doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

-ismy

-ismy budou přibývat postupně, jak budu procházet kazety se staršímy díly


McBealismy


"A tohle neznamená, že jen potřebuju chlapa. Já potřebuju partnera. Partnera, který by se mnou všechno prožíval. A protože jsem heterosexuální, omezuju se na muže. A konečně, pokud budu chtít sex, a já ho chci, mně se líbí sex." (Ally začne zvyšovat hlas.)"A jestli mě to oslabuje, pak chci být slabá. Chci partnera. Chci sex. Chci zařízený dům. Chci dítě. Chci to všechno. Chci ztloustnout. Chci nosit těhotenské šaty. Chci mít nohy zavěšené ve třmenech, dostat dvě injekce a vytlačit toho malého tvorečka mezi stehny a dávat mu pít z prsu a chci, aby u toho byl jeho tatínek a všechno natáčel na video. Tohle chci. A místo toho sedím na zadku a doufám, že se to stane."


"Problém s muži. Ti správní jsou ženatí a když s nimi máte poměr, jsou z nich plavajzníci a když konečně potkáte slušňáka, jste tak nadšený, že to není slizoun, že si spletete euforii s láskou a nakonec je z toho tu večeře, tu biják, tu víkend s tím mrňavým penisem, který bohužel končí dřív než začne a pak se stane to, že chce abyste s ním žila a vy o tom uvažujete, protože ikdyž jsou někde lepší chlapy, on je ten slušňák. "


"Je to jako obvykle. Nechci to co chci, a chci to, co nechci. A abych to ještě víc zkomplikovala, nevim co chci, nebo nechci..."


"Všichni na tomhle světě sou praštěný. Proč nám to neřekli? Už jako dětem, ve školce nám měli říct, že všichni jsou cáklí. Aspoň bysme neměli blbej pocit, že sami dospějem ve cvoky a byli bysme mnohem tolerantnější a přístupňejší všem ujetostem."


"Pořádný chlapi neexistujou. Četla jsem jeden článek, no a v průměru jsou jen dva v jednom státě...a já jednoho z nich měla a nechala jsem ho zmizet."spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz