doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)

Nechci být doma a starat se o kupu dětí a manžela!


Ally McBealová je právnička budující si svou úspěšnou kariéru. Jediné, co se jí zrovna moc nedaří, je najít si přítele, s nímž by založila rodinu. Její biologické hodiny tikají čím dál hlasitěji _ nebohá žena dokonce ve svých živých halucinacích vidí tančící mimino. "Miluji Ally i to jak zápasí sama se sebou. Není ideální a vždy, když něco získá, něco jiného ztrácí," říká o své životní roli herečka Calista Flockhartová (35), která je ale prý úplně pravý opak své hrdinky.

O mužné příznivce nemá herečka na rozdíl od své role rozhodně nouzi a mohla by si mezi nimi i vybírat. Před dvanácti lety, kdy se ještě živila jako divadelní herečka, dokonce zrušila zasnoubení s přítelem, se kterým tenkrát na vysoké škole chodila, aby se mohla koncentrovat na svou hereckou kariéru. "Sice jsem ho opravdu moc milovala, ale cítila jsem, že on touží po manželce, která zůstane doma, bude se starat o kupu dětí a o svého manžela," svěřuje se herečka, která svou první televizní roli dostala až v roce 1991 (ve filmu ještě o tři roky později). To však neznamená, že by se Calista nechtěla vdávat, ale prý až nastane ten správný čas. "Měla jsem několik dlouhodobých vztahů, ale každý přece ví, že jsem už pár let sama," naráží s nadsázkou na své neúspěšně utajované a marně popírané milostné aférky. Zlé jazyky tvrdí, že se ke své nejslavnější roli v seriálu Ally McBealová, dostala jen díky dlouhodobému vztahu s pětapadesátiletým televizním producentem a navíc ženatým otcem tří dětí Jeffreyem Kramerem. Jeden čas se jí také dávalo za vinu chvilkové odcizení mezi manžely herečkou Michelle Pfeifferovou a tvůrcem seriálu Ally McBealová Davidem E. Kelleym.

Calista se však teď vznáší v nebesích se svým přítelem čtyřiatřicetiletým hercem Jasonem Gedrickem, kterého poznala loni na podzim, právě při natáčení nové série seriálu. Herec má sice dvě děti, ale je rozvedený, a tím pádem konečně vhodný pro partnerství. Když spolu točili milostné scény, přeskočila mezi nimi jiskra i v reálu. Jason ji často navštěvuje v jejím domě v Brentwoodu poblíž Los Angeles a ona zase přespává v jeho luxusním apartmá ve Studio City. Calistino neobvyklé křestní jméno pochází z řečtiny. "Znamená to nejkrásnější," chlubí se herečka, která je rodilá Američanka z Freeportu. Pověst nejkrásnější herečky jí však velmi kazí útoky médií na její téměř nepřirozenou hubenost. Ona však naprosto odmítá nařčení z anorexie. "Když jsem se to poprvé dočetla, byla jsem v šoku. Tohle fakt není sranda. Dokonce jsem si myslela, že to může poškodit mou kariéru."

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz