doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)

Ling Woo, Tracy a Whipper Stoneová jsou další "figurky" z úspěšného seriálu Ally McBealová.


Je agresivní, nepřátelská, ambiciózní a velice chladná, označovaná jako "protivná malá mrcha". Kdo? Orientální kráska Ling Woo v podání americké herečky čínského původu Lucy Liu. Právě role strohé, ale zároveň vášnivé právničky Ling Woo z její představitelky udělala televizní hvězdu. Pro tuto ani ne 150 cm vysokou dívku, není snadné ztvárňovat takovou postavu. "Já se raději směju a udržet si výraz vypočítavé a chladné ženy je pro mne neuvěřitelně těžké, ale jsem herečka…Ovšem na druhé straně také jen člověk, který má stále úsměv na rtech a dává mi to hrozně moc práce udržet se vážná a nesmát se, " přiznává Lucy Liu, která je nejmladší ze tří sourozenců. Vyrůstala v New Yorku, kde také na univerzitě vystudovala obor orientální jazyky.
Dnes tato kráska žije a pracuje v Hollywoodu a za sebou má již několik filmových rolí, např. ve sportovní komedii Boxeři (1999), kde hraje po boku Antonia Banderase a Woodyho Harrelsona atraktivní Číňanku Liu nebo v akční westernové komedii s Jackiem Chanem Tenkrát na Východě (2000), kde ztělesňuje dceru čínského císaře Pei Pei.
Lucy Alexis Liu je zdatnou sportovkyní, kromě bojových umění se umí také ohánět noži. Sport je její velikou vášní, ale ráda také relaxuje při fotografování a jejím snímkům se dostalo uznání v podobě výstavy uspořádané v New Yorku. Lucy už oslavila třicáté narozeniny, ale na vdavky nemá chuť. "Dávám přednost úplné nezávislosti. Do vztahu nijak nepospíchám, protože jsem přesvědčená, že muž, kterému jde pouze o sex, nestojí za nic," zdůrazňuje.

V seriálu hraje osobní psycholožku Ally McBealové, Tracy. Role jí sedí jako ulitá a není divu, vždyť Tracy Ullmanová je věhlasnou britskou komičkou a již nějaký ten rok si výborně vede také v Hollywoodu.
Narodila se 29. prosince 1959 v Slough v hrabství Bershire a je absolventkou londýnské Italia Conti School. Kariéru zahájila v londýnském West Endu. Od roku 1981 působí před kamerou. Úspěch si zajistila vlastním TV pořadem Tracy Ullman Show (v letech 1987 až 190), který jí vynesl dvě ceny Emmy v kategoriích herečka a scénář. Tracy je velmi temperamentní žena a tuto vlastnost plně zužitkovala v roli horkokrevné Rosalie Bocové v černé komedii Miluji tě k smrti (1990) nebo jako čarodějnice Lartina v parodii Bláznivý příběh Robina Hooda. V roce 1994 ji Woody Allen obsadil do své černé komedie Výstřely na Broadwayi, pak si zahrála ve filmu Roberta Altmana Pret-a-porter.
Sympatická brunetka Tracy je opravdu skvělá, a to nejen jako herečka a tanečnice, ale také jako zpěvačka, která nahrála desku s názvem Zlomil's mi srdce na sedmnácti místech. Její srdce si získal britský televizní producent Allan McKeown.

Narodila se 4. ledna 1937 v židovské rodině jako Samile Diane Friesenová. Otec byl pojišťovací agent a matka byla v domácnosti a dceru vychovávala přísně. Již v dětství zpívala v synagoze, dva roky studovala na univerzitě ve Washingtonu a pak se přesunula do Los Angeles, kde dělala modelku. Herectví studovala u Sanforda Meisnera a v roce 1960 debutovala ve filmu, o rok později se objevila na Broadwayi ve hře Směšný pár. V roce 1965 se vdala za slavného herce Caryho Granta a na tři roky se stáhla do ústraní a věnovala se pouze rodině. Po rozvodu v roce 1969 se vrátila před kameru ve filmu Bob a Carol a Ted a Alice rolí posledně uvedené a definitivně se v Hollywoodu prosadila, neboť tato role Dyan Cannonové zajistila nominaci na Oscara. Podruhé se o Oscara ucházela rolí Julie Farnsworthové v duchařské komedii Nebe počká.
V roce 1976 natočila svůj první autorský film Přibývající bolesti: Číslo jedna. K režii se pak vrátila až v roce 1990 a to celovečerním snímkem Konec nevinnosti.
V seriálu Ally McBealová hraje Dyan soudkyni Whipper Stoneovou (po pravdě řečeno je to Cone ne Stone - pozn. crudo:), která je i navzdory svému věku stále velice atraktivní ženou. Dyan byla sice manželkou slavné hvězdy, ale po rozvodu se dokázala postavit na vlastní nohy a získat si jako herečka uznání.
V jejích stopách kráčí i dcera Jennifer Grantová, která je jediným dítětem Caryho Granta. Dyan byla jeho čtvrtou manželkou a Jennifer se narodila 26. února 1966, když jejímu otci bylo jedenašedesát let. Cary Grant byl ve své době pokládán za nejsvůdnější mužskou hvězdu Hollywoodu. Když se Jenny narodila, stala se ihned hvězdou. Její fotografie obletěli celý svět. Po svých rodičích zdědila nejen fyzickou krásu, ale i talent a lásku k herectví. Poprvé se před kamerou objevila v roce 1993 v seriálu Beverly Hills 902 10, rok na to v seriálu Robinova parta. V roce 1996 hrála v akčním filmu Savage. Dříve než se rozhodla pro profesi herečky, absolvovala studium politických věd a pak teprve kursy herectví.

Veronika Pechová

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz