doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Hollywood má u nohou (Právo)

O kráse a sexappealu drobné, 157 cm vysoké černovlásky Lucy Alexis Liu (31) pěje dnes ódy nejen město stříbrného plátna, ale i milióny diváků, které naposledy vyznavačka jógy a znalkyně bojových umění překvapila v Charlieho andílcích. Ačkoliv je podle všech nádherná, na své kráse vůbec nestaví.


"Vyrůstala jsem v Queensu, a tam byly jedině populární blondýny. V módě byla plavovlasá Barbie, které jsem se chtěla podobat i já, ale byla jsem pravý opak," vypráví Lucy, nejmladší ze tří dětí, které se narodily v New Yorku čínským přistěhovalcům.
Barva jejích vlasů ale nezabránila, aby ji časopis Entertaintment Weekly neprohlásil nedávno za ženu s největším sexappealem na televizní obrazovce. Lidé Lucy znají ze seriálů Pohotovost, Akta X, ale především, jako advokátku Ling Woo z Ally McBealové. Tuto roli pro ni speciálně napsal producent seriálu Kelley.
O její pleť i nádherné havraní vlasy matka velice pečovala. "Používala na mě vyzkoušené triky krásy. Každý den mi promazávala obličej i vlasy vazelínou a na vlasech nešetřila balzámem, proto je mám, stejně jako kůži, tak pěkné. Denně mi je před spaním pečlivě rozčesávala a já dodnes dělám to samé," prozrazuje. Péči o vlasy obohatila přípravky s olivovým olejem a levandulí, aby její lokny nejen zářily a voněly, ale aby vydržely i při akcích bojových umění.


Když se Číňanka povede

Lucy maturovala na speciálnizované státní střední škole, kam se dostali jen studenti, kteří prošli testy stejně obtížnými jako na prestižních školách vědeckého a technického zaměření. Poté vystudovala na Michiganské univerzitě asijské jazyky a kulturu a přitom ještě stihla lekce herectví, tance a zpěvu.
Mluví jako rodilá Číňanka. Z bojových umění vyniká v kick-boxu, kung-fu i v kali-eskrimasilat, což je boj s nožem a tyčí. Je velice umělecky založená, fotografuje, maluje a hraje na harmoniku. První samostatnou výstavu měla ve třiadvaceti v Cast Iron Gallery v Soho v roce 1993, po velkém úspěchu dostala stipendium v Číně.
V Hongkongu se měla Liu možnost seznámit s životem místních lidí a přitom natáčela film o studentce umělecké školy. "Měla jsem ojedinělou šanci jednotlivé věci porovnávat z pohledu Američanky i Číňanky. Proto je většina mého díla ovlivněna asijským uměním a historií a to všechno je promícháno s americkou populární kulturou. Kdybych měla říci, kde je moje silná stránka, myslím, že právě v umění, " nechala se slyšet nedávno.
Její další výstava po návratu z Číny byla složena z fotografií, které byly umístěny v originálním rámu a doplněny obrazy, keramikou, dřevěnými a papírovými kolážemi. Úspěch měla nejen v New Yorku, ale i v roce 1997 v Benátkách. Lucy nepopírá, že od té chvíle získala zdravé sebevědomí a jistotu, kterou postrádala.


Fascinovaná nahotou

Liu nedávno přiznala časopisu TV Guide Online, že ji nahá kůže fascinuje natolik, že jí to někdy až děsí. "Jednou jsem strávila hodiny pozorováním nahých žen v lázních v San José. Byly ve věku od třiceti do osmdesáti. Seděla jsem tam a zírala na ně a připadala jsem si trochu jako úchylná. Později jsem se na nudistické pláži přistihla, že muže pozoruji úplně stejně. Říkala jsem si, že asi nejsem normální.
Liu, která je ve svých jednatřiceti ještě svobodná, otevřeně mluví o tom, že se pokoušela přijít na to, jestli ji sexuálně víc přitahují ženy, nebo muži. Nepopírá však, že se s muži miluje, tvrdí jen, že jí nezajímá nahodilý sex. "Obvykle si počkám tři až čtyři měsíce. Myslím totiž, že když celou tu dobu muž mluví jen o sexu a nesnaží se mě poznat jako člověka, vím, že mu nikdy o mě nepůjde, a jdu od toho."


Chybička se vloudila

Ačkoliv se nám Liu na stříbrném plátně či na televizní obrazovce představuje perfektně oblečená, v soukromí má k tomu daleko. Návrháři jen kroutí hlavou nad tím, jak umělkyně každým coulem může zcela postrádat vkus. "Ať si vezme cokoli, je to buď přeplácané, nebo se k ní, byť špičkový model, vůbec nehodí. Někdy se oblékne jako patnáctiletá, jindy jako matróna." Pravda ale je, že když se podle zkušených znalců módy jednou za čas trefí, vypadá nádherně.
Zajímavou Asiatku ale pramálo rozházejí názory návrhářů, nebo to, že podle časopisu People patří mezi nejhůře oblékané herečky. Proč taky. Vždyť Hollywood jí právě teď leží u nohou.


JANA ROVENSKÁ

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz