doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

-ismy

-ismy budou přibývat postupně, jak budu procházet kazety se staršímy díly


Piškotismy


"Muži sex potřebují. Proto jsme byli stvořeni. Proto má penis stejný tvar, jako střelka kompasu. Zní to vulgárně, ale popírat tuhle pravdu, to je lež. Velká lež."


"Když mi bylo šest let, chtěl jsem se stát jeptiškou. Tenkrát jsem si myslel, že mi to umožní létat...televize zřejmě může za podobné bludy. Psal jsem i Santa Clausovi o takové ty super dámské vložky, abych mohl jezdit na kole, plavat, jezdit na koni, prostě všechno, co slibují..."


"Pokud moje odsouzení žalované strany působí nevhodně, je to prostě tím, že mě občas přemůže zdravý rozum."


"Na školním plese jsem zjistil, že olizuji své dívce naslouchátko. Bylo mrňavé, ani jsem s ho nevšiml. ( Richard: 'Jak to, žes ho necejtil?' ) No, moc jsem toho tehdy nevěděl. Řikal jsem si: 'No, možná v tom uchu stoupnul krevní tlak a tak tvrdne.'
( Richard: No, a co ti řekla, když si jí ho vyloupnul?' ) To víš, radost neměla... Chtěl jsem jí to vysvětlit, ale neslyšela mě."
spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz