doporučuji:
Filmy online

'Allo! 'Allo! (britcom Haló, Haló)

'Lost

filmpub

www.bundastránky.cz

Simpsonovi

Jsem do tebe blázen (Mad About You)

www.newyorkrangers.cz

ocenění:
Cil Dne

Tip Dne

bannery:
bannery na vaąe stránky

zprávy
10/2001 - 12/2002
 


31. prosince - Opakování se oddaluje
Calista Flockhart

Jak jste si možná všimli v televizních programech, žádné Ally se v lednu v ČT nedočkáme. Na mou prosincovou otázku v dopisovém oddělení odpověděli, že Ally dávat od ledna určitě budou... Jisté zdroje říkají, že na opakování první a druhé řady nemají zatím ani práva.

 

27. srpna - Ally poběží od první řady
Greg Germann

Podle posledních zpráv z České Televize co mám, to vypadá, že budou Ally opakovat od ledna 2003 od první řady a podle diváckého úspechu zakoupí, nebo nezakoupí řadu pátou.
Zprávu se mi však zatím nepodařilo potvrdit alespoň druhým zdrojem.

 

18. dubna - David E. Kelley končí s Ally
David E. Kelley

Producenti FOXu a David E. Kelley se po zralé úvaze rozhodli netočit šestou řadu seriálu AMcB. Jedním z důvodů je jistě velmi nízká sledovanost poslední řady. Sledovanost je totiž prakticky jediná věc, která v americe a nejen tam rozhoduje o přežití, či nepřežití seriálu do dalších sezón. Bohužel.

 

17. dubna - 5. řada nakonec bude ?
Calista Flockhart

Dopisové oddělení ČT tvrdí, že 5. řada na obrazovkách České Televize bude v druhé polovině tohoto roku. Čert aby se v tom vyznal.

Pokud máte nějaké jiné zprávy, podělte se o ně s mnou.

 

17. dubna - Ally a Indiana Jones
Calista a Harrison

Ne, není to upoutávka na novu. Nejdříve se to zdálo jako drb, a ty já nerad, ale nakonec se to zdá se potvrdilo. Co? No, že Calista Flockhart prožívá románek s americkým hercem Harrisonem Fordem, kterého proslavili role Indiana Jonese.
Fotky nového páru naleznete zde.

 

20. března - ČT nebude vysílat 5. řadu
Peter MacNicol se svou první Emmy

Zpráva ze dvou důvěryhodných zdrojů v České televizi říká, že ČT z finančních důvodů nekoupila IMHO předraženou 5. řadu, která právě s nevelkým úspěchem běží za oceánem.

Můžeme tedy doufat, že ji koupí Markíza či německý VOX.

 

27. prosince - Dvě nominace na Golden Globes
Peter MacNicol se svou první Emmy

59. Golden Globe Awards se budou udělovat v 20. ledna 2002.
Ze seriálu Ally McBeal byla spolu s Jane Kaczmarek (Malcolm In The Middle), Heather Locklear (Spin City), Debrou Messing (Will & Grace) a Sarah Jessicou Parker ze seriálu Sex and the City (Sex ve městě) nominována také Calista Flockhart a seriál jako takový.

 

5. listopadu - Konečně Emmy pro Petera!
Peter MacNicol se svou první Emmy

Napotřetí se včera udělovaly 53. výroční ceny Emmy (Primetime Emmy Awards). Ze 7 nominací, které seriál obdržel, získal cenu Peter MacNicol (John Cage), který byl nominován potřetí za sebou.

Fotky z udělování letošních Emmy naleznete v sekci ocenění.

 

27. října - Mariah Carey
CBS

Také původem soulová, nyní již však popová zpěvačka Mariah Carey si zahraje a zapívá jako host v seriálu Ally McBeal. Zpívat by měla skladbu ze svého alba alba "Glitter". Mariah vystoupí teprve podruhé na veřejnosti, po svém srpnovém kolapsu. Poprvé se ukázala v pořadu "America: A Tribute to Heroes" 21. září.

 

19. října - Třetí pokus?
CBS

Již dvakrát odložené udílení výročních televizních cen Emmy má nový, třetí termín. Bude se konat v Los Angeles 4. listopadu; podrobnosti o podobě slavnostního večera vysílaného stanicí CBS nebyly zveřejněny.

 

8. října - 53. Emmy definitivně zrušeny
Emmy

Letošní 53. výroční ceny Emmy, se měly původně udělovat 16. září. Kvůli teroristickým útokům na USA byly přesunuty na 7. října, kdy byly po odvetném útoku v Afghánistáně definitivně zrušeny. Stalo se tak poprvé v 53. leté historii.

 

7. října - S Jonem, nebo bez Jona?
Jon Bon Jovi

Jon Bon Jovi, populární americký zpěvák a herec, podepsal se společností Fox smlouvu na účinkování v devíti epizodách.

Podle Hollywood Reporteru, by se měl objevit ve stejné roli, jako v seriálu sehrál Roberta Downeyho Jr. (Larry Paul). Právníka však údajně hrát nebude.

Jon však svůj příchod o měsíc odložil, nebo se rozhodl zúčastnit se několika benefičních koncertům na podporu obětí útoku z 11. září v USA.
 

7. října - Gil by se klidně vrátil
Gil Bellows

Gil Bellows (Billy Thomas), se nedávno nechal slyšet, že by si klidně opět zahrál postavu Billyho. Musel by k tomu, podle jeho slov, být opravdu, ale opravdu speciální důvod.

Seriálu The Agency, z prostředí CIA, měl vzhledem k situaci v USA o dva týdny posunutý start.

 spřátelené stránky:
www.bundastránky.cz Friends Again Brutální Nikita Průvodce seriálem Dawsonův svět Roswell Městečko South Park Melrose Place Buffy - Přemoľitelka upírů
Jennifer Lopez Brutální Nikita RED DWARF - Červený Trpaslík Sex ve městě Simpsonovi ER - Pohotovost OUTER LIMITS - krajní meze Průvodce seriálem Směr Jih - dueSouth

Valid CSS!

Valid HTML 4.01!
     Ally McBeal ™ a © (nebo copyright) Fox. Všechna práva vyhrazena. Reprodukce, duplikace, či distribuce v jakékoli formě je přísně zakázána.
Tyto stránky ani jejich obsah nejsou autorizovány společností Fox či jinými vlastníky práv k produktům na těchto stránkách se vyskytujícím.

copyright © crudo 2000-2024 | všechna práva vyhrazena | crudo@crudo.cz | Projekt Pinknet | http://www.ally.cz