doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

-ismy

-ismy budou přibývat postupně, jak budu procházet kazety se staršímy díly


ostatní


"Když chodíš s Richardem a začneš srovnávat, vyjde z toho každej chlap líp." (Ling)


(Vysvětluje, že každý vztah nakonec stojí a padá se sexem.) "Proč? Protože jsem rozdílní tvorové s rozdílnými zájmy. Komunikace je blbost. I když k sobě láskou planem sebevíc, stejně nám nakonec dojdou témata k hovoru. A když se to stane, jediné co nám zbude je postel. A když to tam neklape, jsme vyřízený a proto jsme tady… postel je na draka." (Larry)


"Ling: 'Když je ženská v posteli skvělá, muži ji považují za děvku.' Já jsem v posteli skvělá..ale já vlastně jsem děvka." (Elaine)


"Ptají se žen, jestli se jim Viagra líbí? Proč kandidovala Clintonová na senátorku? Aby vypadla z domu." (Ling)


"Jsem v podhodě a budu v pohodě. Jenže je den Díkůvzdání a já nesnáším, když jsem v ten den sama... Je těžký jíst krocana, když si sama oškubaná." (Elaine)


"Ally, řekla jsem jim, že si pěkná a pokud je ten tvůj svobodný a má i penis, tak bude reagovat. Myslíš že do něj vrazíš, když budete sahat po Balzacovi? Tak to totiž nechodí. Když hledáš partnera, chce se pářit a tečka." (Ling)


"Všechny ženský jsou žvanivý husy. Nemaj rády, když chlap mluví taky. Tím se netrap, aspoň víš, že to s tebou myslí vážně. ( John: 'Jak to?' ) Začíná ti diktovat, s kým se můžeš přátelit." (Billy)


"To je jako v tom nejhorším snu. Včera jsem byla na vrcholu štěstí a dneska zajedu rovnou po hlavě do záchoda." (Elaine)


"Ať šlo o cokoli, škoda, že jsem to prošvihla..." (Elaine)


"Penis není hračka, aby se pučoval." (Renee)


(přichází do nemocnice)" Kamarádce jsem poslala kytky, umřela - tak sem si pro ně zas přišla." (Ling)
spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz