doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Ally McBealová čeká na svou Emmy (LN)
Herečka Calista Flockhartová byla letos znovu nominována na prestižní cenu

Drama z Bílého domu a seriál o mafiánské rodině spolu stejně jako loni soupeří v získání největšího počtu cen pro americké televizní pořady.


Americká Academy of Television Arts & Sciences (Akademie televizního umění a věd) oznámila své nominace pro již třiapadesáté udílení výročních cen Emmy. Vítěze jednotlivých kategorií se však svět dozví až na slavnostním vyhlášení, které se uskuteční v pondělí v Los Angeles. Letošní soutěž v počtu nominací vyhrál mafiánský seriál z produkce HBO The Sopranos˝, který vypráví o současném mafiánském bossovi a jeho rodině. Získal jich totiž 22, včetně nominace v kategorii nejlepší dramatický seriál roku. Těsně za ním je drama z Bílého domu The West Wing (Západní křídlo) společnosti NBC, které je nominováno v osmnácti kategoriích. Tyto dva seriály spolu stejně jako v roce 2000 znovu soupeří. Loni byly oba nominovány v 18 kategoriích. Při vyhlašování cen Emmy v New Jersey byl však úspěšnější seriál o politicích z Bílého domu, který si odnesl rekordních devět sošek. Rodina Sopranových se sice ještě neobjevila na českých televizních obrazovkách, ale několik dílů tohoto seriálu můžeme již zhlédnout na videu. V kategorii nejlepší herečka v komediálním seriálu byla nominována českým divákům dobře známá Calista Flockhartová, která ztvárnila hlavní roli v seriálu Ally McBealová. Calista je letos nominována již potřetí, ale cenu zatím nikdy nezískala. Calistinými soupeřkami jsou Patricia Heatonová ( Everybody Loves Raymond˝), Jane Kaczamerek ( Malcolm in the Middle˝), Debra Messingová ( Will & Grace˝) a loňská vítězka Sarah Jessica Parkerová ( Sex ve městě˝).


Právnické prostředí je oblíbené
Robert Downey Jr., jehož účinkování v seriálu Ally McBealová bylo přerušeno kvůli drogové závislosti, je nominován v kategorii nejlepší komediální herec ve vedlejší roli. Seriál Ally McBealová se odehrává v právnickém prostředí. Calista hraje mladou právničku Ally, která někdy poněkud svérázně řeší jak případy v soudní síni, tak i různé životní situace. Ally žije současně ve světě reálném i ve světě fantazií. Díky jejím vnitřním představám a vnitřnímu hlasu se dozvídáme, co si skutečně myslí o svých klientech, spolupracovnících či mužích. Tento seriál je ve světě velmi oblíbený, některé jeho díly dokonce vyvolaly mnoho diskusí na téma postavení ženy v zaměstnání a v rodině. Hlavní hrdinkou seriálu Sex ve městě je půvabná novinářka Carrie, která se toulá New Yorkem a sleduje sexuální život svých známých, aby o něm mohla každý týden do novin napsat fejeton. O témata nemá nouzi, ona a její přítelkyně totiž zažívají stále nová milostná dobrodružství.

Tereza Šupová

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz