doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Ledová královna Lucy Liu? (Rolling Stone)

Během uplynulé dekády hrála po boku největších hvězd filmového nebe, všem to ji slábu nepřineslo. Pak vsadila na seriál a vyhrála.


V hollywoodské akční komedii Charlieho andílci , která právě běží i v našich kinech, si zahrála krásnou a nebezpečnou agentku Alex, pronásledující zloděje speciálního softwaru. A na stopě bídáků, není sama, nýbrž se dvěma stejně schopnými dámami ztělesněnými Cameron Diazovou a Drew Barrymoreovou. Pro Lucy Liu je to první velká filmová role, ovšem hereckých zkušeností má již poměrně dost. Nasbírala je v řadě epizodních rolí například v seriálech Policejní okrsek Los Angeles, Akta X nebo ve snímcích Skutečný zločin či Jerry Maguire .
K důležité roli v Andílcích a k současné popularitě, ji ovšem nedopomohly zmiňované štěky, nýbrž lehce uhozený, nicméně vtipně a netradičně pojatý seriál z právnického prostředí Ally McBealová .


Lektorka líbání

Seriálová advokátka Ling Woo je prototypem ženy, s nímž se mnozí muži tak rádi setkávají a přitom se jim k tomu v životě naskytne tak málo příležitostí. Ling je totiž rafinovaná, sexuálně přitažlivá a přitom provokativně odtažitá "ledová královna".
Lidé ji milují z mnoha různých důvodů, ovšem asi nejvíc Ling Woo proslavil polibek, která v epizodě Tohle je můj mejdan (správně Večírek - pozn. crudo) aplikovala na svém kolegovi Fishovi (Greg Germann). Miliony amerických televizních diváků považují tuhle pusu za vůbec nejerotičtější jakou kdy na obrazovce spatřili. Kromě toho, že náruživě olizuje rty svých partnerů, umí Ling Woo také třeba úžasně cucat prsty na rukou, nebo s neodolatelnou lascivností rejdit pánským účesem. A mužská část diváctva šílí...

Ling Woo pochopitelně nelíbala Fishe jen tak zbůhdarma, ale proto, aby mu ukázala, jak se to dělá. Ti dva mezi sebou totiž mají zvláštní vztah. Něco je k sobě přitahuje, přitom sou oba posedlí touhou ovládat jeden druhého, a právě v tom je problém. Fish chce Ling dostat do postele, ale neví, jak v ní vzbudit vášeň. Požádá jí tedy, aby ho naučila umění milostné předehry. Ona souhlasí, ale spát s ním odmítá. Musí přece zůstat tvrdá a nepřístupná. Jak postupují v lekcích lásky, roste mezi nimi napětí. Fish ji chce mít stůj co stůj a ona si vymýšlí stále nová překvapení, která mu ještě nabídne, než se mu úplně odevzdá. A jejich "souboj" nebere konce.


Malířka, nebo motorkářka?

Tahle třiatřicetiletá Američanka s univerzitním titulem v oboru sinologie prý ale v soukromém životě není zdaleka taková dračice, jako seriálová Ling Woo: "Děsila jsem se chvíle, až budeme natáčet, jak cucám Fishův prst. To kvůli té falické symbolice. Málem jsem se při tom rozbrečela. Umírala jsem studem, ale nakonec jsem to prostě udělala. Ani jsem nevnímala, co cítím. O pár dílů dál jsem to musela podstoupit znovu, ale už to bylo snazší... Třeba ze mě ve finále bude světová kapacita přes tyhle praktiky."
Neměli bychom ale propadnout představě, že Lucy Liu, která kromě herectví také úspěšně vystavuje svá umělecká díla v newyorkských galeriích a miluje horolezectví, lyžování, jízdu na motorce a indonéské bojové sporty, je ve skutečnosti nějaká netýkavá puťka. Je jenom svérázná a navíc, jak jste si jistě všimli, je Asiatka. Na otázku po největším přežívajícím sexuálním mýtu o asijských ženách bez mrknutí oka odpoví: "Asiatky prý mají jinak tvarovanou pochvu. To je zřejmě nejrozšířenější mýtus. Já ji takovou mám, ale jsem spíš výjimka."


Posedlá nahotou

Lucy fascinuje lidské tělo. Na nudistické pláži vydrží celé hodiny pozorovat nahé lidi a rozjímat, proč jim tamto visí a ono zase ční. "V devatenácti, to jsem ještě studovala, jsem si na zeď svého kolejního pokoje vylepila krásné ženské akty. Když pak přišly mé nové spolubydlící, musela jsem jim vysvětlovat, že nejsem lesbička. I když..., být bisexuální může být docela sexy, ne? Zřejmě to dřímá v každém z nás. Znáte to. Když vztahy s chlapama nefungují, někdy si říkáte: 'Páni, a s kamarádkami je to taková pohoda. Nebylo by to celé snazší?' Nebylo. Nakonec by to pohořelo na stejných problémech."
Její posedlost lidským tělem jde tak daleko, že koketuj s myšlenkou, nechat se fotit zcela nahá. "Docela ráda bych s tím experimentovala. Toužím doširoka roztáhnout nohy, chci vidět, jak to tam vypadá."
Láska podle ní nemusí mít jen tělesnou podobu: "Jednou se mi stal zvláštní věc. Byla jsem sama doma, usnula jsem, a najednou ke mně panbůhví odkud sestoupil nějaký duch a pomiloval se se mnou. Bylo to čiré, nekonečné blaho. Celé Jsem to procítila až do konečků prstů. Vyvrcholila jsem a duch zmizel neznámo kam. Bylo to jako zázrak, něco, co možná zažila Panna Marie. Sestoupilo to shůry, dotklo se mě to a teď to nade mnou bdí."

Ale no tak, Lucy. Tohle ti vážně nezbaštíme.


SAŠA NEUMAN

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz