doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

zprávy
05 - 09/2001
 


16. září - 7. ročník Ceny Františka Filipovského

Ivana Anrdlová a Jiří Prager

Včera se v Přelouči již posedmé udělovaly Ceny Františka Filipovského za nejlepší herecký výkon v dabingu. Ivana Andrlová získala za svůj herecký výkon v dabingu za ztvárnění role Ally McBealové (Calista Flockhart) v seriálu Ally McBealová hlavní cenu. Za povšimnutí stojí i informace, že v mužské kategorii získal nejvyšší ocenění Jiří Prager. Ten však za dabing Al Pacina v roli Lowella Bergmana ve filmu Insider.

 

16. září - 5. řada zná už některé hosty

Robert Downey Jr. (Larry) je ze seriálu snad konečně navždy pryč, David E. Kelley neplánuje nechat Calistu Flockhart (Ally) navždy samotnou.

Dle Hollywood Reporteru, se v nové sezóně, která bude mít v americe premiéru 22. října, se v seriálu jako Allyin přítel objeví i "populární" zpěvák a herec Jon Bon Jovi. Jon by měl hrát v seriálu stejnou roli jako hrál Robert, ale právník nebude.

Po hudební návštěvě Stinga (na tu si musí čeští diváci ještě počkat) o svém účinkování v seriálu uvažuje i Elton John.

 

9. září - Lucy Liu podpoří kampaň
Lucy Liu na plakátu pro kampaň

Lucy Liu (Ling) nedávno prozradila, že si nechala z prsu vyoperovat bulku. Po tom, co se dozvěděla, že jí hrozila rakovina prsu, se rozhodla podpořit kampaň "Lee National Denim Day".

Lucy se mimojiné příští rok objeví v jednom dílu seriálu Sex ve městě. Zahraje si prý roli, která bude opačná od postavy Ling, kterou tak důvěrně známe.

 

4. září - Anne Heche se vdala
Anne Heche

Herečka Anne Heche (1969), která si v seriálu zahrála přítelkyni Johna Cage Melanii West se v sobotu provdala za o pět let mladšího kameramana Colemana Laffoona.
Anne před rokem ukončila 3 roky trvající vztah s herečkou Ellen DeGenere.

 

17. července - Skleslý Downey stojí před rokem rehabilitace

Problematický herec Roberta Downeyho Jr. (Larry) minulý týden opět stanul před soudem. Soudce odsoudil Downeyho k třem letům podmíněně a nařídil mu roční léčbu v rehabilitačním centru.

Downeyho bývalý právník Daniel Brookman včera varoval, že se jeho ex-klient řítí do záhuby, protože jeho rehabilitační program je na něj příliš měkký. Herec se s Brookmanem rozešel poté, co právník naléhal, že by potřeboval tvrdší odvykací program. Downey tvrdí, že vyhodil Brookmana, protože ho právník kvůli jeho publicitě pronásledoval.

 

14. července - Celkem 7 nominací na Emmy

K nominacím Calisty Flockhart (Ally) a Roberta Downeyho Jr. (Larry) přibylo ještě dalších pět nominací na letošní 53. výroční ceny Emmy. ...více zde

 

11. července - Calista a Robert byli nominováni na Emmy

Calista Flockhart (Ally) a Robert Downey Jr. (Larry) byli za své výkony v seriálu nominováni na letošní 53. výroční ceny Emmy. Oficiálni nominace budou ohlášeny ve čtvrtek 12. července, ceny budou uděleny v pondělí 17. září.

Robert je v nominaci spolu s Seanem Hayesem ze seriálu "Will & Grace", Mattem Le Blancem ("Friends" - "Přátelé"), Matthewem Perrym ("Friends" - "Přátelé") a David Hyde Pierce ("Frasier"). Na Emmy je nominován poprvé.

Calista je nominována už potřetí, ale cenu zatím nikdy nezískala. Jejími soupeřkami jsou: Patricia Heaton ("Everybody Loves Raymond" - "Raymonda má každý rád"), Jane Kaczamerek ("Malcolm in the Middle"), Debra Messing ("Will & Grace"), Sarah Jessica Parker (loňská vítězka ze "Sex and the City" -"Sex ve městě").

 

7. června - Downey měl strávit pár měsíců v léčebně

Soudce, který se zabýval posledním případem Roberta Downey Jr. (kterého jsme mohli v úterý poprvé vidět v ČT) rozhodl, že místo až 4 let v chládku, stráví Robert půl roku až rok v léčebně pro závislé.

Druhá část zprávy zasvěcené nepřekvapí: Robert opět utekl. Strávil tak v Cedars Sinai Medical Center necelý týden. Co se bude dít s Robertem dál zatím nikdo neví.

 

21. května - 4. řada v ČT

V dnes poskytnutých programových schématech na 23. týden tohoto roku je napsáno:

Jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších amerických komediálních seriálů poslední doby pokračuje na obrazovce ČT již čtvrtou řadou:

Ally McBealová IV (1/22) - od úterý 05.06., vždy ve 20.00 hod. na ČT1

 

17. května - 5. řada nejspíš bude
Fox

Podle posledních zpráv, které se objevily na serveru Zap2it.com počítá společnost Fox s seriálem Ally McBeal i do příštího roku. Oficiální prohlášení bude učiněno dnes odpoledne.

 

15. května - Nové zprávy o Robertovi
<a href=
Robert Downey Jr. krátce po zatčení

Downey (36) byl sebrán policejní hlídkou krátce po půlnoci místního času na Washingtonově bulváru. "Jeden z našich mužů ho pozoroval a zahájil vyšetřování, poté co ho viděl podezřele se procházet alejí. Během vyšetřování, strážník zjistil, že Downey projevuje známky toho, že by mohl být pod vlivem omamné látky," řekl k tomu důstojník Dave Tankenson.

Downey byl zatčen na základě paragrafu o zneužívání drog, podstoupil močový test a pak byl předán k dalšímu šetření. Příštích 6 měsíců stráví v léčebně.

Herec se měl v pondělí znovu objevit před soudem, aby vysvětlil svůj údajný drogový dýchánek na Den díkůvzdání v Palm Springs vloni v listopadu. Pokud bude odsouzen, hrozí mu další čtyři roky ve vězení. Jeho právníci napadají oprávněnost policejní prohlídky jeho hotelového pokoje, při které byl údajně nalezen kokain a tablety Valia. Na Downeyho upozornil anonymní telefonát na policejní linku.

Herec Robert Downey Jr. se divákům České Televize představí během čtvrté řady, která by se měla vysílat po skončení právě běžící řady třetí.
 spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2023 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz