je skutečný důvod, kvůli kterému jsme sem šli… Larry, vypadám jako hlupačka ?" ptá se. "Brandy, jste rozzlobená, protože chcete, aby s vámi Nicholas žil váš život. Ale já se ptám, jestli jste někdy opravdu zkusila žít s ním ten jeho ?" zajímá se Larry.

U soudu vypovídá lékař - odborník na TS. "Motorické tiky rukou a nohou nejsou nic neobvyklého" říká. Potvrzuje, že Melanie trpí záškuby a že to má souvislost s nohama. Při extrémním psychickém zatížení se může projevit nějaký další tik. Nicholas se ho zeptá, jestli je možné, aby Melanie nedobrovolně šlápla na plynový pedál. Doktor řekne, "ano, je to více než možné".

Melanie a John jsou v konferenční místnosti, a probírají své šance. John si myslí, že porota bude o vraždě pochybovat a že mají naději. Nicholas bude mít závěrečnou řeč a třeba porota změní názor. John vzpomíná, že jako kluk chodil k soudu, jen aby si Nicholase poslechl a že díky jemu se stal právníkem. "A teď je tu pro vás." říká Melanii. Ta sedí vedle něj a říká "ale vy jste taky můj právník", popadne Johna za ruka a děkuje jemu, že jí dal sílu zkusit to. Ally je vidí ze dveří a usmívá se.

Venku Ally přesvědčuje Johna, že se Melanii líbí. John si to nemyslí a namítá, že je to jen klientka. Ale Ally mu říká, že když vyhrají tento spor, mohl by si s Melanií vyjít. "Ale s tím jejím syndromem by to byla asi nebezpečná kombinace" říká John. Ally se ptá proč. "Co když budeme třeba potřebovat zavolat záchranku? Já začnu pikapsovat a ona začne štěkat. Ne, to by mohlo být velmi nebezpečné." Najednou se rozrazí dveře chodby a dovnitř vběhnou záchranáři. Larry je gestem přivolá do soudní síně, Ally a John běží zjistit, co se stalo. Na nosítkách nesou ven Brandy a Nicholas běží za ní. Co se stalo ? ptá se Ally. Larry odpovídá, že zkolabovala.

V nemocnice všichni čekají, až dostanou zprávu o Brandině stavu. Doktorka jim přijde říct, že Brandy prodělala rozsáhlý infarkt, ale že se z toho nejspíš dostane. Nicholas v tom vidí pokyn od Boha a slibuje, že se polepší.

Richard a Mark na záchodě trénují tanec, přes dvířka je pozoruje Nell. Myslí si, že jsou připraveni.

Večer se většina právníků přesune do baru. Richard tančí s Ling a Mark s Elaine. Ally mluví telefonem s Larrym, že Brandy už je líp. Ally mluví do duše Nell, že život je příliš krátký a jestli nemá pocit, že jí protéká mezi prsty. Ale Nell jí na to odpoví, že jim to s Larrym moc přeje, ale že je se svým životem spokojená.

John a Nicholas sedí u Brandiny postele. Nicholas vysvětluje Johnovi skutečný důvod, proč se bojí jít do penze. Bojí se, že když bude celý den doma, nebude pro Brandy dost dobrý. "Co když mě přestane milovat?" uvažuje. "Ona tě nikdy nepřestane milovat," ujišťuje ho John. "Vždycky když jsem vyhrál případ, tak jsem ho vyhrál pro klienta. Ale tajně jsem je vyhrával i pro ni," říká Nicholas. John si myslí, že by to měl říct přímo Brandy, až se probudí. Nicholas ho prosí, aby závěrečnou řeč vzal za něj, a on mu to slíbí.

John chodí bosky po kanceláři a cvičí si závěrečnou řeč. Ally se ptá, jestli je už připravený, ale John ještě není. Není mu jasné, jak má přesvědčit porotu, že to neudělala úmyslně, když neřekla ani "bože". "Je opravdu těžké najít v tom smysl. Ally se ho ptá, jestli to opravdu musí dávat smysl. "Některé věci opravdu nedávají smysl, nemyslíš?" ptá se. "Například které?" zajímá Johna. Třeba láska, nebo krása, protože je ovlivněna očima pozorovatele, a třeba humor opravdu nedává smysl, protože kdo může s jistotou říct, co je zábavné. "Ally, vysvětlím ti to. Ona štěká, ona ječí a pak ječím já. Její malá ručka vystřelí a mlátí do věcí. Když jdu do kina, zajímá mě, co se děje na plátně, ne vedle mě. Nedávalo by to smysl…" "Hmmmm…" zahučí Ally a odejde.

"Tak co, jak zabrala rajcovačka?" ptá se ráno Richard Marka. "Neuškodila" odvětí Mark a spokojeně se usmívá. "Ling se mě nemohla v noci nabažit. Zčásti proto, že jsem si vzal Véčko." říká Richard. "Viagru?" ptá se nevěřícně Mark. Ale Richard říká, že úcta není všemocná. Vchází Elaine a Richard se ptá "hele Elaine, nic mi do toho není,ale jaký byl Mark v noci? Elaine neodpoví, začne Marka líbat a oba se skácí před Richarda na stůl.

Žalobce má závěrečnou řeč. Říká, že je divné, že Melanie přejela svého přítele a přiznala se. Ale u soudu změnila názor a tvrdí, že to byla nehoda. Žalobce si myslí, že zneužívá svou nemoc, aby se osvobodila. Pak nastupuje John. Říká, že TS není nemoc, ale porucha. "Když někdo trpí Tourettovým syndromem, trhá nohama nebo rukama, ale je to nechtěné a nevítané, stejně jako infarkt. Představte si, že z vašich úst vylétne slovo, které jste vůbec nechtěli říct. Zkuste si udržet sebeúctu, když štěkáte na lidi. Nebo vyjeknete v kostele." Zkrátka se snaží přesvědčit porotu, že Melanie je v tom nevinně.

Brandy, Nicholas a Larry hrají scrabble na nemocniční posteli. Nicholas se ptá Larryho, co tam ještě dělá, když jejich spor skončil. Ale Larry tvrdí, že to ještě neslyšel od své klientky. Brandy říká, že nemá ráda slovo "skončil", že se jí mnohem víc líbí slovo "penze". Říká Nicholasovi, že za to slovo je hodně bodů, a on souhlasí a bere ji za ruku. "Ano, Larry, ten spor skončil", říká Brandy a Larry se s úlevou sesouvá přes postel.

Porota vynáší rozsudek "nevinná z vraždy II. stupně". Melanie děkuje Ally a Johnovi. "Tak jsem volná? ptá se. "Volná a svobodná" ujišťuje ji Ally. Pak je nechává o samotě, aby se domluvili na účtu. Melanie se ptá Johna, jestli se mohou odvolat, ten nechápe a připomíná, že vyhráli. "Já vím, ale to bych se mohla scházet se svým právníkem. Myslím, že některé věci cítíme stejně. Co kdybych slíbila, že už nikdy nesednu za volant ? John jí chce pozvat někam na večeři a Melanie ho políbí.

V baru tančí všechny páry spolu, jen Nell a Renee sedí osamoceně u stolu. "Když to takhle půjde dál, stanou se z nás přítelkyně" říká Nell. Ale Renee si myslí, že to se nikdy nestane. Melanie se ptá Johna, jestli mu nevadí, že si začala jako první, ale John říká, že chodí jen s těmi, co si začnou jako první, protože se bojí udělat první krok. A Melanie pořád mluví. Ale John ji přerušuje "Tanec je tichý obřad a jestli máš mluvit, ať je to aspoň bezděčné…" Melanie ho kousne jemně do ucha a John vypadá rozrušeně. V nemocnici spolu pomalu tančí Brandy s Nicholasem…


skladby
"Reason to Believe" (Rod Stewart) performed by Vonda Shepard
"Then You Can Tell Me Goodbye" (Johnny Mathis)
"It's Not Unusual" (Tom Jones)
"RESPECT" (Aretha Franklin)
"Come See About Me" (Diana Ross & The Supremes)
"RESPECT" (Aretha Franklin) Lisa Nicole Carson
"Then You Can Tell Me Goodbye"(Johnny Mathis) Vonda Shepard
 

další epizoda


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz