doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

zprávy
07 - 12/2000
 


29. prosince - Za kolapsem Calisty stojí stres a špatná životospráva

Nedávný kolaps Calisty Flockhart, která hraje právničku Ally McBealovou ve stejnojmenném seriálu, způsobil stres a především její špatná životospráva. Calista zhubla, přestala cvičit a celý den pije jen espreso. Řítí se do zkázy. Jestli v nejbližší době nepřibere, zničí si tělo nebo i život,` říkají přátelé. Šestatřicetiletá herečka však tvrdí, že je v naprostém pořádku.

Dříve jedla Calista tři jídla denně - bagetu se sýrem na snídani, sendvič nebo salát na oběd a na večeři těstoviny nebo salát. Měla dost energie, aby běhala se svým trenérem. Nyní je vystresovaná z poklesu sledovanosti seriálu, pracuje 15 až 18 hodin denně a zanedbává vše ostatní - cvičení, přátele a hlavně jídlo.

 

16. prosince - Calista zkolabovala

Ve středu 13. prosince zkolabovala při natáčení dalšího dílu AMcB. Stalo se tak na Manhattan Beach. Calista byla převezena do nemocnice nedaleko Torrance, kde strávila šest hodin. Podle své tiskové mluvčí byla dehydratována a unavena. Ve čtvrtek se zotavovala doma a v pátek již nastoupila k práci na dalším dílu.

 

13. prosince - Calista se snaží zachránit Downeyho Jr.

Calista Flockhart (Ally) se pokusila pomoci Robertu Downeymu Jr. s jeho problémy. Společně s Jane Krakowski ho přemluvily, aby navštívil léčebné středisko Cedars-Sinai Medical Center. Robert se ihned ubytoval na pokoji pro VIP hosty a vycházel pouze na kuřácké pauzy. Za tři dny ho to však přestalo bavit a z léčebného centra odešel. Calista byla v šoku. Ve středisku dostával čtyřikrát denně dávku methadonu, po odchodu mu bylo údajně nasazeno anti-depresivum Zoloft.

 

8. prosince - David E. Kelley obdrží cenu

Tvůrce seriálu David E. Kelley obdrží od Producer's Guild of America (Sdružení amerických producentů) cenu za celoživotní dílo. Ve svých 44 letech se stane Kelley nejmladším držitelem ceny, která nese jméno po Davidu Susskindovi. Kelley je již šestinásobným držitelem cen Emmy, televizní obdoby filmových Oscarů.

 

1. prosince - Lucy Liu dostala Porsche

Jako poděkování za účinkování ve filmu Charlieho andílci (Charlie's Angels) dostala Lucy (Ling) nové Porsche. V Hollywoodu to však nevzbudilo žádné větší pozdvižení, protože se to nestalo poprvé. Například Tom Cruise (Top Gun, Eyes Wide Shut) obdržel Mercedes-Benz za film The Firm. Mel Gibson a několik jeho kolegů dostali jako poděkování za úspěch filmu Smrtonosná zbraň 3 automobily Range Rover.

 

30. listopadu - Lucy Liu změnila agenturu

Hvězda seriálu Ally McBealová Lucy Liu (Ling) nepotěšila agenturu Innovative. Dostala od ní mobilní telefon, aby s ní mohla být ve spojení. Společnost souhlasila, že bude platit účet za provolané hovory, teď toho ale lituje. Lucy se poté, co agentuře předložila účet na 2000 dolarů, rozhodla přejít k jiné agentuře - ICM.

 

29. listopadu - Robert Downey Jr. opět zatčen

Robert Downey Jr. byl zatčen v Palm Springs, opět kvůli jeho závislosti na drogách. Byl propuštěn na kauci, která činila 15, 000 amerických dolarů. Jeho další účinkování v seriálu je zatím nejisté. Nejspíš bude David E. Kelley nucen přepsat scénář, což je vždy velmi nepříjemné.

 

27. listopadu - Třetí řada Ally u nás!

Dle vyjádření samotné Aleny Poledňákové z ČT: Od ledne začne ČT vysílat 3.řadu, na níž by měla navázat 4.řada. K reprízám se zatím vracet nebudeme.

 

5. listopadu - Lucy Liu v našich kinech
30. listopadu by měla mít u nás premiéru akční komedie Ivana Goffa a Bena Robertse Charlieho andílci ("Charlie's Angels") ve kterém si mimo Drew Barrymoreové a Cameron Diazové zahrála také Lucy Liu (Ling). Společně hrají tři supertajné agentky pracující pro Billa Murraye. Ve filmu si vedlejší roli zahrál také Matt LeBlanc (Joey ze seriálu Přátelé ("Friends")).
 

4. listopadu - Dabing třetí řady v prosinci
Dle neověřených, ale spolehlivých zdrojů, se na prosinec letošního roku připravuje dabing třetí řady! Báječné, ne? :)
 

31. října - Třetí CD k AMcB
Před Vánoci by se měla na pultech hudebních obchodů v Americe objevit "Ally McBeal Christmas album" na kterém si mimo Vondy Shepard zazpívala také Macy Gray (možná znáte její kosmopolitní hit I Try ), Calista Flockhart (Ally), Jane Krakowski (Elaine), Lisa Nicole Carson (Renee), ale i Robert Downey Jr.
 

23. října - Anne Heche v seriálu?
Dle Hollywood reporter-u by se Anne měla objevit ve třech epizodách, které se právě v Americe natáčí. Anne jste mohli vidět ve filmech 6 dní 7 nocí nebo Psycho (remake 1998).
 

8. října - Fox.com spustil AllyMcBeal.com

Zapoměntě na fox.com ať žijě allymcbeal.com! AMcB má novou homepage. Obsah se prakticky nezměnil, ale najdte ho v nové, přehlednější formě.

 

11. září - Emmy pro Ally
AMcB vyhrála ze tří kategorií ve kterých byla nominována "pouze" jednu: Outstanding Sound Mixing for a Comedy Series or a Special (Car Wash).
 

10. července - Robert Downey Jr. podepsal
Robert Downey Jr. podepsal smlouvu na 8 epizod od začátku 4. řady. Robert seděl 11 měsíců a hned po propuštění dostal nabídku na hraní v AMcB. Možná také proto jsou herci z AMcB jeho nejlepšími přáteli.
 spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz