doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

zprávy
01 - 04/2001
 


26. dubna - Downey byl zatčen a vyhozen

Herec Robert Downey Jr. byl v úterý časně ráno zatčen a obviněn z užívaní drog (doslova z pobytu pod vlivem). Krátce na to ho David E. Kelley definitivně vyškrtl ze svého seriálu.

Herec Robert Downey Jr. se divákům České Televize představí během čtvrté řady, která by se měla vysílat po skončení právě běžící řady třetí.

 

11. dubna - Robert Downey byl nominován

Herec Robert Downey Jr. který se divákům České Televize představí teprve v příští řadě, byl nominován na cenu American Comedy Award za Funniest Supporting Male Performer in a Television Series (Nejlegračnější vedlejší role v televizním seriálu). Již 15-té Annual American Comedy Awards se budou udělovat v neděli 22. dubna. (Záznam bude vysílat Comedy Central ve středu 25.)

 

30. března - Calista bude režírovat

Představitelka Ally McBealové má v nejbližší době jeden díl tohoto seriálu sama režírovat. Proto se na večírku po předávání Oscarů vrhla na svůj idol, herečku Faye Dunawayovou, která nedávno rovněž poprvé režírovala krátký film, a tahala z ní rozumy a rady. Dunawayovou režírování natolik zaujalo, že Calistě řekla, že by si režii jednoho z dílů Ally McBealové také ráda střihla.

 

29. března - Tři krátké zprávy

Během čtvrté série by se měl v seriálu objevit populární americký hudebník Sting.

Calista Flockhart si zahraje ve hře Philipa Barryho "The Philadelphia Story" v roli Tracy Lord.

Robertu Downey Jr. bylo další slyšení v jeho případě stanoveno na 30. dubna. Pokud bude uznán vinným, hrozí až pět let vězení.

 

15. března - 4. řada v České televizi !

Díky informaci, kterou mi poskytl nejmenovaný zdroj z České Televize, včera v dopoledních hodinách dorazila na kavky první polovina zakoupené čtvrté řady, která by se měla vysílat po skončení právě běžící řady třetí.

 

15. března - Další nová role pro herce z AMcB

Také Courtney Thorne-Smith (Georgia) bude točit pilotní díl k novému seriálu. Jediné co se zatím ví je, že autorem je Jim Belushi, že bude mít 30 minutovou stopáž a že ho bude vysílat ABC. Zahraje si v něm s Rocky Carroll, Will Pattonem a Joshuou Leonardem.

 

21. února - Gil Bellows v novém seriálu

Gil Bellows, který v seriálu ztvárňuje postavu Billyho Alana Thomase, natáčí pro televizní stanici CBS pilotní díl k novému seriálu s názvem "Agency" (Agentura). V seriálu, který by měl být nejen o práci, ale i soukromí životů agentů CIA by si měl zahrát po boku Andrei Roth a Paige Turca.

 

21. února - Soud opět odložen?

Podle agentury AP by měl být soud s Robertem Downeym Jr ., který začal minulý týden točit dalších osm epizod AMcB opět odložen. Žalující strana tvrdí, že budou požadovat odklad dalšího slyšení, aby se mohli lépe připravit.

" Robert je neuvěřitelný talent, a spolu s Calistou (Ally) se týden co týden navzájem motivují k lepším a lepším výkonům. " řekl v oficiálním prohlášení FOX-u tvůrce seriálu a producent v jedné osobě David E. Kelley.

 

12. února - Calista si nemůže vybrat muže

Hvězda populárního seriálu Ally McBealová, novopečená maminka Calista Flockhartová má problémy v lásce: Nemůže si vybrat mezi dvěma muži. Jedním je její seriálový kolega Robert Downeym jr., druhým o patnáct let starší komik Garry Shandlingem, uvádí StarMagazine.

"Její srdce doslova prahne po Downeym, a to navzdory hrozbě jeho uvěznění za opakované užívání drog. Rozum jí říká, že i přes značný věkový rozdíl je tím pravým Shandling," tvrdí Calistina přítelkyně.

 

12. února - V žáru lesbické lásky

Lucy Liu už nemusí jako v seriálu Ally McBealová o lesbickém polibku jen snít. Na party po předávaní Zlatých glóbů si ho mohla nacvičit s Anne Hecheovou.

Lucy Liu šokovala na předávání Zlatých glóbů, když se na červeném koberci před losangeleským hotelem Beverly Hilton procházela ruku v ruce s herečkou Anne Hecheovou. Nic z toho ale nakonec nebylo. Hecheová, kterou proslavil její lesbický vztah s herečkou Ellen DeGeneresovou, se totiž na závěrečné party vrátila do náruče přítele Coleye Laffoona, s nímž čeká svého prvního potomka. O vzrušení ale i tak nebyla nouze.

 

5. února - Překvapení pro novopečenou maminku

Podle Entertainment Tonight, tvůrce seriálu David E. Kelley na Calistu naléhal, že s ní nutně potřebuje o něčem mluvit. Když se Calista dostavila, zjistila, že pro ní připravili party na uvítání jejího čerstvě adoptovaného synka do života. Přivítal jí dvoupatrový, bílý čokoládový dort s nápisem "Welcome Little One" ( "Vítej prcku" :). Mezi dary, které obdržela, bylo také houpací křeslo a podepsaná košilka pro syna. Na party přišla také Calistina kamarádka Tracey Ullman (hraje psychoterapeutku Tracy).

Fotka Ally se synem.

 

5. února - Návrat hříšníka

Robert Downey Jr. se tento týden vrací k souboru, aby s ním natočil další epizodu. Hercův agent to ani nepotvrdil, ani nevyvrátil.

Robert se v seriálu objevé od čtvrté řady, kterou by měla Česká televize vysílat ihned po skončení právě vysílané řady třetí.

 

30. ledna - Downey chce zpět k Ally McBealové

Herec Robert Downey Jr. jedná se společností Fox o možnosti svého návratu do populárního seriálu `Ally McBealová`. Ta ovšem bude existovat pouze v případě, že se herec vyhne hrozícímu vězení.

Downeyho čeká v pondělí soud kvůli nedovolenému užívání drog. Navíc jde o recidivu - už jednou jej kokain do kriminálu dostal, a to na jeden celý rok. Po svém propuštění získal roli ve zmíněném seriálu a nyní za ni dokonce dostal ocenění Zlatý Glóbus. Bohužel však byl před několika týdny opět přistižen s drogami a to se mu může stát na hodně dlouho osudným.

 

30. ledna - Downeyho žena požádala o rozvod

Po devíti letech manželství a pěti letech života v odloučení požádala Robertova manželka, herečka a modelka Deborah Falconer o rozvod a opatrování jejich sedmiletého syna India.

Robert absoloval v pondělí další soudní slyšení ve věci jeho drogového úletu. Robertovi právníci požádali o více času na schromáždění obhajujících důkazů.

 

22. ledna - Calista a Lucy na obálkách
<a href=
Calista Flockhart (Ally)
je na obálce
časopisu
Haper's Baazar.
Lucy Alexis Liu (Ling)
se objevila na obálce
časopisu
Rolling Stone.
Lucy Alexis Liu (<b><a href=
 

22. ledna - Robert Downey J. získal Zlatý Glóbus

Po dlouhé době dobrá zpráva o Robertu Downey j., který v noci 21. ledna získal za svou vedlejší roli v seriálu Zlatý Glóbus. Seriál byl ještě nominován ve dvou kategoriiích, ale ty mu vyfoukl seriál Sex and the City (Sex ve městě).
Fotky z letošního udílení Golden Globes najdete v sekci ocenění.

 

14. ledna - Calista adoptovala syna

Herečka Calista Flockhart, představitelka Ally McBealové ve stejnojmenném seriálu, adoptovala malého chlapečka. Přes své zbrusu nové mateřské povinnosti chce i nadále pracovat a v budoucnu si pořídit i vlastního potomka.

Více se dozvíte v tomto nebo tomhle článku v sekci napsali.

Zprávu si můžete přečíst také tady: ABC, CNN, TV Guide, E! Online, AP, Reuters

 

14. ledna - Robert Downey Jr. opět na jehlách - akupunkturních

35letý herec Robert Downey Jr., který se vloni vrátil z vězení a odvykací kůry, je opět v podezření, že se k drogám vrátil. Aby se se svým zlozvykem a návykem na kokain a valium lépe vyrovnal, absolvuje nyní herec akupunkuturní léčbu. Doktoři doufají, že se jim podaří touto orientální metodou odbolokovat energetická centra a upravit tělesnou nerovnováhu. Přestože se podle svých slov cítí Robert Downey Jr. stále lépe, bude přece jen muset kvůli svému návyku tento týden opět k soudu.

 

7. ledna - Lucy nijak nezaváhala

Orientálně půvabná Lucy Liu (Ling), jak ji známe z televizního seriálu o Ally McBealové, asi ani ve skutečnosti není žádná puťka. V době, kdy natáčela svůj zatím poslední film Charliho andílci (Charlie's Angels) si nabrnkla Matta Damona dvacet minut poté, co se rozešel s Winou Ryder. Ani Matt ale prý není žádný andílek. Toto tvrzení údajně může potvrdit Minie Driver.

 

7. ledna - Není moc statečná

Jak jsme se dočetli, americké letectvo pořádá pro známé osobnosti kursy, jak přežít v divočině. Například Gwyneth Paltrow si pobyla týden na pustém ostrově, kde v podrobném deníku popsala vše, co tam podnikla. Něco podobného si chtěla zkusit Calista Flockhart (Ally) - ta měla Pár dní strávit ve vojenském prostoru nedaleko Washingtonu. Týden před termínem ale herečka svou účast odvolala, čímž vojáky pěkně popudila - ti totiž v tichosti "divočinu upravili, aby jí tam nic nechybělo.

 

7. ledna 2001 - Courtney Thorne-Smith se rozešla s manželem

Courtney Thorne-Smith (Georgia) se po sedm měsíců trvajícím manželství s genetickým inženýrem Andrew Conradem rozhodla žít odděleně. Sama k tomu dodala: "Andy a já jsme se rozhodli žít chvíli od sebe. Nikdo třetí v tom není. Zůstaneme dobrými přáteli a budeme se spolu starat o psy."

 
spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz