doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

napsali

Křest knihy Ally McBealová - průvodce seriálem (sepsala miimo)
Ally McBealová: "I právničky mohou mít pořádná prsa" (show!)
Autor Ally McBealové je Dietlem Ameriky (Lidové Noviny)
Herec Robert Downey Jr. byl odsouzen ke třem letům podmíněně (LN)
Ally McBealová čeká na svou Emmy (Lidové Noviny)
Ally McBealová: Žena na pokraji nervového zhroucení (show!)
Calista Flockhartová se zamilovala
(iDnes)
Calista Flockhartová zoufale potřebuje chlapa (SPY)
Calista Flockhartová: Nejhubenější a nejkrásnější (SPY)
Robert Downey Jr. dostal vyhazov z Ally McBealové (Pauza)
Australanka bez vkusu (Právo)
Co chybí Ally a Calistě? (Vlasta)
Hollywood má u nohou (Právo)
Flockhartová: Fajn kost a prima kůže (Mladý svět)
Ally - kult, vztahy, sex. A kvalita... (inZine.cz)
Ledová královna Lucy Liu (Rolling Stone)
S kým usíná Ally McBealová? (Květy)
Calista Flockhartová adoptovala chlapečka (ČN)
Ally McBealová konečně našla muže (Pauza)
Vymře Hollywood na hubenost? (ČN)
Lucy Liu: Číňanka v říši divů (SPY)
Sexappeal 7 - Calista Flockhart (sex.namodro.cz)
Ally McBealová a ženy kolem ní (TV Magazín)
Ally McBealová: vítejte v prestižním klubu (Pauza)
Ally McBealová
(Kinofil)
Vychudnutáprávnička (MOMENT)
Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)
Sexyženy: Lucy Alexis Liu (Esquire on-line)
Sexyženy: Portia de Rossi (Esquire on-line)
Calista Flockhartová: Nevinná Lolita (Style)
Peter MacNicol: Tichý komik Piškot (SPY)
Televizní polibek slávy (Týdeník Televize)
Ally zvládne všechny trable (Blesk)


 

Ally McBeal

Calista Flockhartová: Hubená anorektička? (SPY)

Nápadníci se kolem ní hemží jako vosy kolem plástve medu. Ona ale spí nejraději se svým psem. Je jako Ally McBealová.


Točí se kolem ní spousta mužů, ale Calista se prostě nemůže rozhodnout. Naposledy se chytil americký komik Garry Shandling. Její přátelé však tvrdí, že o nic vážného nejde, a Calista jejich slova víceméně potvrzuje.
"S Garrym se většinu času směju. To je pro mě velice důležité," popisuje svou citovou vazbu na komika. Nedávno se do ní zamiloval její herecký kolega Robert Downey jr. V seriálu hrál několik dílů jejího přítele. Brzy jí začal i v soukromí zahrnovat květinami a sladkostmi, pomáhal jí s učením scénáře a vyprávěl vtipy. Zřejmě však nebyl zdaleka takový žertéř jako komik Garry Shandling. "Robert je moc milý a cítím se v jeho společnosti skvěle. Je však pro mě jen dobrým přítelem. Snad to pochopí sám."
Downey jr. byl teprve nedávno propuštěn z věznice Corcoran, kde si odseděl jedenáct měsíců za nedovolené držení drog, a prakticky hned po svém propuštění byl obsazen do seriálové role. Osazenstvo seriálu proto nyní patří k jeho nejbližším přátelům. "Nejlépe mi je, když vedle mě leží Webster," vypráví Calista. Webster je devítiletý teriér, který ji provází již od štěněcího věku.

Rozchod se ženatým mužem
Na přímou otázku, zda by byla Calista schopna žít jako svobodná matka, pokud by nenašla toho pravého, herečka krčí rameny: "Často o tom přemýšlím, ale ještě jsem se nerozhodla."
Před časem zažila podobné trable v lásce, které řeší její hrdinka. Bolestně se rozcházela s pětapadesátiletým televizním producentem a navíc ženatým otcem tří dětí Jeffreyem Kramerem. Tenkrát se před muži na nějakou dobu uzavřela do sebe, ovšem rychle se otřepala. Producenti fantasticky úspěšného seriálu Ally McBealová si tedy možná kvůli Calistiným osobním trablům tajně mnou ruce.
"Rozhodně není na škodu, když hrdinka žije ve skutečnosti podobný život jako na televizní obrazovce. To, že se Ally neustále zmítá v milostných trablech, ji činí pro mnoho lidí sympatickou. Zjišťují, že v tom nejsou sami. To ovšem neznamená, že Calistě nepřejeme štěstí," říká člen producentského týmu. Když se otřepala z rozchodu se ženatým mužem, začalo se spekulovat o dalších nápadnících. Byl mezi nimi i známý komik Ben Stiller nebo režisér loňského filmového hitu Americká krása Sam Mendes.

Tajný Klíč k úspěchu: přirozená Hysterie
Při vzniku slavného seriálu před třemi lety byla Calista nanejvýš známá z několika malých filmových rolí, protože se věnovala především divadlu. Producent David E. Kelly však přišel s geniálním nápadem příběhu o mladé, ambiciózní, ale trochu zmatené právničce, která si neví moc rady se svým osobním životem. Tím zahrál na strunu většině mladých žen po celém světě, protože se s hlavní hrdinkou mohly snadno ztotožnit. Divačky se proto u seriálu baví a radují se, že podobné starosti se nehoní v hlavě jen jim.
Mužská populace se zase směje nad ženskou pošetilostí a hysterií, která se jim tím jen potvrzuje. To ale neznamená, že by Ally neměli rádi, protože jim alespoň v něčem připomíná vlastní partnerku. O úspěchu seriálu svědčí i ocenění hned za první rok jeho vysílání Zlatým glóbem, který si odnesla také Calista jako nejlepší herečka.
To bylo v době, kdy se hodně mluvilo o tom, že trpím anorexií.

Fuj, ta je ale hubená
Calista však brzy přišla na to, proč všem připadá příliš hubená. "Mám malá prsa. Kdybych mě-la větší, nikdo by nic nenamítal."
Má pořád velkou chuť k jídlu. "Vím, že se říká, že nejím, ale není to pravda. Neříkám, že nejsem hubená, nejsem blázen. Spousta lidí mi řeklo: Fuj, ty jsi vychrtlá! Jako by tím byli znechuceni. Nikdo ale nepřijde k někomu tlustému a neřekne mu: Fuj, ty jsi ale tlustý! Já sama jsem spokojená s tím, jak vypadám, a cítím se sexy."
A nepotřebuje k tomu ani luxusní oblečení, tedy pokud nejde na předávání cen Emmy. Jinak si vystačí s džínami a vlněným svetrem. "Přece svého psa nebudu venčit ve večerních šatech!"
A nejbláznivější věc, kterou se o sobě kdy dočetla? Někdo napsal, že můj pes má také anorexii a že ho zřejmě trápím hladem stejně jako sebe. No není to směšné?"..

Neví, proč a na co by měla být nafoukaná
Pětatřicetileté herečce se z úspěchu rozhodně nezatočila hlava. Stále zůstává stejně přirozená a bezprostřední jako dřív.
"Nevím, na co bych měla být nafoukaná. Za vším je tvrdá dřina a na svou práci jsem samozřejmě pyšná. To je ale všechno, protože k opravdové slávě mám ještě hodně daleko," říká Calista.
Nehraje si na velkou hvězdu ani stylem svého života. Bydlí sice jako většina slavných herců v Los Angeles, jenže ne v honosné vile, ale v malém dvoupokojovém bytě. "Je to sice malý byteček, ale perfektně mi sedí," říká herečka. Koupila ho před dvěma lety, ale prý ho stále nemá zařízený podle svých představ.
Jsem ráda, že mám své zázemí, kam se v noci, unavená po natáčení, můžu vrátit. Vždy padnu do postele, a než usnu, tak si čtu. A teriér Webster leží vedle mě..

 


-

 

spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz