doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Tak jsme se s crudem těšili na středeční Ally McBeal party, na které se měly odehrát dvě důležité věci - vyhlášení české dvojnice Ally a křest knihy Průvodce seriálem.

Vše mělo vypuknout v sedm hodin v paláci Duplex na Václaváku. Přesto, že jsem si spletla Duplex s Darexem a to správné místo našla až po telefonické konzultaci, přišli jsme včas. Vybrali jsme si místečko v rohu u stolku, kde už seděly dvě slečny. Teprve po chvíli jsme si všimli, že jedna z nich je určitě jednou z kandidátek na dvojnici. Docela jí byla podobná. Hlavním nápojem podávaným na party bylo samozřejmě Baileys s ledem.

Chvíli před osmou se na malém pódiu objevila zpočátku neznámá herečka (neosvětlená), kterou jsme poznali až podle hlasu - byla to samozřejmě Ivana Andrlová, dabérka herečky Callisty Flockhart (Ally McBeal). Sympatická herečka se po přivítání přiznala, jak moc jí bude Ally chybět, ale slíbila, že se určitě dalších dílů dočkáme. Pak už pozvala na pódium přihlášené dvojnice, které se více či méně Ally podobaly, ať už obličejem, účesem či případně oblečením. Dvojnice měly jediné společné - byly šíleně hubené. Naší favoritkou byla naše sousedka u stolu, ředitel společnosti výběr Luboš Beniak však nakonec vybral jinou. Vítězka pak společně s Ivanou Andrlovou pokřtila zmíněnou knihu šampaňským.

Pak se již rozjela party, honosně nazvaná McBealovská. Živá kapela se mi sice docela líbila, ale nikdo netančil… Část hostů odešla po vyzvednutí knihy, případně po jejím podepsání. My jsme si kromě Ivany Andrlové nechali podepsat také Jiřího Pragra a asi jako jediní i Ivanu Millabachovou, dabující Ledovku Nell (usuzuji podle jejího hodně překvapeného výrazu, který po žádosti o autogram podle crudova popisu měla).

Po půl deváté přestala hrát kapela, začal DJ, přestalo se nalévat Baileys zadarmo a zábava se jaksi pomalu rozplývala, hosté se bavili jen v kroužcích svých známých, tak jsme pochopili, že už nic pro nás zajímavého asi nenastane, tak jsme se i my s crudem rozhodli party opustit.

Co říct závěrem?? Těším se na další party, až vyjde Průvodce seriálem II., který se bude zabývat třetí a čtvrtou řadou seriálu. I když se chybičky našly, byl to, alespoň pro mne, docela fajn večer. A jak jsem tak listovala knihou, fanoušci seriálu by si ji rozhodně měli opatřit.

pozn. crudo (akce mela dva okamžiky k zapamatování: začali nalévat Baileys a přestali nalévat Baileys. … to byl vtip :) Myslím, že se akce povedla... lze tak usuzovat s obličejů hostů, kteří sice o seriálu neměli ani potuchy, ale na akci se jim líbilo.)

MIIMO

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz