doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

Ally McBeal

Vonda Shepard
místo narození: New York, USA
datum narození: 7. 7. 1967
sourozenci: mladší sestra Rosetta
stav: svobodná
hraje: sama sebe (Vondu Shepard) - zpěvačku v klubu pod firmou

Narodila se v roce 1963 v New Yorku. Vondin otec byl herec a matka modelka. O hudbu se začal zajímat ve čtrnácti letech, kdy také začala zpívat a hrát po menších losangelských klubech.

Na počátku své opravdové kariéry hrála na klavír pro Al Jarreau, Jacksona Browna a Rickieho Lee Jonese. V polovině 80-tých letech se pustila na sólovou dráhu. Brzy ale poznala, že se v době syntetizérů její styl muziky příliš nelíbí.

Po úspěšném duetu s Danem Hillem, nazvaným Can't We Try, podepsala smlouvu s hudebním vydavatelstvím Reprise Records. Moc dlouho u nich nevydržela. Podepsali se na tom především dvě nepříliš úspěšná alba Vonda Shepard a The Radical Light.

Pak do jejího života vstoupil David E. Kelley. Kelley i jeho manželka, Michelle Pfeiffer, měli Vondinu hudbu moc rádi, a tak ji David požádal, jestli by se na AMcB nepodílela. Vonda si myslela, že by si tím mohla přivydělat pár tisíc dolarů.... Album Songs From Ally McBeal se stalo platinovým a za práva na něj si přišla na slušné dva miliony dolarů. :)discografie:

A Very Ally Christmas
By 7:30
Heart And Soul: New Songs From Ally McBeal
It's Good Eve
Songs from Ally McBeal
The Radical Light
Vonda Shepard

 


spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz